X

Ne Kadar Aşıksınız Testi

romantizm

Buraya geldiğinize göre ne kadar sevdiğinizi merak ediyorsunuz. Aşağıdaki sorulara samimi bir şekilde cevap verin, ne kadar aşık olduğunuzu görün. Ne kadar seviyorum testinin herhangi bir bilimsel dayanağı olmadığını unutmayın, sadece tecrübeler ile geliştirildi. Sonuç ne çıkarsa çıksın önemli olan sizin ne hissetiğinizdir :)

%

Kendinizi kandırmayın, O'na karşı hiç bir şey hissetmiyorsunuz.

O'nun hayatındaki en ufak bir detayı bile bilmiyorsun veya umursamıyorsun. O hiç tanımadığın birinden bile farklı değil senin için

Tekrar söylemekde fayda var, bu testin herhangi bir bilimsel dayanağı yok.

Kendinizi kandırmayın, O'nun herhangi bir arkadaşınızdan farkı yok.

O'nun hayatınızdan olmasından hoşlanıyorsunuz ama olmasa da sizin için bir şey değişmeyecek.

Tekrar söylemekde fayda var, bu testin herhangi bir bilimsel dayanağı yok.

Sen ona resmen aşıksın...

Siz daha çok gerçekçi ve mantığa dayalı bir sevgilisiniz. Aşkınız gözünüzü kör etmemiş. Olan durumlara gerçekçi yaklaşarak mantıklı kararlar veriyorsunuz. Bu da yanlış karar vermenize engel oluyor. Sevgilinizi seviyorsunuz ama ona mesafeli durduğunuz için o sizin sevginizden biraz şüpheli gibi.

Kendini fena kaptırmışsın, sırıl sıklam aşıksın...

Onu ilk gördüğünüz andan itibaren deli gibi aşıksınız. Ona olan tutkunuzu, ne kadar sevdiğinizi çekinmeden her an dile getirebiliyorsunuz. O kadar aşıksınız ki bazen sevgilinizin kusurlarını görmemeyi tercih ediyorsunuz. Sevgiliniz bu kadar sevildiği için çok şanslı biri olmalı.

Facebook Yorumları

Çok Satanlar

Blogdan Yazılar

Ne kadar aşıksınız testi

Sevdiğinizi söylediğiniz insana ne kadar aşıksınız hiç merak ettiniz mi? Eğer cevabınız evet ise o zaman buyrun hemen test başlayın...

aşk ölçer

Beni ne kadar seviyor testi

Peki o sizi ne kadar seviyor? Merak ediyorsanız hemen teste başlayın...

aşk ölçer

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2022 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.