X
Hediye Fabrikası » Kişiye Özel Kitap
Sevdiklerinize verebileceğiniz en güzel hediye seçeneklerinden biridir kitap… Kitap okumayı sevenleri çok mutlu ederken kitaplara pek ilgi duymayanları da teşvik edicidir. Her şekilde güzel ve anlamlı bir hediye olarak sevdiklerinizin özel günlerinde onların anılarına dokunabilir… Peki sevdiklerinize vereceğiniz kitap daha ilgi çekici, daha özel olsa nasıl olurdu? İşte Hediye Fabrikası tam da bu soruya cevap verecek şekilde hazırlanmış kişiye özel kitap fikriyle karşınızda! Sevdiklerinize sunacağınız hediye kitap onlara tam anlamıyla hitap edecek ve hiçbir zaman unutamayacakları bir hatıra olarak kalacak…

Kişiye Özel Kitap İle İlgili Editör Açıklamaları »

Çok özel tasarımlara sahip ürünler arasından sevgiliye kitap hediye etmek, özellikle onun için kişiselleştirilmiş bir kitap hediye etmek özel günlere anlam katacaktır. Kişiye özel olarak hazırlanan bir kitabın ismine siz karar verecek, içerisini en güzel anılarınızla, özel gün tarihlerinizle ve en önemlisi duygularınızla doldurabileceksiniz. Sevgilinizle geçirdiğiniz güzel zamanlardan birini yansıtan fotoğraf ile kitap kapağına renk katacak, sevgilinize çok şaşıracağı bir sürpriz yapmış olacaksınız. Sizin emekleriniz ve içinizden geçen duygular sonucu hazırlanan böyle özel bir hediye sevgilinizin kendisini çok özel ve değerli hissetmesini sağlayacak ve asla aklından çıkmayacaktır.

Doğum günü için sevgiliye kitap hazırlatarak yine onun hakkındaki duygularınızı anlatmanın ve en güzel dileklerinizi ifade etmenin etkili bir yolunu tercih edebilirsiniz. Sevgiliye hediye kitap olarak sunacağınız bir aşk romanı doğum günü hediyesi kadın için olacaksa ideal bir tercih olabilir. Dilediğiniz kapak tasarımı görselini seçerek, tamamen kişisel hale getirebileceğiniz aşk romanı sevgilinize bu özel günde verebileceğiniz en güzel hediye olacaktır. Romantik sürprizinize renk katacak ve onu çok etkileyecek bu hediye uzun yıllar geçse de etkisini yitirmeyecek ve hep aynı gülümsemeyle karşılanacaktır.

Hediye Fabrikası hemen hemen herkese hitap edebilecek türden ilginç kitap hediyelerini, hediye arayışlarınızı anlamlı bir şekilde sonlandırmak adına sizlerle buluşturuyor. Anneler Günü için tercih ederek annenizi çok mutlu edebileceğiniz “Canım Annem” kitabı ile ona duygularınızı en güzel şekilde ifade edebilirsiniz. Kişiye özel kitap seçenekleri arasından tercih edebileceğiniz bir anı defteri en yakın kız arkadaşa doğum günü hediyesi olarak etkileyici bir seçenek olabilir. Kilo vermek isteyen dostlarınıza desteğinizi diyet ve egzersiz günlüğü ile gösterebilir, bu süreçte onları motive edebilirsiniz.

Birçok konu ve özel günde hediye arayışınıza son verebilecek kitap seçenekleri mevcut… Örneğin bir çocuk sahibi olan dostlarınızı çok etkileyecek bir hediye seçeneği olarak “Çocuğumun Akıllı Sözleri Günlüğü” ile onların bu özel anında mutluluklarını paylaşabilir, desteğinizi ve sevginizi en güzel şekilde ifade edebilirsiniz. Çocukları büyüdükçe onun konuşmasını not alarak dolduracakları bu kitap onlar için çok anlamlı bir hatıra olacak ve uzun yıllar geçse de etkisini yitirmeyecektir. Asker sevgiliye kitap hediye etmek isterseniz, yine ona duygularınızı anlatacağınız bir roman hazırlayarak bu süreçte yanından ayırmayacağı bir hatıra bırakabilirsiniz. Askere hediye olarak vereceğiniz bu özel hediye askerlik sürecinde onu motive edecek ve her zaman sizi anımsamasını sağlayacaktır.

Sevdiklerinize bambaşka bir hediye seçeneği olarak, yetişkinler için tasarlanan boyama kitaplarından da hediye edebilirsiniz. Onlara eğlenceli ve keyifli bir hobi kazandıracak  farklı temalarda tasarlanmış bu kitaplar boş zamanlarını hoş bir şekilde değerlendirmelerini sağlayacaktır.

Hediye Fabrikası sevdikleriniz için tercih edebileceğiniz bambaşka hediye seçeneklerini sizlerle buluşturmaya devam ediyor… Onların hayatına dokunabileceğiniz ve bir şekilde duygularınızı ifade edebileceğiniz çok özel kitap hediyeleri ile özel günlere renk katmanızı sağlıyor… Üstelik oldukça uygun fiyatlar ve kapıda ödeme seçeneğiyle!

Kişiye Özel Kitap ve Sevgiliye Kitap Hediyeleri

Temizle

Total record

Filtrele

Fiyata Göre

Sırala

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2022 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.