X
Hediye Fabrikası » Kişiye Özel Çikolata
Tatlı yiyip tatlı konuşmak isteyenlere, sevdiklerine lezzetli bir deneyim yaşatarak onlara büyük bir mutluluk yaşatmak isteyenlere… Sevdiklerinizin özel günlerinde onları hatırladığınızı ya da hissettiğiniz duyguları en güzel şekilde ifade etmenizi sağlayacak kişiye özel çikolata seçenekleri sizlerle! Hediye Fabrikası, herkese hitap edebilecek bir hediye seçeneği olarak çikolataları da kişiye özel hale getirerek yine sıradanlığın dışına çıkıyor ve sevdiklerinize hediye arayışınıza tatlı bir nokta koyuyor. Mutluluğun en bilindik adresi olarak çikolatalar, sevdiklerinizin özel günlerine renk katacak ve kişiye özel hazırlanmış olmalarıyla kendilerini çok özel hissetmelerini sağlayacaktır.

Kişiye Özel Çikolata İle İlgili Editör Açıklamaları »

Çikolatayı çok seven sevgilinize harika bir Sevgililer Günü sürprizini renklendirecek kırmızı kalpli bir kutuda yer alan, paketinde sevgilinizle özel anlarından birini yansıtan fotoğrafla kişiselleştirilen çikolatalar ona uzun soluklu bir mutluluk yaşatacaktır. Duygularınızı en güzel şekilde ifade edebileceğiniz, mesajlarla süsleyebileceğiniz bu kişiye özel hediye sevgilinizin kendisini çok değerli hissetmesini sağlayacak ve bu özel günü unutulmaz kılacaktır.  Fotoğraf baskılı çikolata seçenekleri arasında sevgilinize sunabileceğiniz başka bir tercih de puzzle çikolatalar olabilir. Bir fotoğrafınızın puzzle haline getirilmesiyle oluşan çikolata kutusu son derece ilginç ve etkileyici bir tercih olacaktır.

Sevgiliniz için çikolata dahil edilerek hazırlanmış kişiye özel hediye setleri arasından da bir tercih yapabilirsiniz. Örneğin yıl dönümünüz için kalpli kutuda “Seni seviyorum” yazılı çikolatalarla birlikte peri kızı tasarımlı bir gümüş kolyeden oluşan hediye seti ile sevgilinize romantik anlar yaşatabilirsiniz. Çikolata yanında sunacağınız gümüş kolye ile güzelliğini parıldatmasını sağlayacak kalıcı bir hatıra bırakırken onu çok mutlu edebilirsiniz.

Kadın erkek herkesi mutlu edebilecek kişiye özel doğum günü hediyesi seçenekleri arasında, isme veya fotoğraflara özel olarak hazırlanan çikolatalar ile yanlarında olamadığınız yakınlarınızı da gülümsetebilirsiniz. Çikolata gönder seçeneğiyle sevdiklerinize gönderebileceğiniz bu anlamlı hediye ile onları hatırladığınızı hissettirirken, aynı zamanda duygularınızı ve dileklerinizi de en leziz haliyle sunabilirsiniz. Çikolata hediye göndererek uzakta olan arkadaşlarınızı çok mutlu edebilir, doğum günlerinde neşeli anlara vesile olabilirsiniz.

Sevdikleriniz için kişiye özel çikolata çeşitleri ile onlara sevginizi, dileklerinizi veya onları kırdığınız bir durumda özrünüzü en güzel şekilde dile getirebilirsiniz. Her ana uygun olabilecek bir hediye olarak çikolata seçenekleri arasında mesaj oluşturmanızı sağlayacak harf çikolata ile karşı tarafa vermek istediğiniz mesajı en güzel haliyle sunmuş olursunuz. Örneğin annenize Anneler Günü için “Canım Annem” yazılı çikolatalar ile bir sürpriz yapabilirsiniz. İş hayatında sizlerle birlikte çalışan arkadaşlarınız için de etkileyici bir hediye olarak çikolata tercih edebilir, terfi eden dostlarınıza “Tebrikler” mesajı yazdırabileceğiniz bir çikolata hazırlatabilirsiniz. Şirket kutlamalarınızı renklendirecek bir seçenek olarak logo baskılı paketlerle göze çarpan bir çikolata kutusu hazırlatabilir, dilerseniz patronunuza doğum günü hediyesi olarak sunabilirsiniz.

Özellikle kadınların vazgeçemediği, onların her zaman mutlulukla ilişkilendirdiği çikolatalar sevdikleriniz için anlamlı bir Kadınlar Günü hediyesi de olabilir. Kadınlar Günü mesajınızı puzzle görünümünü oluşturan paketlerle aktaran hediyelik çikolata annenize, sevgilinize veya dostlarınıza iyi hissettirecek bir hediye olacaktır. Böyle özel günlerde hatırlanmak bile onları çok mutlu ederken böylesine özel bir hediye karşısında duygusal anlar yaşayacaklardır.

Çikolata gibi mutluluk hormonu salgılatan, insanı adeta neşeli bir hale sevk eden yiyeceği sevmeyen hiç yok gibidir. Yani çikolata aslında herkese hitap edebilecek türden, son derece mutlu edici bir hediyedir. Sevdiklerinizi özel günlerinde hatırlamanın yanında, onlara lezzetli anlar yaşatabileceğiniz çikolataları isme veya fotoğrafa özel olarak kişiselleştirerek akılda kalıcı bir hediye sunabilir, sevdiklerinize duygularınızı en güzel şekilde hissettirebilirsiniz. Hediye Fabrikası kişiye özel hazırlatabileceğiniz çikolata hediyelerini, en kısa sürede, oldukça uygun fiyatlarla sizlerle buluşturuyor…

Kişiye Özel Çikolata ve Hediyelik Resimli Çikolata Sepetleri

Temizle

Total record

Filtrele

Fiyata Göre

Sırala

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2022 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.