Kişiye Özel Baskılı Yastık Modelleri

119 üründen 1 - 60 arası görüntüleniyor.

Kişiye özel hediye denilince kişiye özel yastık fikri kulağa çok ilginç geliyor değil mi?

Sonuçta kim sevdiğinden, çocuğundan ya da arkadaşından aldığı, kendisine özel tasarlanmış bir yastıkta uyumak, uyanmak istemez ki? daha fazlası »

Düşünsenize sevgiliniz üzerinde birlikte çekildiğiniz bir fotoğrafın ya da her sabah hangi sözlerle uyandırmak istiyorsanız o sözlerin bulunduğu bir yastıkta gözlerini açıp güne başlayacak, gece olduğunda gününü sizinle bitirip uykuya dalacak. Ne kadar romantik bir hediye olacaktır.

Ya da annenize, babanıza doğum günlerinde hediye ettiğiniz üzerinde bütün ailenizin bulunduğu kişiye özel yastık ile uyanıp size olan sevgilerini daha da pekiştireceksiniz.

Uyku hepimiz için vazgeçilmez ve o kadar da tatlı bir ihtiyaçtır. O kadar tatlıdır ki uyanmak, yatağımızdan, yorganımızdan, yastığımızdan ayrılmak bize o derece zor gelir. Ama artık bunu eğlenceli, keyifli hale getirmek bizim elimizde. Sevdiklerimize o günün anlam ve önemine uygun, kendilerine özel yastıklarıyla güne başlatmak ve sonlandırmak için birbirinden özel ve çeşit yastık tasarımlarımızı sizlerin seçimine bıraktık. Sevdiklerinizin uyandığında, sizin hediye etmiş olduğunuz ve güne sizi hatırlatacak yastık kılıfıyla başlamaları onları mutlu ettiği kadar sizi de mutlu edecektir.

daralt «

Kategori Seç

Kim için hediye

Filtrele


%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2017 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.