X
Hediye Fabrikası » Hediyelik Aksesuarlar » Kişiye Özel Cüzdan

Cüzdanlar artık sadece para taşımak için değil kredi kartı ve kartvizitleri muhafaza etmek içinde önemli bir aksesuar oldu. 1950’ lerden bu yana kredi kartlarının hayatımıza girmesiyle de cüzdanlara kredi kartı bölmeleri eklendi. Peki cüzdanlar hediye olarak sunulurken nasıl daha cazip ve ilgi çekici hale getirilebilirler. On binlerce erkek cüzdan marka ve modeli içerisinden en uygun olanını tercih etmek çok da kolay olmayacak.

Neden Kişiye Özel Cüzdan ve İsimli Deri Cüzdan Modellerini Tercih Etmeliyim

Cüzdan daha çok sevgiliye, eşe, babaya alınan klasikleşmiş bir hediye. Daha da çok erkeğe hediye olarak düşünürüz. Çünkü erkekler cüzdanlarının şık ve kaliteli olmasını isterler. Kullanım amacının dışında dış görünümü de onlar için önemlidir. Ama durum artık öyle değil. Erkeklerin önem verdiği kadar bayanlar da cüzdanda artık seçiciler. Durum böyle olunca sevgililer gününde, babalar gününde ya da yıldönümünde aklımıza ilk gelen hediyelerden biri olan cüzdanı artık klasikleşmiş olan çizgisinden çıkarıp kişiye özel cüzdan tasarladık. Sevgilinize, annenize ya da babanıza üzerinde ismi yazılı olan kendisine özel bir cüzdan hediye ederek cüzdanlarını onlara özel kılabilirsiniz.

Samimi ve ömür boyu unutulmayacak bir hediye arayışı içindeyseniz ve sürekli kullanılabilecek dolayısıyla her an akılda kalmanızı sağlayacak özel bir erkek cüzdan tasarımı arıyorsanız, en doğru siteye geldiniz demektir. Hediye Fabrikası tasarımcıları tarafından kişiye özel olarak imal edilen en özel hediyeler sadece bir kişiye özel hazırlanıyor.

Erkekler için özel günlerde hediye seçmek bir hayli zor. Erkek arkadaşa, eşe yahut babaya kişiye özel bir hediye ve isimli deri cüzdan alma fikrine ne dersiniz? Zenga, granit ve Dsg marka hakiki deriden imal edilen kişiye özel ve isimli cüzdan modellerine bayılacaklar... Erkekler için en önemli aksesuarlardan biri olan erkek cüzdan hiç bu kadar cazip görünmemişti. Üzerinde isim ve soyisminin yazılı olduğu bir hediyeyi hangi erkek beğenmeyebilir ki!

Siyah, kahverengi ve taba renkleri mevcut olan cüzdanlar kaliteli deriden üretilmekte olup uzun seneler boyunca yıpranmadan kullanılabilecektir. Yumuşak deri ve kaliteli astar kullanılan bu cüzdanlar çok prestijli hediyeler olacak. İçerisinde kemer, kredi kartlık, kıravat ve kol düğmesi gibi bir erkek için en önemli aksesuarların bulunduğu hediye paketleri bulunduğu Hediye Fabrikası en gösterişli setleri sizlere sunuyor. Onlarca erkek cüzdan çeşitleri burada sizleri bekliyor. Fiyat konusunda daha detaylı bilgi almak ve erkek cüzdan fiyatları hakkında bilgiye sahip olmak için sitemizden yardım alabilirsiniz.

Sadece özel günlerde değil sıradan günlerde de onlara hediye alarak şaşırtmak, mutlu olmasını sağlamak için pahalı olmak zorunda olmayan, minik hediyeler alabilirsiniz. Bazen ise söylenecek güzel bir söz ile onların kalbini yumuşatabilirsiniz. Çünkü erkekler öyle sanıldığı kadar duysusuz ve düz canlılar değil :)

Erkek cüzdan modellerine göz gezdirebileceğiniz ve en iyi seçeneklere rastlayabileceğiniz, güvenilir bir alış-veriş sitesi olan Hediye Fabrikası aynı gün kargo ile çok hızlı ulaşım sağlıyor.

Kişiye Özel Cüzdan ve İsimli Deri Cüzdan Modelleri

Temizle

Total record

Filtrele

Fiyata Göre

Sırala

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2021 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.