X
Hediye Fabrikası » Ucuz & Küçük Hediyeler
Bir hediyeyi özel kılan nedir? İnce bir düşüncenin sonucu olması, özel bir anlam taşıması, sevdiklerinizle aranızdaki bağı ortaya koyması veya sadece onları güldürme amacına hizmet etmesi… Yani sevdiklerinizi derinden etkilemenin yolu sadece şaşalı hediyelerden geçmiyor. Onları anladığınızı, sevdiğinizi veya destek olduğunuzu gösterecek onlara karşı hissettikleriniz hakkında mesaj verecek hediyeler, uzun süre akılda kalıcı olacak ve etkisini asla yitirmeyecektir. Küçük ama anlam açısından bakıldığında büyük görülebilecek, son derece özel hediye seçenekleri, en ucuz hediyeler Hediye Fabrikası’nda sevdiklerinizle buluşmak için bekliyor!

Ucuz Hediyeler İle İlgili Editör Açıklamaları »

Sevdiklerinize sunabileceğiniz ucuz hediyelik eşyalar ile özel günlerine ufak bir renk katarken, her zaman sizi çağrıştıracak bir hatıra bırakabilirsiniz. Örneğin isme özel bir makyaj aynası, güzelliğine vurgu yapmak istediğiniz kadınlar için ucuz yılbaşı hediyeleri arasında değerlendirebileceğiniz bir seçenek. Ya da kişiye özel bir çakmak… Sevdiklerinizin kendilerini özel hissetmesini sağlayacak bu hediyeler küçük olsa da etkisiyle sizi en güzel şekilde ifade etmeye yetecektir. Esprili sallama çay temalı bir kupa bardak ile arkadaşınızı doğum gününde güldürebilir, Albert Einstein figürlü biblo heykel anahtarlık ile bilimle ilgilenen arkadaşlarınızı etkileyebilirsiniz. Küçük Prens hayranı dostlarınızı Küçük Prens temalı bir kar küresi ile bambaşka bir mutlulukla tanıştırabilir, hiç unutamayacağı bir hatıra bırakabilirsiniz.

Özel günlere renk katabilecek hediye arayışınız son derece ilginç ürünlerle sonlanıyor… Sevgililer Günü için anlamlı bir sürpriz yapmak istiyorsanız 365 güne özel hazırlanmış kalp şeklinde kırmızı mesaj kartları ile sevgilinize çok romantik anlar yaşatabilirsiniz. Hiçbir zaman etkisi geçmeyecek ve sevgilinizi her okuduğunda mutlu edecek bu mesaj kartları ile duygularınızı en etkileyici şekilde ifade edebilirsiniz. Ucuz hediye seçenekleri arasında göze çarpan “Senin Hakkında Sevdiğim Şeyler” kitabı ile de sevgilinizin ilgisini çekebilir, onu neden sevdiğinizi en güzel şekilde kaleme dökebilirsiniz.

Sevgilinize doğum gününde verebileceğiniz fotoğraf ve not baskılı bir puzzle ile anlamlı bir mesaj verebilir, onsuz her şekilde eksik kalacağınızı söze gerek kalmadan anlatabilirsiniz. Güzel sevgiliye kolye ile güzelliğini parıldatacak bir hediye sunabilirsiniz. Sevgilinize vereceğiniz şık bir gümüş kolye en değerli eşyaları arasında yerini alacak ve severek kullanacaktır.

Birlikte keyifli vakit geçirdiğiniz, her anı paylaştığınız ve hiç unutamayacağınız hatıralar biriktirdiğiniz dostlarınız için de son derece ilginç ve ucuz hediyeler ile doğum günlerine renk katabilirsiniz. Tuttuğu takıma, memleketine ve ismine özel hazırlanan bir tişört ile arkadaşınıza hem etkileyici hem de kullanışlı bir hediye sunabilirsiniz. Severek giyeceği ve rahat edeceği tişört tuttuğu takımın renklerini taşımasıyla onu cezbedecektir. Kişiye özel logolu bir kahve kupası ile yine arkadaşınızın kendisini özel hissetmesini sağlayabilir, anlamlı bir hatıra bırakabilirsiniz.

Babalar Günü hediyesi olarak “En İyi Baba Sertifikası” ile babanızı güldürürken duygulandırabilir, Babalar Günü mesajlı bir çakmak ile ona anlamlı bir hatıra bırakabilirsiniz. Annenize doğum gününde “Yılın En İyi Annesi Oskarı” vererek duygularınızı sempatik bir dille aktarabilir, onu çok mutlu edebilirsiniz. Kısacası sevdiklerinizi mutlu etmek için onlara iyi hissettirecek bir söz, onları etkileyecek, derin anlamıyla sevindirecek küçük bir hediye yeter…

Sevdiklerinizin gönlünü fethedecek, özel günlerine renk katacak ve uzun yıllar etkisini yitirmeyecek, oldukça farklı ve özel hediye seçenekleri Hediye Fabrikası’nda sizlerle… Her bütçeye hitap edecek türden ucuz hediyelik eşya seçenekleri ile sevdiklerinize güzel hisler yaşatabilir, onlara karşı hissettiklerinizi en güzel şekilde, derin bir anlamla ifade edebilirsiniz. Geniş ürün yelpazesiyle Hediye Fabrikası sevdiklerinize mutlu anlar yaşatmaya devam ediyor…

Ucuz & Küçük Hediyeler

Temizle

Total record

Cinsiyet

Kime Hediye

Özel Günler

Popüler Ürün Grupları

Filtrele

Fiyata Göre

Sırala

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2021 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.