X
Hediye Fabrikası » Kişiye Özel Tavla
Sevdiklerinize sunacağınız hediyeliklerin onlara ne derece hitap ettiğiyle ilgileniyorsanız oyun tutkunlarına isme özel oyunlarla özel anlar yaşatabilirsiniz… Tavla, satranç gibi oyunlarla fazla zaman geçiren ve bu oyunlardan keyif alan yakınlarınıza isme özel kişiselleştirmelerle harika doğum günü hediyeleri ortaya çıkarabilirsiniz. Birçok evde bulunan ve gerek ev halkı gerekse misafirlerle keyifli vakit geçirmek adına tercih edilen bu oyunlar ev sahibine özel bir şekilde hazırlanmış olsa nasıl olurdu? Özel günlerde sevdiklerinize sunabileceğiniz veya ev görme hediyesi olarak götürebileceğiniz isme özel oyunlar hem ilginç hem de etkileyici bir tercih olacaktır.

Kişiye Özel Tavla İle İlgili Editör Açıklamaları »

Babanızın doğum günü geldiğinde “Babaya doğum günü hediyesi ne alınabilir?” gibi sorularla bir arayışa giriyorsanız, babanız için hazırlatacağınız isme özel tavla bu soruya etkileyici bir cevap olabilir. Her zaman fedakarlıklarıyla, yanınızda oluşuyla sizi mutlu eden ve hayatınız boyunca eksiklerinizi tamamlamak için çabalayan, tek amacı sizi başarılı görmek olan biricik babanıza bu özel günde keyif verici bir hediye ile minnetinizi ifade edebilirsiniz. İsme özel olması hediyelik tavla için babanızın kendisini çok özel ve değerli hissetmesini sağlayacak bir detaydır.

Özellikle erkeklerin çok keyif aldığı bir oyun olarak tavla, çoğu zaman onlar için özel bir yerde oluyor. Hatta bazı tavla tutkunları bu oyunu geniş bir zamana yayarak oynamaktan ve zorlu rakiplerle karşılaşmaktan çok keyif alıyorlar… Erkeğe doğum günü hediyesi olarak etkileyici bir tercih şeklinde karşınıza çıkan kişiye özel tavla ile sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. Böyle bir hediye ile onların tavla oynarken daha keyifli vakit geçirmesini ve rakiplerini daha özel bir şekilde ağırlamasını sağlayabilirsiniz. Erkek arkadaşınıza doğum gününde verebileceğiniz bu ilginç hediye, onun en değerli eşyaları arasında yer alacak ve severek kullanacaktır. Oyunun başına her geçtiğinde sizi anımsatacak bu hediye, kendisini çok özel hissetmesini sağlayacaktır.

Her zaman sevdiklerinizin özel günlerine dahil olmayı ve onların duygularını paylaşmayı amaçlayan, onlara anlamlı hatıralar yaşatarak güzel anılar biriktirmelerini sağlayan biri olarak özel günlerde hediyelerinizi de özenle seçmelisiniz. Onlara daima sizi çağrıştıracak ve akıldan çıkmayacak, küçük ama anlamlı bir hediye ile sizin için kıymetini hissettirmeniz, özel günlerde sevdiklerinize iyi hissettirecek onları çok mutlu edecektir. Sevdiklerinize özel hissettirecek bir hediyenin yolu, ona ne kadar hitap ettiğinden geçer. İşte kişiye özel tavla seti de sizin için özel olan ve tavlaya gerçekten ilgi duyarak, bu oyundan keyif alanlara verdiğinizde anlamlı olacak bir hediyedir. Tavla tutkusuyla neşe saçan ve oyun oynarken aldığı keyifle etrafını da gülümseten babaya alınacak hediye ismine özel hazırlanmış ahşap tavla olduğunda özel gününü renklendirerek ona çok hoş bir hatıra bırakmış olacaksınız.

Hediye Fabrikası’nda, tavla dışında satranç gibi oyunlar da kişiye özel olarak hazırlanabilmekte, sevdikleriniz için bambaşka bir hediye seçeneği ortaya çıkarmaktadır. Satrançla yakından ilgilenen dostlarınıza verebileceğiniz kişiye özel satranç takımı onlara keyif verecek ve kendilerini özel hissetmelerini sağlayacaktır. Satrançta kendisini geliştirmeye çalışan dostlarınız böyle bir hediye ile motive olacak, ilginizi ve desteğinizi en güzel şekilde hissedecektir.

Sizleri sevdiklerinizin özel anları için, bambaşka hediye seçenekleriyle tanıştırarak hediye arayışlarınıza etkileyici cevaplar sunan Hediye Fabrikası, kişiye özel oyunlar ile karşınızda! Satranç, tavla gibi oyunları seven ve bu oyunlardan keyif alan yakınlarınız için anlamlı bir hediye olacak ürünler, satranç veya “tavla satın al” seçeneklerine tıklamanızla, kişiselleştirmeler sonucu sevdiklerinizle buluşuyor… Üstelik çok uygun tavla fiyatları ve aynı gün kargo avantajıyla!

Kişiye Özel Tavla

Temizle

Total record

Filtrele

Fiyata Göre

Sırala

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2021 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.