X
Hediye Fabrikası » İlginç Hediyeler

Sevdiklerimizi, dostlarımızı mutlu etmek, sevindirmek için "acaba ne alsam?" diye düşündüğümüzde çoğumuzun aklına ya hiç birşey gelmez ya da klasik herkesin her zaman birbirine aldığı malum şeyler gelir... daha fazlası »

Hediye alacağınız kişi bir de kız arkadaşınız ise işiniz bir kaç kat daha zorlaşabilir. Çünkü kızların ne kadar seçici bir yapıda oldukları herkesin malumu.

İşte ilginç hediyeler kategorisinde bulacağınız ürünlerle bu zorluğu ve klasikliği ortadan kaldırabilirsiniz. Sürpriz yapacağınız kişileri şaşırtabilirsiniz. Böyle bir tercihte bulunmak hem sizi sevdikleriniz karşısında farklı kılar hem de onun farklı bir sevinç yaşamasını sağlar. Çünkü teknoloji çağında insanlar artık klasiklerden sıkılmış sıradışı ürünlere yönelmektedirler. Ve ilginç hediye almak için en ideal yerdesiniz. Gerek ürün çeşitliliği ve kalitesi gerekse de en sıradışı ürünleri içeriğinde bulundurması ile sitemiz en uygun ilginç hediyeyi bulabileceğiniz online alışveriş merkezidir.

Mesela kız arkadaşınıza sürpriz yapmak istiyorsunuz ama bunun farklı unutamayacağı ilginç bir hediye olmasını istiyorsanız ona ev işlerinde kullanabileceği kalp şekilli tutacak alabilirsiniz. Ya da sevgiliniz sinema filmlerinden çok mu hoşlanıyor? Yanıtınız evet ise sinema klaket çerçevesi tam da ona göre bir armağan. İşte bu tarz hediyelerle hem onu ne kadar iyi tanıdığınızı belli edebilir hem de mutlu olmasını sağlayabilirsiniz. Yine kızların çocukluk dönemlerinde, hatta çoğunun yetişkin olduklarında da vazgeçemedikleri oyuncaklar arasında yer alan ayıcık almak yerine onu biraz farklılaştırarak ayıcık lamba alabilirsiniz. Ya da kilosunu her an merak eden bir sevgiliniz var ise ona iphone görünümlü tartı da alabilirsiniz.

Gelelim erkeklere... Aslında böyle erkek/kadın ayrımı yapmak bazılarınızın hoşuna gitmiyor olabilir. Fakat yapılan araştırmalar ve hepimizin yaşamış olduğu tecrübelerle ortaya çıkan bir tez var ki o da erkeklerin dünyasıyla kadınların dünyasının bambaşka olduğu. Bundan dolayı sizin daha kolay tercih yapmanızı sağlayacak farklı farklı tercihler sunduk...

Erkekler görünürde armağan işlerini sevmeyen pek önemsemeyen hatta bazen sürpriz yaptığınızda bile sinirlenebilecek bir yapıdaymış gibi görünseler bile aslında öyle değillerdir... Çünkü erkekler duygularını dışa yansıtmaktan hoşlanmazlar. Sürpriz seçimine gelince öncelikle erkek arkadaşınızı iyi tanımalı ve nelerden hoşlandığını bilmeli veya tahmin etmelisiniz. Biz size birkaç öneride bulunacak olursak erkek arkadaşınız iş yaşamına veya paraya düşkün ise ona dolar kaplamalı bir not defteri veya tuvalet kağıdı alarak onun hem not almasına hem de dolarların hep gözünün önünde bulunmasına vesile olabilirsiniz. Ya da erkek arkadaşınızın aşırı sigara içmesinden şikayetçiyseniz ona gönderme yaparcasına üzerinde sigara içilmez yazısı bulunan bir kültablası da alabilirsiniz.

Tüm bunların yanında en tatlılarımız, sevimlilerimiz, olan küçük kardeşlerimizi, akraba veya tanıdıklarımızın çocuklarını unutmak ilginç hediyeler almamak olmazdı ve tabii ki onlara göre de ilginç bir şeyler var... Mesela hediye edeceğiniz bir smile avuç içi stres topu; küçüğümüzü oldukça sevindirecektir. Ya da yine hediye edeceğiniz şık tasarımlı ve renkli yumurtalık ile küçüğümüzü sevindirirken aynı zamanda çocukların genelde sevmediği yumurtayı eğlenceli hale getirip sevdirebilirsiniz. Veya çocuğun odasına konumlandıracağınız müthiş bir odamdaki ay ürünümüzle uzaktan kumandası ile beraber küçüğümüzü hem eğlendirip hem de öğretici bir katkı yapabilirsiniz. Böyle küçük farklılıklar özellikle çocukların aklından yıllar geçse de çıkmaz. Hatta bazen alabileceğiniz pahalı bir hediyeden bile değerli olabilir.

Evet değerli ziyaretçilerimiz; amacınız sevdiklerinize gerçekten ilginç sürprizler yapmak ve onları hem sevindirirken hem de şaşırtmak ise gerçekten doğru yerdesiniz. Birçok seçenek bulunan ilginç hediyeler kategorimizde belki de sizin de çok hoşunuza giden ilginç gelen bir ürün bulup kendinize de armağan etmek isteyeceksiniz. Hayatınızda yapacağınız bu tarz ufak ilginçlikler hem sizi sıradanlıktan çıkarır farklı kılar hem de karşınızdakini mutlu ederken farklı bir anı bırakmış olursunuz.

Tüm bu bahsettiğimiz ürünlere bu kategorimizde ulaşabileceğinizi hatırlatır ilginç günler dileriz.

daralt «

İlginç Hediyeler

Temizle

Total record

Cinsiyet

Kime Hediye

Özel Günler

Filtrele

Fiyata Göre

Sırala

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2021 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.