X
Hediye Fabrikası » Hediyelik Aksesuarlar » Kişiye Özel Kalem Setleri
Bir hediyeyi özel kılan, sevdiklerinize ne kadar hitap ettiğidir. Bir hediyeyi anlamlı kılan, uğrunda harcanan emek ve özendir. Sevdiklerinizi özel günlerde mutlu etmek adına tercih ettiğiniz hediyelerin artık klişelerden kurtulmasına izin verebilirsiniz… Hediye Fabrikası sizlere, sevdiklerinize en güzel duyguları hissettirecek cinsten kişiye özel hediye setleri ile bambaşka bir hediye seçeneği sunuyor. Sizin için değerli insanlara özel olarak hazırlatacağınız kişiye özel ürünler ile kendilerini çok özel ve değerli hissetmelerini sağlarken aynı zamanda uzun yıllar etkisini kaybetmeyecek hatıralar bırakıyorsunuz…

Kişiye Özel Kalem Setleri İle İlgili Editör Açıklamaları »

Birçok iş kolunda önemli bir ihtiyaç olarak görülen kalemler, sevdiklerinize hediye edebileceğiniz şekilde özel hallere bürünüyor. Sevdiklerinizin isimlerine özel olarak hazırlatabileceğiniz hediyelik kalem çeşitleri arkadaşlarınızı, iş arkadaşlarınızı mutlu edecek anılara dönüşüyor. Örneğin yakın arkadaşınızın mezuniyetini kutlamak için şık ve isme özel kalem tercih ederek onun iş hayatıyla ilgili dileklerinizi en güzel şekilde ifade edebilirsiniz. Kendisini özel hissetmesini sağlayacak bu anlamlı hediye ile onu tebrik edebilir, desteğinizi en anlamlı şekilde gösterebilirsiniz. İş hayatına yeni atılacak olan dostlarınız için hazırlatacağınız kişiye özel kalem setleri, motivasyon açısından önemli olacak ve arkadaşınızın en değerli hatıraları arasında yerini alacaktır.

Dilerseniz arkadaşlarınızın mesleklerine özgü, farklı şekillerde kalemlerden tercih edebilir, onların özel günlerine renk katabilirsiniz. Örneğin hemşire tasarımlı biblo şeklinde bir tükenmez özel kalem ile ona hitap eden bir hediye seçmiş olur, kendisini çok özel hissetmesini sağlayabilirsiniz. Arkadaşınıza ilginizi böylesine anlamlı bir hediye ile göstererek aynı zamanda sevimli tasarımıyla göz dolduran kalemi severek kullanmasını sağlayabilirsiniz. Ya da arkadaşınız için kişiye özel kalem, kartvizitlik, anahtarlık gibi ürünlerden oluşan bir hediye seti tercih edebilirsiniz. İş hayatında son derece kullanışlı olacak bu ürünler arkadaşınızın çok hoşuna gidecektir.

Son derece şık ve kaliteli kalemlerden oluşan, şık kutusuyla göz dolduran bir hediyelik kalem seti ile iş arkadaşlarınızın terfilerinde veya başarılarında desteğinizi söze gerek kalmadan dile getirebilir, böylesine anlamlı bir hediye ile onları çok mutlu edebilirsiniz. İş arkadaşlarınızın doğum günleri için de hem kullanışlı hem de etkileyici bir hediye seçeneği arayışınızı isme özel kalem seti ile sonlandırabilirsiniz. Daima ihtiyaç duyacağı kalemlerin kendisi için özel olarak hazırlanması kendisini çok iyi hissetmesini sağlayacaktır.

Hayatınızda önemli bir yer edinen ve her zaman kalemin kılıçtan keskin olduğunu savunan, sizleri daima bilime ve gelişmeye yönelten değerli öğretmeniniz için de Öğretmenler Günü için şık bir kalem seti tercih edebilirsiniz. Emeklerinden dolayı minnettar olduğunuz öğretmeninize duygularınızı bu anlamlı hediye ile ifade edebilirsiniz. İşlemeli ahşap kutu üzerine mesajınızı yazdırarak, kıymetli öğretmeniniz için harika bir hediye ortaya çıkarabilirsiniz. Öğretmeniniz için dünyanın en güzel kalemi olacak, ona her zaman sizin güzel mesajınızı hatırlatacak bu ürün en değerli eşyaları arasında yerini alacak ve seve seve kullanacaktır. Öğretmeninize hediye ettiğiniz kalemin yanına kişiye özel defter ekleyerek kullanışlı bir set ile özel gününe anlam katabilirsiniz.

Sevdikleriniz için içerisini kendilerinin doldurabileceği kişiye özel kitap ile birlikte tercih edeceğiniz güzel kalemler ile özel günlere renk katabilirsiniz. Arkadaşınız, iş arkadaşlarınız, patronunuz, meslektaşlarınız veya yeni mezun olmuş yakınlarınız, öğretmenleriniz için hazırlatacağınız kişiye özel kalem seti ile akılda kalıcı bir hatıra bırakabilirsiniz.

Sizleri her zaman ilginç ve etkileyici hediye seçenekleriyle şaşırtarak hediye arayışlarınızda yardımınıza koşan Hediye Fabrikası, son derece uygun tükenmez kalem fiyatları ile de bambaşka bir fikri sizlerle buluşturuyor. Sevdiklerinizin özel günlerinde küçük ama etkileyici bir hediye arıyorsanız, geniş bir yelpazede sizlerle buluşan isim yazılı kalem ve hediye setleri, mutlu edici bir tercih olacaktır.

Kişiye Özel Kalem Setleri ve İsme Özel Hediyelik Kalem Çeşitleri

Temizle

Total record

Filtrele

Fiyata Göre

Sırala

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2021 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.