X
Hediye Fabrikası » Hediyelik Aksesuarlar » Kişiye Özel Kol Düğmesi

Erkeklere hediye seçmenin zorluğu hakkında herhalde söylenecek çok fazla bir şey yok. Kadınlara hediye almak alternatifin bolluğu açısından ne kadar fazlaysa erkeklere hediye almak da alternatiflerin azlığı açısından o kadar zor. İster erkek arkadaşımız olsun isterse de babamız. Konu erkeklere hediye almaksa işimiz aynı ölçüde zor olacak demektir. Avm’lerden ve butiklerden de alınabilecek sıradan hediyeler ise herkesi yeterince sıktı. Kazak, ayakkabı gibi sıradan hediyeler almak yerine ona özel hazırlanmış bir hediye tercih etmenizin sizlere ne gibi avantajlar sağlayabileceği hakkında konuşalım..

Neden Kişiye Özel Kol Düğmesi Tercih Etmeliyim ?

Onlara değerli olduklarını ne kadar çok hissettirirseniz sizden vazgeçebilme eşiği de o ölçüde yükselir. Öncelikle erkeklerin duygularını saklayabilme konusunda kadınlardan daha becerikli olduğunu biliyoruz. Sevilmeyi ve hatırlanmayı en az kadınlar kadar bekleyen; ancak bu konuda fikirlerini açıkça ortaya koymak erkekler için çok daha zor. O zaman onları çok fazla yormadan yardımcı olalım.

Klasik hediyeler tercih etmek yerine diğerlerinde olmayan, apayrı ve kişiye özel bir hediye seçmeye ne dersiniz? Sadece hediye sahibi için tasarlanıp imal edilen kol düğmesi, hediye alınan kişiye kendisini ayrıcalıklı hissettirecektir. Lazer tekniğiile işlenen yazılar ya da logo çok uzun yıllar boyunca yıpranmadan kullanılabilecek...

Erkeklerin en önemli aksesuarlarından biri olan kol düğmesi şüphesiz neredeyse tüm kadınların erkeklere en çok yakıştırdığı aksesuarlar içinde ilklere oynuyor. Sık sık takım elbise, gömlek giyen iş adamı ya da sadece sevdiği için gömlek giyen bir eşe, sevgiliye, babaya ya da akrabalara alınabilecek en iyi hediye tercihi üzerinde isim yazılı kol düğmesi olacaktır. İsme özel kol düğmesi hangi erkeğin hoşuna gitmez ki?

Gümüş kol düğmesi ve çelik kol düğmesi olmak üzere 2 çeşit malzemeden imal edilen kişiye özel kol düğmeleri kare, kalpli, işlemeli, yuvarlak, su yolu tasarımlı, kesik köşeli, elips, dikdörtgen gibi tasarımları bulunan özel hediyeler olacaktır. Aynı zamanda içerisinde kıravat ve cüzdan da olabilen aksesuar setinin içinde de kol düğmesi mevcut. Doğum günü, yıl dönümü ya da mesleklere özel günler gibi özel günlerde erkek arkadaşınıza, babanıza yahut eşinize alabileceğiniz isimli kol düğmesi çeşitleri burada sizleri bekliyor. Adı ve soyadının baş harfleri, tam isim ya da logo’ nun da baskılanabileceği kişiye özel kol düğmesi çok özel bir hediye olacak. Dilerseniz ayrı ayrı kişiselleştirebileceğiniz kol düğmeleri stil sahibi bir erkeğe alınabilecek en özel hediyedir.

Hediye Fabrikası aynı gün kargo seçeneği ile kargoyu belirtilen adrese tam zamanında teslim edilecek. Kadife kutusu ile de son derece şık bir görünüme sahip bu armağana hediye sahibi bayılacak! Müşteri memnuniyetinin bizim için çok önemli olduğunu bilmeniz önemli bir nokta. Bu sebeple info@hediyefabrikasi.com adresinden görüşlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. En güzel günler sizin olsun. :)

Kişiye Özel Kol Düğmesi

Temizle

Total record

Filtrele

Fiyata Göre

Sırala

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2021 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.