X
Hediye Fabrikası » Baskılı Hediyeler » Kişiye Özel Yastık

Kişiye özel hediye denilince kişiye özel yastık fikri kulağa çok ilginç geliyor değil mi?

Sonuçta kim sevdiğinden, çocuğundan ya da arkadaşından aldığı, kendisine özel tasarlanmış bir yastıkta uyumak, uyanmak istemez ki? daha fazlası »

Düşünsenize sevgiliniz üzerinde birlikte çekildiğiniz bir fotoğrafın ya da her sabah hangi sözlerle uyandırmak istiyorsanız o sözlerin bulunduğu bir yastıkta gözlerini açıp güne başlayacak, gece olduğunda gününü sizinle bitirip uykuya dalacak. Ne kadar romantik bir hediye olacaktır.

Ya da annenize, babanıza doğum günlerinde hediye ettiğiniz üzerinde bütün ailenizin bulunduğu kişiye özel yastık ile uyanıp size olan sevgilerini daha da pekiştireceksiniz.

Uyku hepimiz için vazgeçilmez ve o kadar da tatlı bir ihtiyaçtır. O kadar tatlıdır ki uyanmak, yatağımızdan, yorganımızdan, yastığımızdan ayrılmak bize o derece zor gelir. Ama artık bunu eğlenceli, keyifli hale getirmek bizim elimizde. Sevdiklerimize o günün anlam ve önemine uygun, kendilerine özel yastıklarıyla güne başlatmak ve sonlandırmak için birbirinden özel ve çeşit yastık tasarımlarımızı sizlerin seçimine bıraktık. Sevdiklerinizin uyandığında, sizin hediye etmiş olduğunuz ve güne sizi hatırlatacak yastık kılıfıyla başlamaları onları mutlu ettiği kadar sizi de mutlu edecektir.

daralt «

Kişiye Özel Baskılı Yastık Modelleri

Temizle

Total record

Cinsiyet

Kime Hediye

Özel Günler

Popüler Ürün Grupları

Filtrele

Fiyata Göre

Sırala

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2022 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.