X
Hediye Fabrikası » Yıldönümü Hediyesi

Hayatımızı paylaşacağımız, iyi günde kötü günde birbirimizin hep yanında olacağına söz verdiğimiz, güvendiğimiz, sevdiğimiz, aşık olduğumuz o insan... daha fazlası »

Hayatımızda ki o özel insanla tanıştığımız o ilk dakikayı, o ilk bakışı, o ilk gülüşü ilk günkü gibi hatırlarız. Çünkü o insanın hayatımızdaki yeri oldukça farklıdır artık. Ve eğer o aradaki bağ kuvvetliyse sonu evliliğe giden bir yola girmiş oluruz. Tabi bu yol uzun bir maraton ve bu maratonda karşımızdaki insana değerini hissettirmemiz lazım. Aslında sevgi, anlaşmak, güven en büyük yıldönümü hediyesi derler ya da hayatına girdiğimiz için bizi bir hediye olarak görürler. Ama durum bundan ibaret değil. İlla ki somut olarakda değerli olduğunu, baktığında bizi hatırlatacak bir şeyler yapmamız gerektiğini biliyoruz. Ve bu yüzden de ilk tanışma, doğum günü, sevgililer günü gibi günlerde hediye alarak değerlendiriyoruz. Ama çiftler için yıldönümü hakkını vererek, tam anlamıyla kutlanması gereken bir gündür. Çünkü mutluluğa tam anlamıyla adım attığınız o gün, her sene hatırlanması, kutlanması ve birbirinizin hayatında olduğunuz için şükredilmesi gereken bir gündür ve tabi ki yıldönümü hediyesi ile birlikte.

Dediğim gibi beraber olduğunuz süre içinde bir çok özel günde hediyeler alındı. Taki ilk aydan itibaren. Herkes yıldönümünün bir öncekinden daha farklı olmasını ve unutulmaz kılmak ister. Hem kadın, hem erkek için de aynı durum söz konusu. Yıldönümü deyince hemen çiftlerin aklına romantik hediyeler, kutlamalar ve sürpriz tatiller gelir. Kendilerine özel yıldönümü hediyeleri ile taçlandırmak bu günü daha da özel kılar. Örneğin; evlilik yıldönümünüze özel yurtdışı seyahati için aldığınız biletlerin yanında kendinize ait özel bir aşk filmi hediye ettiğinizi bir düşünün. Ne kadar romantik bir hediye olacaktır. Ya da üzerinde birlikte resimlerinizin bulunduğu bir duvar saati. Her baktığında sizi hatırlatacak bir hediye.

Kişiye özel hediyeler ile tanışma veya evlilik yıldönümünüzü eşsiz kılabilirsiniz. Size destek amacıyla birbirinden özel kişiye özel yıldönümü hediyelerini sizler için filtreledik. Kendinize en uygununu seçmek, hayatınızdaki o değer verdiğiniz kişinin yüzündeki o mutluluğu görmek ondan daha çok sizi mutlu edecektir.

Yıldönümü Hediyesi Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Tanıştığınız ilk gün, evlendiğiniz gün, beraberliğe adım atmak için birbirinize söz verdiğiniz ilk gün, iyi - kötü birbiriniz ile geçirdiğiniz ilk yıl. Sevdiğiniz insan ile yaşadığınız o unutulmaz anlar...

Her gün tartışmasız değerlidir. Ama yıldönümü her çift için ayrı bir önem taşır. Hayatınıza aldığınız o özel insan için, yılda bir defa kutlanan çok özel günlerden birtanesidir yıldönümü. Sizin için milat sayılan bu günün hakkını vererek kutlamak istemez misiniz?

Bu özel günde sevdiğiniz insana sürprizler yapmayı planlayabilirsiniz. Romantik veya geçmişte yaşadığınız güzel anları ona hatırlatacak sürpriz hediyeler almayı düşünebilirsiniz. Çünkü bu sizin ilişkinize verdiğiniz değeri ve saygıyı gösterir. Sunacağınız sürpriz hediyenin anlamlı ve karşınızdakini şaşırtacak, yüzünün gülmesini sağlayacak, her baktığında aynı tebessüm ile kalmayı sağlayacak olmasına özen göstermelisiniz.

Biliyoruz ki; "Nasıl sıradışı bir hediye almalıyım?", "Onu nasıl şaşırtabilirim?", "Hangi hediye unutulmaz olur?" diye şimdiden düşünmeye başladınız. Her şey olabildiğince güzel gidiyor. Sevdiğiniz insana alacağınız hediye de de bu mükemmel uyumunuza dikkat çekmek istiyorsunuz. O zaman birbirinizin isimlerinin yazılı olduğu, beraber çekilmiş resminizin veya evlilik fotoğrafınızın olduğu kişiye özel hediyeleri seçebilirsiniz.

Erkeklerin işinin bu konuda biraz daha kolay olduğunu itiraf edelim. Çünkü bayanların takılardan ve mücevherlerden hoşlandığını herkes bilir. Fakat yıldönümü hediyesi seçerken, klasik takılardan kaçının. Onu şaşırtmak için değişik taşlı takılardan, üzerinde kalp, sonsuzluk gibi anlamlı semboller olan seçeneklere göz gezdirebilirsiniz.

Artık kişiye özel hediye bulmak hiç de zor değil. Sizin seçimlerinize özgü birçok hediyeler tasarlanabiliyor. Bu hediyeler kıyafet, takı, kişiselleştirilmiş bir eşya, günlük kullanabilen eşyalar ve daha bir çok seçenek içeriyor. Siz de bunlardan eşinize en uygun olanı hediyeyi edebilirsiniz.

Belki de binlerce kez tekrar etmek istediğiniz güzel sözlerden oluşan bir hediye sepeti ve içerisinde kalpli mumlar, çikolatalar olan bir hediye karşınızdakini daha çok şaşırtabilir.

İçten bir tebessüm ile hatıra olarak kalmasını istediğiniz o güzel günlerinizde çektiğiniz bir fotoğrafınızı ömrünüz boyunca saklamak isteyebilirsiniz. Seçtiğiniz en güzel fotoğrafınızı şık bir çerçeve içerisinde hediye edebilirsiniz.

Hediye seçenekleri bu şekilde uzar gider. Ama biz, sizin ilişkinize en layık hediyeyi bulacağınızdan eminiz. daralt «

Yıldönümü Hediyesi - Tanışma ve Evlilik Yıldönümü Hediyeleri

Temizle

Total record

Cinsiyet

Popüler Ürün Grupları

Filtrele

Fiyata Göre

Sırala

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2022 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.