X
Hediye Fabrikası » Baskılı Hediyeler » Kişiye Özel Puzzle

Puzzle parçalarını bir araya getirmenin verdiği haz bazıları için daha değerlidir. Bu yüzden puzzle yapmak yeni bir şey icat etmek kadar önemli olan bu yakınlarımıza puzzle alma fikri ne kadar önemli olacak, anlıyor olmalısınız. Üstelik puzzle parçalarını tamamladığında karşılaşacağı görsel onun için önemli bir anıysa... Unutulmaz hediyeler arasında yerini alacak demektir.

Neden Kişiye Özel Puzzle Almalıyım ?

Sevgilinizle ya da eşinizle çekilmiş olduğunuz o ilk özel fotoğrafınızın parçalarını beraber birleştirdiğinizi ve ortaya çıkan sonucu çerçevelettirip odanızın en güzel köşesine astığınızı ya da annenize, babanıza üzerinde kendi fotoğraflarının bulunduğu bir puzzle hediye ettiğinizi ve parçalarını onlarla beraber tamamlayıp hediyenize manevi desteğinizi eklediğinizi düşünün.

Aldığınız hediyelerin manevi değerini de göz önünde bulundurarak bir hediye seçimi yapmak istiyorsanız kişiye özel puzzle tam istediğiniz gibi bir hediye. Sonuçta hepimiz bir mağazaya gideriz, beğeniriz ve alıp hediye ederiz. Ama kişiye özel puzzle bunların çok dışında bir hediye. İster evde tamamlayıp gönderebileceğiniz, ister hayatı paylaştığınız gibi yapboz parçalarını da paylaşıp bir bütünü oluşturabileceğiniz anlamlı bir hediye için kişiye özel puzzle aradığınız hediye olabilir.

Erkeklere ve bayanlara özel hediyeler diye ayırmaksızın alınabilecek bir hediye olan puzzle sadece bir eğlence yahut zaman geçirmek için değil zihin egzersizi olarak son derece önemli ve anlamlı bir hediye seçeneğidir. ‘’Sevdiklerime ne hediye alabilirim?’’ diye kara kara düşünmeyi bırakın ve hemen Hediye Fabrikası adresinden size en uygun puzzle’ ı seçin. Puzzle seçmek ve puzzle almak çok kolay olmasa da Hediye Fabrikası bunu da sizler için en kolay hale getiriyor. Kişiye özel resimli puzzle almakla en doğru kararı verdiniz.

Puzzle zorluk derecesi de kullanılan renk tonları ve parça sayısına göre değişecektir. İlk yapmanız gereken şey birbirine yakın renk tonlarını birbirinden ayırmak olamlıdır. Hediye Fabrikası; 40, 99, 130 parçalık kolay puzzle’ ların yanısıra 500, 1000 ve 2000’lik zor olmak üzere 6 farklı parça sayılı puzzle üretmektedir. İstediğiniz parça sayısı ve gönderdiğiniz görsel ile ortaya çıkartılacak puzzle hediye alacağınız kişinin çok hoşuna gideceğinden eminiz. İstediğiniz isim ve notu da ekleyebileceğiniz puzzle çok anlamlı ve yıllar boyu unutulmayacak bir hediye olacak.

En yakın arkadaşınıza, sevgilinize, eşinize ya da çok sevdiğiniz bir yakınınıza hediye almak hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı. Hediye alacağınız kişi bir de puzzle yapmayı seviyorsa değmeyin keyfine. Hediye Fabrikası aynı gün kargo seçeneği ile 1- 3 iş günü içerisinde belirtilen adrese teslimi garanti ediyor. (2000 parçalık puzzle hazırlanma süresi 2 gündür)

En özel hediyeler , en tatlı halleriyle paketlenip sevdiklerinizin elinde olacak. Çerçeveletip asabileceğiniz puzzle uzun yıllar boyunca duvarınızda güzel bir anı olarak kalacak. Ve özlemle hatırlanacak.

Kişiye Özel Puzzle

Temizle

Total record

Filtrele

Fiyata Göre

Sırala

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2021 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.