Anasayfa / Hediye Fabrikası Blog / Sevgiliye Doğum Günü Mesajları
sevgiliye doğum günü mesajları

Sevgiliye Doğum Günü Mesajları

Çoğu zaman günlük yaşamın ritmi sahip olduğumuz değerleri görmemize, sevdiklerimize zaman ayırmamıza engel oluyor. Bu durum onlara verdiğimiz değeri ifade etme fırsatı dahi bulamıyoruz. Yoğunluğu sebep göstererek aslında onların hayatımızda nasıl da büyük bir önem taşıdıklarınız ifade etmeyi erteliyoruz. Oysa ailemize, arkadaşlarımıza ya da sevgilimize onların hayatımızdaki değerini ve önemini hatırlatmak sandığımızdan çok daha önemlidir. Doğum günü gibi özel zamanları bu tür duygularımızı ifade etmek için bir fırsat olarak görmek ise bizim elimizde. Örneğin sevgililer günü bahanesi ile onun hayatınızdaki yeri ve önemini vurgulamak çok da zor olmasa gerek ya da doğum gününü onun için çok daha özel hale getirmek çok fazla zamanınızı almayacaktır. Size vereceğimiz küçük tüyolar ile bu çok daha kolay olacak. Kısa fakat anlamlı sevgililer günü mesajları, hem sevginizi ifade etmenizi sağlayacak, hem de hayatınıza renk ve enerji katacak.

Dikkatinizi Çekebilir ► Sevgiliye Doğum Günü Sürprizleri

 

 

Sevgiliye doğum günü hediyesi seçerken de, bu tür aşk ve sevgi kokan duygu ve düşüncelerinizin de yer aldığı mesajları da eklemeyi düşünebilirsiniz. Bu tip durumlar için hazırlanmış, özenle yazılmış çokça doğum günü mesajları içeren hediye seçeneklerini de değerlendirmeniz mümkün. Bu anlamda seçeneklerinizden biri de şık bir hediyeyi özel sözleriniz ile taçlandırmak olacaktır. Bu noktada şarkı sözü ve şiir gibi seçimler de yapabilirsiniz. Ancak sevgiliye doğum günü hediyesi alma konusunda, sizin için bir araya getirdiğimiz en farklı ve en dikkat çeken hediye seçeneklerini kapsayan listeyi incelemeden hediye almamalısınız. Aksi takdirde sevdiğiniz kişiyi şaşırtıp mutlu edecek hediyeleri kaçırmış olabilirsiniz. Bu da hediye almanın ya da hediye hazırlamanın amacına ters düşüyor açıkçası. Eminiz ki siz de sevdiğiniz kişiyi en çok mutlu edecek ve duygularınızı en iyi ifade edecek olan hediyeyi arıyorsunuz ve an itibariyle doğru adresi keşfetmiş bulunuyorsunuz. Birbirinden özel hediye seçenekleri ile hem emeğinizi hem de zevkinizi konuşturabilirsiniz. Bu durumda mesajlarınızda yaratıcılığınızı ortaya sereceğiniz hediye seçenekleri, başka bir yerde bulmanızın mümkün olmadığı ve size özel hazırlanan seçimler olduğu için, sevgilinizi mutlu etmeniz garanti gibi görünüyor. Üstelik derlediğimiz hediye listesinin yanında, sevgililer günü mesajları ile de size kolaylık sağlıyoruz. Yapmanız gereken tek şey, sevgilinizin karakterine ve zevklerine göre hediye seçimini yapıp, kendi duygu ve düşüncelerinize göre de sevgililer günü mesajını seçip, hediyenize eklemektir.

İlk olarak mesajlar ile başlıyoruz ki, duygularınızı ifade edecek doğru sözü özenle seçip, hediyenizin en önemli kısmını halledin. Hediye seçimi buna göre daha kolay bir aşama olarak düşünülebilir. Zaten sunduğumuz hediye seçeneklerinin her biri kişiye özel nitelikler gösterdiğinden, özel bir hediye seçimi yapmak kolay olacaktır. Şimdi lafı uzatmadan hemen sevgililer günü mesajlarına geçiyoruz.

 

Sevgiliye En Güzel Doğum Günü Mesajları

 

“ Halet-i ruhaniyem’dir kelam ettiğim lisan! Ya O’nadır, ya O’nunla O’lana, ya Aşk’adır ya da Aşk’la yanana! Sevdiğim doğum günün kutlu olsun. ”

Sevgiliye Doğum Günü Mesajları
Sevgiliye Doğum Günü Mesajları

Osmanlıca’nın konuşturulduğu bu hoş söz, adeta insanın ruhunu okşuyor. Aşkın en güzel anlatılışlarından biri olan söz, romantik çiftler için büyük önem taşıyacaktır. Hele de Osmanlıca’ya karşı bir ilgi söz konusuysa, sevgiliniz bu güzel sözün romantizmine kapılacaktır. Ayrıca el yazınızı kullanarak yazmayı unutmayın. Bu şekilde daha etkili olacaktır ve kalıcı bir anı olacaktır.

“ Sen ol da; ister yar ol, ister yara; lütfun da başım üstüne, kahrın da. Sen benim başımın tacısın. İyi ki varsın, doğum günün kutlu olsun ve birlikte nice mutlu yıllara… “

Sevgiliye Doğum Günü Mesajları
Sevgiliye Doğum Günü Mesajları

Aşkın bugün çok da rastlanmayan yanlarına dikkat çeken söz, son derece içten görünüyor. Eğer gerçekten bu hislere sahipseniz, daha fazla aramanıza gerek yok. Çünkü son derece içten ve samimi duyguların ifadesi olan söz, sevilen kişiyi her halde her şekilde sevmeye devam etmenin önemini vurguluyor. Bu da günümüz ilişkileri düşünülecek olursa, büyük önem taşıyor. Hele de sevgiliye kısa doğrum günü mesajları arayışı ile kıymetli zamanınızı harcıyorsanız, daha fazla oyalanmanıza gerek yok. Bize göre aradığınızı buldunuz bile. Her halde sevilecek ve romantizm rüzgârları estirecek bir söz olduğunu söylemek mümkün.

“ Sen hayata ne verirsen, hayat da sana daha mükemmelini verirmiş. Ben hayata ne verdim bilmiyorum ama bana ummadığım kadar değerli olan seni verdi. İyi ki doğdun, iyi ki benimlesin sevgilim. Seni çok seviyorum. “

Sevgiliye Doğum Günü Mesajları
Sevgiliye Doğum Günü Mesajları

Erkek sevgiliye doğum günü mesajları yazmak hatta seçmek oldukça zordur. Nedendir bilinmez, hediye seçiminde de durum bundan çok farklı olmuyor. Dolayısıyla, sevgililer günün en önemli ve zor kısmı erek sevgiliye hediye almaktır. Hayatta her zaman bir dengenin olduğu söylenir. İnsan ne ekerse onu biçer der eskiler. Buna vurgu yapan söz de, sevgiliye verilen değerin ve yüklenen anlamın ifadesidir.

“ Sen içindeki mutluluğu, yüreğindeki sevdayı, tenindeki ıslaklığı sakın kaybetme. Hüzünlerin ve acıların daha fazlası gelse de, kahırların ağıtları sel olup aksa da bedeninden, yaşadıklarına inat seni seven kocaman bir yüreğin olduğunu hatırla. Çünkü seni ömür boyu çok seveceğim. İyi ki doğdun bir tanem. “

Sevgiliye Doğum Günü Mesajları
Sevgiliye Doğum Günü Mesajları

 

İnsan ömrü boyunca mutluluğu da tadacaktır, mutsuzluğu da. Acılar istesek de istemesek de her şartta gelip bizi bulabilir. Önemli olan onların karşısında dimdik durabilmektedir ve bunun için de en büyük desteği sevdiklerimizden alırız. Uzaktaki sevgiliye doğum günü mesajları gönderirken de bu mesajı tercih ederek, hayat karşısında zorlandığında daha güçlü olmasını sağlayabilirsiniz. Sevilmek her zaman insana güç verir. Siz de bu anlamlı söz ile sevdiğiniz kişiye yaşadıkları karşısında daha güçlü olma imkânı verebilirsiniz.

“ Bir insanın idealleri olmalı, sonsuzluk gibi… Bir insanın özlemi olmalı, özlemle açan çiçekler gibi… Bir insanın bir tanesi olmalı, o da senin gibi… Doğum günün kutlu olsun canım. “

Sevgiliye Doğum Günü Mesajları
Sevgiliye Doğum Günü Mesajları

 

Sevmek ve sevilmek ne kadar da güzeldir. Hakkı ile dolu dolu seven birini bulduğunuzda, elini sakın bırakmayın. İdealleriniz, özleminiz, hayatınız her şeyiniz haline gelecek olan kişi, size mutluluğun anahtarını sunmuş olacaktır. Bu duruma vurgu yapmak ve sevgilinize de ifade etmek, bu söz ile çok kolay. Eski sevgiliye doğum günü mesajları arayışı ile geldiyseniz de bu sözü tercih edebilir, bir seçenek olarak düşünebilirsiniz.

 

“ Mutluyum çünkü sen varsın! Mutluyum çünkü hayatımdasın! Mutluyum çünkü bugün sen doğmuşsun! İyi ki doğdun, iyi ki varsın hayatımın anlamı! “

Sevgiliye Doğum Günü Mesajları
Sevgiliye Doğum Günü Mesajları

 

Mutluluk kısacık insan ömrü için adeta bir hazinedir ve bu hazineyi bulmak herkese nasip olmuyor. Bugün mutluluğu yakalayanların, bu farkındalık ile mutluluklarına daha da sıkı tutunması gerekir. Tam da bu noktada, aşk ilişkileri akla geliyor. Mutlu bir ilişkiye sahip olmak çok da kolay bir şey değilken, siz eğer bu hazineyi elde ettiyseniz, hediyeleriniz ve güzel sözleriniz ile sarıp sarmalayın ve kıymetini bilin. Sevgiliniz, hayatınızın mutluluk sebebi haline gelmişse dünyanın en şanslı insanlarından birisiniz demektir. Sevgiliye doğum günü mesajı uzun ya da kısa olsun hiç fark etmeksizin büyük önem taşır ve böyle güzel bir anlam ise özel çiftlerin arasında geçerli olur. Siz de bu özel çiftlerden biriyseniz, seçiminizi yaptınız demektir.

“ Sen doğdun çünkü kaderimsin, sen doğdun çünkü nefesimsin ve sen doğdun çünkü sen yalnız benimsin! İyi ki doğdun her şeyim! “

Sevgiliye Doğum Günü Mesajları
Sevgiliye Doğum Günü Mesajları

 

Kimi çiftlerin arasında adeta kaderin etkisi hissedilir. Kaderin organize ettiği bir ilişki söz konusudur. Her bir karşılaşma ve aşkın her bir aşaması, adeta ilahi bir elin dokunuşu ile şekillenmiş gibidir. Bu durumda insanlar birbirinin kaderinde yer aldığını ve ruh eşini bulduğunu düşünür. Tam da bu tür aşkların temsili olabilecek olan söz, sevgilinizin doğum gününü kutlarken, romantik bir konuşma gerçekleştirmenizi sağlayacaktır. Eski sevgiliye doğum günü mesajları seçerken, neredeyse tüm mesajlar uygun olabilir ancak bu sözde biraz daha temkinli olmakta fayda var. Aranızdaki ilişkiyi doğru değerlendirerek seçiminizi yapmalısınız. Aksi halde, sonsuz bir aşkın simgesi olabilecek bir söz olduğunu söyleyebiliriz.

“ Dileğim bugün dilediğin tüm dileklerin gerçek olması. Belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde bugünü seninle kutluyorum. Nice yaşlara sevgilim… “

Sevgiliye Doğum Günü Mesajları
Sevgiliye Doğum Günü Mesajları

 

Uzaktaki sevgiliye doğum günü mesajları, her zaman en zor kısmı oluşturmuştur. Bu söz ise işinizi kolaylaştıracak bir seçenek. Birbirine uzak iki farklı yerde olmak, birbirini seven ve birbiri için atan iki kalp için oldukça zordur. Bu durumu biraz olsun yumuşatıp, özlem gidermeyi sağlayan ise örnekteki gibi anlamlı sözlerdir. Küçük bir hediye ile birlikte gönderildiğinde ise arada kilometreler olmasına karşın aşkınızı sıcak tutacaktır. Eğer kalpten bir sevgiye sahipseniz, siz de bu şekilde sevdiğinizi mutlu edebilir ve size daha da âşık olmasını sağlayabilirsiniz. Âşık olmasını sağlayan ise aldığınız hediye ya da sürpriz yapmış olmanı değildir. Önemli olan aşkınızı ifade etmek için çaba harcamış olmanızdır.

“ Ne kadar yaşlandığımız hiç önemli değil, bizim aşkımız daima genç kalacak. Mutlu yıllar sevgilim! Bugün doğum günün olduğu için farklı ve özel olduğunu mu sanıyorsun sen? Oysa sen benim için sadece bugün yani doğum gününde değil her gün çok farklı ve çok özelsin. Dostluğunun, arkadaşlığının ve aşkının bana verdiği keyfi anlatmam mümkün değil. Kalbim her an seninle birlikte atıyor. İyi ki varsın sevgilim. Birlikte nice güzel yıllara… “

Sevgiliye Doğum Günü Mesajları
Sevgiliye Doğum Günü Mesajları

 

Sevgiliye doğum günü mesajı uzun ya da kısa olabilir, önemli olan taşıdığı anlamdır. Uzun sözler arasında sayabileceğimiz bu kelimeler dizisi ise ifade edilebilecek en güzel duyguların bir araya gelmiş hali gibi adeta. Kusursuz bir ilişkinin özelliklerini vurgulayıp, bir aşk ilişkisi değil bir ömür birleştirme anlaşmasının ifadesi olduğunu söyleyebiliriz. Siz de sevgilinizi, yaşamınızın bir parçası olarak görüyorsanız ve onunla hem dost, hem arkadaş hem de sevgili olduğunuza inanıyorsanız, bu kelimeler sizin için yazılmış olabilir.

“ Gülmek gülenin, yıldızlar gecenin, mutluluk sadece senin olsun. O kadar mutlu ol ki, gözlerinden akan yaşlar değerini bilmeyenlere sadaka olsun. Doğum günün kutlu olsun sevgilim! “

Sevgiliye Doğum Günü Mesajları
Sevgiliye Doğum Günü Mesajları

 

Sevgiliye en güzel doğum günü mesajları denildiğinde, herkes için ifade eden kelimeler bütünü farklıdır. Kimisi kısa bir söz, birkaç kelime ile aşkını ifade etmekten hoşlanırken, kimisi uzun bir paragraf ile duygularını dökmek ister. Eğer siz bir SMS ya da e-mail ile göndermek yerine, hediyenize sıkıştıracağınız bir söz arıyorsanız, bu kez sizin için yazdık. Kısa fakat öz bir anlatımın söz konusu olduğu cümleler, sizin için yazılmış gibi adeta.

“ İyi ki doğdun, iyi ki vermiş yaradan seni bizlere. Yıldırım gibi çaktın, güneş gibi açtın üstümüze. Söz oldun, mai oldun, saz oldun bestemize. Kutlu olsun doğum günün ve nice mutlu senelere sevdiklerin ile birlikte… “

Sevgiliye Doğum Günü Mesajları
Sevgiliye Doğum Günü Mesajları

 

Sevgiliye kısa doğum günü mesajları arıyorsanız, şiirsel bir anlatım ile birlikte sunulan satırlar, sevgilinizin yüzündeki mutluluğa dönüşebilir. Bir şiir ya da şarkı sözünü andıran doğum günü sözü, şiir severlerin de gönlünü çalacaktır. Bir tüyo olarak bunu da sizinle paylaştıktan sonra, sevenlerin işini kolaylaştırıp aşkını pekiştirecek sıradaki doğum günü sözümüze geçiyoruz.

“ Ne aradıysam bil ki sende bulmuşum. Senden öncesi yoktu, seninle var olmuşum. Sende bütün özlemler, sende bütün gelecek. Beni bende arama, ben artık sen olmuşum. Doğum günün kutlu olsun güzeller güzeli. “

Sevgiliye Doğum Günü Mesajları
Sevgiliye Doğum Günü Mesajları

 

Beylerin işini kolaylaştıracak doğum günü sözümüz, şiirsel ve romantik anlatımı ile dikkat çekenlerden biri. Erkek sevgiliye doğum günü mesajları için sıradaki sözlerimizi tercih edebilirsiniz. Bu hoş satırlar, bayanlara hitap ediyor. Üstelik de bir bayanın sevgilisinden duymak isteyeceği en önemli ifadelerin bir araya geldiği bir söz! Dolayısıyla ister mesaj ile ister e-mail ile iletin sevgilinize, isterseniz de aşkınızı yüzüne itiraf edin. Hediyeniz ile birlikte vermek ise mutluluğu daha da artıracak bir kombinasyon olacaktır. Unutmayın, hediye başlı başına birinin mutluluğuna yetmez. Önemli olan içten duyguların ifade edilmesidir.

“ Bugün seni tanıyan ve bu muhteşem insanı seven herkes için çok önemli bir gün. Doğum gününde olduğu gibi yaşamının her gününde de her şeyin en güzeli senin olsun. Yeni yaşın mutluluklarını daim etsin. Nice mutlu senelere… “

Sevgiliye Doğum Günü Mesajları
Sevgiliye Doğum Günü Mesajları

 

Eski sevgiliye doğum günü mesajları, genellikle en zor seçilenler oluyor. Çünkü her bir kelimenin birçok anlamı olabilmekte ve vermek istediğiniz mesaj burada çok önemlidir. Sevgiliniz olmayan ve geçmişte yoğun duygular beslediğiniz ve bir birliktelik yaşadığınız kişiye bugün duygularınıza dokunan sözler sarf etmek, çok da kolay olmasa gerek. Dolayısıyla özenle seçilen kelimelerin bir araya geldiği bu sözü sizler için sunuyor, işinizi kolaylaştırıp, size zaman kazandırmayı hedefliyoruz. Karşılığında ise mutlu olmanız kâfi.

“ Kalbimi sana emanet etsem korur musun? Dilimin ucundaki cennet, sevdamın sonundaki ömrüm olur musun? Sevgilim doğum günün kutlu olsun, her daim birlikte olmak bize nasip olsun. “

Sevgiliye Doğum Günü Mesajları
Sevgiliye Doğum Günü Mesajları

 

Eğer sevdiğiniz kişi henüz sevgiliniz değilse ve itirafta bulunmak istiyorsanız ya da daha çok yeni bir ilişkiye sahipseniz, belki de ilişkinize farklı bir şekilde yeni boyut kazandırmayı düşünüyor ve evlilik planları kuruyorsanız, bu aşamada tercih edebileceğiniz söz, gelecekte de yanınızda olmasını istemeniz üzerinde duruyor. Dolayısıyla gelecek planları yaptırıyor. Bu sebeple de son derece kıymetli olduğunu söyleyebiliriz. Kolay kolay değeri örtülemeyecek olan söz, ilişkinizin farklı evrelerine geçişte, doğum günü bahanesi ile romantizmin doruklarına çıkmanızı sağlayabilir.

“ Ömrünün en güzel yıllarını benimle geçirmek dileğiyle, iyi ki doğmuşsun sevdiğim! “

Sevgiliye Doğum Günü Mesajları
Sevgiliye Doğum Günü Mesajları

 

Sevgiliye doğum günü mesajı uzun cümleler ile ifade edilecek sözlerden oluşmak zorunda değildir. Bazen bir iki söz, her şeyi anlatabilir. Üstelik sözler kalabalığından da daha anlamlı olabilir. Bu sebeple sözlerin uzun ya da kısa olmasına değil, taşıdıkları anlama yoğunlaşmalısınız ve gerçek hisleriniz ile örtüşen sözler tercih etmelisiniz. Biraz bencilliği de içerisinde barındıran bu söz ise birlikte uzun ve mutlu yıllar geçirme dileği üzerine kurulduğundan aynı zamanda da biraz romantizm rüzgârları estirmektedir.

“ Sevgilim, sen her şeyin en güzeline layıksın ama sana senden daha güzel ve daha kıymetli bir hediye bulamadım. Doğum günün kutlu olsun bir tanem. “

Sevgiliye Doğum Günü Mesajları
Sevgiliye Doğum Günü Mesajları

 

Vereceğiniz hediyenin daha da anlamlı olması için tercih edebileceğiniz bu söz, sevgilinizin sizin için dünyanın en kıymetlisi olduğunu ifade ediyor. Bu sebeple de aldığınız hediye her ne olursa olsun, sevdiğiniz için büyük anlam taşıyacaktır. Bununla birlikte yine de bu hediyenin, kişiye özel bir hediye olmasına dikkat edebilirsiniz. Sunduğumuz seçenekler arasından birini seçip, kendisini daha özel hissetmesini sağlayabilirsiniz. Hem bayların hem de bayanların tercih edebileceği söz ve hediyeler, sorunsuz ve mutluluk dolu bir ilişkinin de anahtarı niteliği taşıyor.

“ Eşsiz bir güzellik varsa, o da kalbindedir. Hayatının geri kalanının, yüreğinin güzelliği gibi sevgi dolu bir şekilde geçmesi dileğiyle… Birlikte mutlu olacağımız nice yıllara… Doğum günün kutlu olsun hayatım! “

Sevgiliye Doğum Günü Mesajları
Sevgiliye Doğum Günü Mesajları

 

Birlikte bir ömür geçirme dileği olan çiftlerin hoşuna gidecek olan söz, yürekten gelen güzel hislerin anlatıldığı, anlamlı bir niteliğe sahiptir. Sevdiğinizin huzur ve mutluluğu için siz de böylesine hoş sözler sarf edebilir ve doğum gününde ona kendini özel hissettirebilirsiniz. Sevilen kişiye kendini özel ve kıymetli hissettirmek bu kadar basitken, nedense bizlere çok zor gelir. İki dudağımızın arasındaki birkaç kelime ise yeter de artar bile.

“ Dilerim bahar ayaklarına serilsin, gözlerinde yıldızlar parlasın ve ılık esen bir rüzgâr sana sevgimi fısıldasın. Doğum günün kutlu olsun sevgilim! “

Sevgiliye Doğum Günü Mesajları
Sevgiliye Doğum Günü Mesajları

 

Bahar ve göz alıcı doğa olaylara insana her zaman romantik gelmiştir ve güzel duygular hissettirmiştir. Tam da bu sebeple, ruhunuza hitap edecek olan söz, romantizmi her zerrenizde hissetmenizi sağlayacak. Asıl önemli olan sevgilinizin bu hislere sahip olması ise zaten etkilenmemesi düşünülemez. Adına özel olarak hazırlatacağınız ve seçeneklerimiz arasından kolayca tercih edebileceğiniz bir hediye ile birlikte dile getireceğiniz bu satırlar, özel ve de unutulmaz bir doğum günü yaşatabilir. Bundan yıllar sonra da gülümseyerek anlatacağınız, romantik bir anıya dönüşebilir.

“ Seninle güzel bir yıl sona erirken, yeni yaşının daha da güzel olacağına hiç şüphe yok. Aşkımız sürdükçe mutluluğumuza mani yok. Sen yeter ki ellerimi bırakma, ben sonsuzun olurum. İyi ki doğdun ve iyi ki hayatımdasın güzel gözlüm. Nice güzel yıllarımız olsun… “

Sevgiliye Doğum Günü Mesajları
Sevgiliye Doğum Günü Mesajları

 

Sevgiliye en güzel doğum günü mesajları arasında yer aldığını söyleyebileceğimiz bu satırlar, sade olmakla birlikte anlamlı sözler söylemek isteyen çiftlerin tercihi olabilir. Önemli olan da zaten duyguların ifade edilmesidir. Çok büyük sözler etmektense, verilen kıymetin anlatılması yeterli olacaktır. İşin zor kısmı kabul edilen erkek sevgiliye doğum günü mesajları, bu tip seçenekler ile sizin için dert olmaktan çıkacaktır. Sunduğumuz seçenekler ile işiniz çok daha kolay artık.

“ Tonton birer nine ve dede olduğumuzda, bahçemizdeki sedire oturup geçmişi yâd ettiğimizde, hatırlayıp gülümseyeceğimiz kadar çok güzel anılarımız olsun ve bunları doğum gününden başlayarak hayata geçirelim. Birlikte nice güzel günlere, iyi ki doğdun sevgilim… “

Sevgiliye Doğum Günü Mesajları
Sevgiliye Doğum Günü Mesajları

 

Bugün teknolojinin durumu düşünülecek olursa, bir SMS ya da e-mail ile sevgilinin doğum gününün kutlanması çok da normal olmasa gerek. Ancak bununla birlikte bazı zorunluluk halleri söz konusu olabilir. Her hâlükârda, içten olduğunuz ve bu tip bir söz ile planlarınızdan bahsettiğiniz sürece, sevdiğiniz sizi anlayacaktır. Sevgiliye doğum günü mesajı uzun ya da kısa olsun. Hiç önemli değil. Tek önemli olan gerçekçi olması ve samimiyet içermesi!

 

Seni Seviyorum Çünkü Kalp Mesaj Kutusu ve Tektaş

Seni Seviyorum Çünkü Kalp Mesaj Kutusu ve Tektaş
Seni Seviyorum Çünkü Kalp Mesaj Kutusu ve Tektaş

Seni Seviyorum Çünkü Kalp Mesaj Kutusu ve Tektaş
Tektaş yüzük içeren hediye, bayanlara alınabilecek en güzel hediyedir belki de. İçerisindeki 100 farklı mesaj ise tamamen sizin duygu ve düşüncelerinizi yansıtıyor olacak. Kutu içerisinde yer alan doğum günü mesajları “Seni Seviyorum Çünkü” ile başlıyor ve pek çok sebep ile devam ettirmek size kalıyor.

Seni Seviyorum Çünkü Kalp Mesaj Kutusu ve Tektaş
 


Kişiye Özel Aşk Gazetesi

Kişiye Özel Aşk Gazetesi
Kişiye Özel Aşk Gazetesi

Kişiye Özel Aşk Gazetesi
Erkek arkadaşa doğum günü mesajı iletmek için harika bir yol değil mi? Size ve aşkınıza özel bir gazete hazırlayarak, istediğiniz mesajları, duygu ve düşüncelerinizi sevdiğiniz kişiye ulaştırabilirsiniz. 4 sayfadan oluşan özel gazete, tamamen aşkınızı anlatan özel bir yayın olarak hazırlanacak. Doğum günü mesajları iletmek için de harika bir yol olduğunu söyleyebiliriz.

Kişiye Özel Aşk Gazetesi
 


365 Adet Mesaj Kartları – Her Güne Bir Mesaj

365 Adet Mesaj Kartları – Her Güne Bir Mesaj
365 Adet Mesaj Kartları – Her Güne Bir Mesaj

365 Adet Mesaj Kartları – Her Güne Bir Mesaj
Bu erkek arkadaşa doğum günü mesajı iletmek için farklı bir seçenek olabilir. Çünkü sevgilinize bir dahaki doğum gününe kadar her gün için, birbirinden kıymetli notlar hazırlamış olacaksınız ve hediyenizin etkisi bir yıl boyunca sürecek. Sizin ona karşı hissettiklerinizi anlatan bu noktalar, etkisi bir yıl boyunca süren bir sihre dönüşecektir.

365 Adet Mesaj Kartları – Her Güne Bir Mesaj
 


Sevgiliye Hediye Aşkımızın Meyvesi Fotoğraf Albümü

Sevgiliye Hediye Aşkımızın Meyvesi Fotoğraf Albümü
Sevgiliye Hediye Aşkımızın Meyvesi Fotoğraf Albümü

Sevgiliye Hediye Aşkımızın Meyvesi Fotoğraf Albümü
Çiftlere özel olarak hazırlanan albüm, istenen sözler ile tamamlanarak, daha da anlamlı hale geliyor. Siz de isminize özel bu tip bir albüm hazırlatarak, güzel mesajlarınızı ön yüzüne ekleyebilirsiniz. Bu erkek arkadaşa doğum günü mesajı iletmek için de harika bir seçenek olabilir, bayanlar için de tercih edilebilir. Hatta isterseniz fotoğraflarınıza da bu tip notlar iliştirebilirsiniz.

Sevgiliye Hediye Aşkımızın Meyvesi Fotoğraf Albümü
 


Kişiye Özel Aşk Filmi

Kişiye Özel Aşk Filmi
Kişiye Özel Aşk Filmi

Kişiye Özel Aşk Filmi
Sevgilinize olan aşkınızı ifade edebileceğiniz eşsiz bir doğum günü hediyesi! İçinizdeki duyguları yansıtacak olan bu aşk filmi sevgilinize ve size özel hazırlanacaktır. İçeriği oldukça romantik ve etkileyici olacaktır. Bu kısa film ile sevgilinize aşk dolu bir doğum günü hediyesi verebilirsiniz. Neden sizin de aşk filminiz olmasın!

Kişiye Özel Aşk Filmi
 


1000 Parçalı Kişiye Özel Fotoğraf Baskılı Puzzle

1000 Parçalı Kişiye Özel Fotoğraf Baskılı Puzzle
1000 Parçalı Kişiye Özel Fotoğraf Baskılı Puzzle

1000 Parçalı Kişiye Özel Fotoğraf Baskılı Puzzle
Doğum günü hediyesi olarak sevgilinize verebileceğiniz en güzel hediye bu puzzle olsa gerek. Sevgilinize iletmek istediğiniz mesaj ve en güzel fotoğrafınızla hazırlanacak olan puzzle, sürpriz dolu bir doğum günü hediyesi olacaktır. Sevgiliniz bu puzzle’ı bir araya getirmek için heyecanlanacaktır ve bittiğinde ise evinin bir köşesini renklendirecektir.

1000 Parçalı Kişiye Özel Fotoğraf Baskılı Puzzle
 


Kişiye Özel İsim ve Mesaj Yazılı Bardak

Kişiye Özel İsim ve Mesaj Yazılı Bardak
Kişiye Özel İsim ve Mesaj Yazılı Bardak

Kişiye Özel İsim ve Mesaj Yazılı Bardak
Sevgiliye alınabilecek en sıra dışı doğum günü hediyesi… Sevgilinize iletmek istediğiniz doğum günü mesajınızı yazdırabileceğiniz bu kupa soğukken siyah renk olarak görünecektir. Sevgilinize hediye edeceğiniz bu kupa sıradan bir hediye gibi gelse de kupaya sıcak su koyulunca sürprizi ortaya çıkacaktır. Sevgiliniz bu hediye karşısında şaşkınlığını saklayamayacak, mutluluğu da gözlerinden okunacaktır.

Kişiye Özel İsim ve Mesaj Yazılı Bardak
 


Carla Mara Aşk Kavanozu

Carla Mara Aşk Kavanozu
Carla Mara Aşk Kavanozu

Carla Mara Aşk Kavanozu
Aşk sözcükleri ile dolu kavanoz sevgilinize olan duygularınızı ifade edebilmenizi, ona eşsiz bir doğum günü hediyesi vermenizi sağlayacaktır. Pembe renkli kâğıtlar üzerine yazılan mesajlar oldukça şirin ve romantik görünüyor. Bu romantik hediyeyi sevgilinize doğum günü hediyesi olarak verebilir onu dünyanın en mutlu insanı yapabilirsiniz.

Carla Mara Aşk Kavanozu
 


Kişiye Özel Ahşap Doğum Günü Çerçevesi

Kişiye Özel Ahşap Doğum Günü Çerçevesi
Kişiye Özel Ahşap Doğum Günü Çerçevesi

Kişiye Özel Ahşap Doğum Günü Çerçevesi
Sevgiliniz için seçeceğiniz doğum günü hediyesi sadece ona özel olsun istemez misiniz? Sevgilinizin ismi ve de doğum günü mesajınız ile hazırlanacak olan çerçeve, güne anlam kazandıracak bir hediye olacaktır. Bu şık çerçeveyi en güzel fotoğrafınız ile şenlendirin ve doğum gününde sevgilinize armağan edin!

Kişiye Özel Ahşap Doğum Günü Çerçevesi
 


Editörün Seçimi

eşe doğum günü sözleri

Daha Önce Hiç Duyulmamış Sevgiliye Doğum Günü Sözleri

Sevdiğiniz insanın doğum günü sizin için her şeyden önemlidir.O gün diğer günlerden farklı olduğu kadar …