X
Hediye Fabrikası » Doğum Günü Hediyesi » İlginç Hediyeler

Doğum gününde, annenize, kız arkadaşınıza, babanıza ya da erkek arkadaşınıza, hiç unutamayacağı, ilginç bir doğum günü hediyesi vermek istemez misiniz? Sizlere sunduğumuz hediye alternatifleri tam da bu isteğinize cevap verecek. Birbirinden eğlenceli ve sıradışı hediye seçeneklerimiz arasından, en uygun hediyeyi bulacağınıza eminiz. daha fazlası »

Herkes sevdiği insanlara sevgisini kanıtlamak, göstermek ister. Ama sevginin soyut bir olgu olmasından dolayı bunu yapmak o kadar da kolay değildir. İmkansız da değildir çünkü aslında basit bir yolu da vardır. O da hediyeleşmek. Hediye, karşılık beklemeksizin sevdiklerimize, dostlarımıza, canımızdan çok sevdiklerimize içimizde beslediğimiz sevgiyi kanıtlamamıza yardımcı olan maddi bir araçtır. Hediyede her ne kadar karşılık beklemeden maddi olarak fedakarlık yapma esası var ise de karşı tarafta mutlaka onu mutlu edecek birşeyler yapmak isteyecektir. Dolayısı ile hediyeleşmenin olduğu yerde bir kaynaşma, birliktelik ve sevgi alışverişi olur.

Her insan hediye almak ister. İnsanları mutlu etmenin, sevindirmenin en basit yollarından biridir hediyeleşmek. Hediye almayı ya da sürpriz yaşamayı sevmeyen insan yoktur. Hediye bir de o insanın doğum gününde verilirse çok daha anlamlı ve özel olacaktır o kişi için. Çünkü insanın hayatında en önemli en özel günlerinden biri veya kimimize göre en özeli doğduğumuz, dünyaya geldiğimiz gündür. İnsanlar o önemli, o özel tarihte mutlu olmak, bütün dertlerini, sıkıntılarını, üzüntülerini bir kenara koyarak huzurlu olmak, mutlu olmak isterler. Bu şekilde doğdukları günü hep güzel hatırlamak, hoş anılarla o günü geride bırakmak isterler.

Alacağınız doğum günü hediyesi bir de ilginç olursa, inanın hediye sahibi iki kez doğmuş olacak :) çünkü ilginç, değişik olanı herkes merak eder ve hediye sahibinde farklı bir heyecan uyandırır.

Mesela fotoğraf meraklısı bir arkadaşınıza objektif görünümlü bardak armağan ederek onu şaşırtırken sevindirebilirsiniz. Fotoğraf yaşam biçimi olanlar bilirler ki bir objektif çok işe yarar. Ama bu objetif görünümlü bardak kadar değil. Çünkü o sadece bir bardak değil. Ne kadar işlevsel olduğunu görünce şaşıracaksınız. Çok fonksiyonlu replika objektif cuplens hem bardak, hem kalemlik, hem küllük, hem de para kabı ve ilginç ürünler arasında yerini alıyor. Pahalı bir objektif hediye yerine bu uygun fiyatlı fakat müthiş işlevsel harika objektif hediye etmenin ayrıcalığını yaşayın. Yaşam biçimi fotoğraf makineleri, objektifler olan bir arkadaşınız için bu objektif görünümlü çok işlevsel hediyenin ne kadar değerli olduğunu tahmin edemezsiniz.

Peki topuklu ayakkabı görünümünde bir hoparlöre ne dersiniz. Evet, uzaktan baktığınızda bayanların vazgeçilmez ayakkabı türü olan şık bir topuklu ayakkabıya benziyor. Fakat gerçekte olan onun usb kablosuyla çalışan bir hoparlör olduğu. Bu hediye özellikle topuklulara bayılan bayanlar için ilginç doğum günü sürprizi olacak.

Bu kez de çok ilginç ve ömür boyu kullanılabilir bir takvim önerimiz var. Puzzle şeklinde takvim ile hangi gün, ay ve yılda olursanız olun puzzle'ı istediğiniz tarihe getirebilme özelliğine sahip olacağınız için güncelliğini yitirmeyen puzzle takvim ile masanıza renk katacak her zaman tarihten haberdar olacaksınız.

Sizde bu ve bunlar gibi daha birçok ilginç ürünleri sitemizde bulabilir sevdiklerinizin bu özel gününde onları şaşırtırken sevindirebilir, sevindirirken şaşırtabilirsiniz. Haydi en ilginç hediyeyi bulmak için "ilginç doğum günü hediyeleri" sayfalarımıza bir göz atın. İyi eğlenceler :) daralt «

İlginç Doğum Günü Hediyeleri

Temizle

Total record

Cinsiyet

Kime Hediye

Filtrele

Fiyata Göre

Sırala

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2022 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.