X
Hediye Fabrikası » Ödüller - Sertifikalar » Plaketler
Sevdiklerinize duygularınızı anlatabileceğiniz, onları şaşırtırken mutlu edebileceğiniz çok farklı ve özel bir hediye seçeneği mi arıyorsunuz? Hediye Fabrikası, sevdiklerinizin özel günlerine renk katacak bir seçenek olarak plaket yaptırma fikrini sizlerle buluşturuyor. Sevdiklerinize size kattıklarından dolayı bir çeşit ödül olarak sunabileceğiniz bu özel hediye seçeneği, hemen hemen herkese hitap edebilecek türlerde hazırlanıyor. Sevdiklerinize uygun olabilecek tarzda plaketlerle geniş bir yelpaze sunan Hediye Fabrikası yine anlamlı bir hediye arayışınıza en güzel şekilde cevap veriyor.

Kişiye Özel Plaket İle İlgili Editör Açıklamalar »

Babalar Günü için babanıza gurur verici, özel ve etkileyici bir hediye seçeneği arıyorsanız ona “Yılın Babası” temalı, kişiye özel plaket hazırlatarak mutlu anlar yaşatabilirsiniz. Babanızın ismine özel hazırlanan bu hediye, kendisini çok özel ve değerli hissetmesini sağlayacak ve asla aklından çıkmayacaktır. En özel köşesinde severek sergileyeceği bu anlamlı hediye, bu ilginç ödül onu her gördüğünde gülümsetecek ve daima sizi anımsamasını sağlayacaktır. Hayatınızın her anında size kol kanat geren ve sevgisini her zaman içten davranışlarıyla hissettiren babanıza, plaket üzerine yazdıracağınız sözlerle duygularınızı en güzel şekilde ifade edebilirsiniz.

Hem kadına hem erkeğe hediye seçeneği olarak düşünülebilecek plaketler, sevdiklerinizi özel günlerde hatırladığınızı gösterecek ve kendilerini çok iyi hissetmelerini sağlayacaktır. Hediyenin kişiye özel olarak hazırlanması, onlar için son derece etkileyici bir detay olacak ve hediyeniz en değerli hatıralar arasında yerini alacaktır. Sevgiliniz için Sevgililer Günü sürprizinize dahil edebileceğiniz fotoğraflı ve mesajlı bir plaket ile ona içinizden geçen sözleri yazılı bir şekilde sunabilir, duygularınızı bir kez daha dillendirebilirsiniz. Şık plaket kutusu ile sevgilinizi heyecanlandıracak bu hediye, özel gününüze renk katacak ve romantizmi pekiştirecektir.

Sevgilinize hazırlatacağınız hediye doğum günü için de etkili bir tercih olabilir. Sevgilinize özel hissettirmek istediğiniz bu anlamlı günde ona sunacağınız bir plaketle gülümsemesini izlemeye koyulabilirsiniz. Kendisini çok özel hissedeceği hediye plaket üzerindeki aşk mesajı onu duygulandıracak ve sizinle biriktirdiği hatıralara bir yenisi eklenecektir.

Arkadaşlarınızı da böyle etkileyici bir hediye ile özel günlerde mutlu edebilir, onları şaşırtabilirsiniz. Yakın arkadaşlarınıza eğlenceli ve akılda kalıcı bir sürpriz yapmak istiyorsanız ismine özel hazırlatacağınız plaket ideal bir tercih olacaktır. Yılbaşı mesajınızla birlikte özelleştireceğiniz bir plaket arkadaşınız için harika bir yılbaşı hediyesi olacaktır. Plaket örnekleri arasında birçok seçenek arasından yılbaşı temalı olanı seçerek kişiselleştirmeniz, hediyenizin ortaya çıkması için yeterli olacaktır. Yeni yıl için güzel dileklerinizi ve arkadaşınıza karşı duygularınızı anlatacağınız plaket onu çok mutlu edecektir.

İş hayatında da insanların önem verdiği ödüller arasına en özelini siz eklemek ister misiniz? İş hediyesi olarak hazırlatabileceğiniz kurumsal bir plaket ile iş yerindeki dostlarınıza ilginizi ve desteğinizi en güzel şekilde hissettirebilirsiniz. Yeni bir iş sahibi olan arkadaşınızı mutlu etmek, iş hayatında terfi alarak yükselen arkadaşınızı tebrik etmek için tercih edebileceğiniz kişiye özel plaketler ile onları motive edebilir, anlamlı bir hatıra bırakabilirsiniz. Dilerseniz mesleklere özel hazırlanan plaketlerden birini tercih ederek de arkadaşlarınıza desteğinizi gösterebilirsiniz. Örneğin avukat arkadaşınız için “Yılın En İyi Avukatı” temalı kişiye özel plaket çok etkileyici bir hediye olacaktır.

Sevdiklerinizi mutlu etmenin bir yolu her zaman vardır… Küçük ama etkileyici bir hediye ile onlara unutamayacakları bir hediye sunmak ve her zaman sizi anımsatacak bir hatıra bırakmak için kişiye özel plaket anlamlı bir tercih olacaktır. Hediye Fabrikası çok uygun plaket fiyatları ile her bütçeye hitap eden bir hediye seçeneğini sizlerle buluşturuyor…

Kişiye Özel Plaket Çeşitleri

Temizle

Total record

Filtrele

Fiyata Göre

Sırala

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2021 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.