X
Hediye Fabrikası » Ev Hediyeleri
Sevdiklerinizle özel anları paylaşırken, onların duygularına ortak olurken yaşatacağınız mutlu anılar anlamlı hediyeler ile daha somut bir hale geliyor… Sizin için değerli olan yakınlarınızın en mutlu günlerinde, hayatlarını birleştirirken yanlarında olmanızın yanında yepyeni bir hayata başlangıçlarını kutlarken vereceğiniz küçük ama etkileyici bir hediye ile hayatlarına dokunabiliyorsunuz. Yeni evlenen yakınlarınıza götüreceğiniz en güzel ev hediyeleri ile hem onların bu adımlarında desteğinizi gösterebilecek hem de evlerindeki ihtiyaçlarına yardımcı olacaksınız. Onlara sunduğunuz güzel ev eşyaları ile hayatlarına dokunacak, yaşam alanlarında sizden bir iz bırakacaksınız.

Ev Hediyeleri Seçerken Dikkat Etmeniz Gerekenler »

Yeni bir evde yeni bir yaşama başlayan çiftlere ev görme hediyesi götürürken kişiye özel hediye seçeneklerine yönelerek onların sizin için ne denli özel olduğunu hissettirebilirsiniz. İnce düşünülmüş bir hediye ile dostluğunuzu bir kez daha sözlere gerek kalmadan ifade edebilir, onları çok mutlu edebilirsiniz. Örneğin çiftin 7 fotoğrafıyla hazırlanmış, isme özel bir kanvas tablo ile evlerinin dekoruna aşk katabilirsiniz. Ya da çiftin fotoğrafına özel bir yastık hazırlatarak onlar için bir yastıkta yaşlanma dileğinizi somut hale getirebilirsiniz. Dostlarınızın isimlerine özel hazırlanmış cam bir akrilik tepsi de ev hediyelik eşyaları arasında etkileyici bir tercih olacaktır. Hem kullanışlı bir eşya haline gelecek bu hediye aynı zamanda onlara her zaman sizi anımsatacak bir hatıra olacaktır.

Erkeklere kıyasla evlerine daha fazla özen gösteren ve dekoruyla bizzat ilgilenen bayana hediye olarak harika dekoratif eşyaları ev hediyesi olarak götürebilirsiniz. Yakın arkadaşlarınıza “Ev görme hediyesi ne alabilirim?” diye düşünüyorsanız isme özel minyatür bir bahçe ile evine renk katabilirsiniz. Ailenin ismine özel bir ahşap fotoğraf albümü ile anılarını en özel şekilde saklamalarını sağlayabilir, elbise tasarımlı takı düzenleyici ile arkadaşınızın takılarını hoş bir şekilde tutmasını sağlayabilirsiniz. İsimlere özel banyo seti ya da mutfağına düşkün hanımlar için isme özel kavanozlar, isme özel bir havan gibi değişik tercihlerde bulunabilirsiniz.

Arkadaşınızın evi için götüreceğiniz ilginç ev eşyaları ile onlara akılda kalıcı anlar yaşatabilir ve her zaman sizi anımsatacak hatıralar bırakabilirsiniz. Eve neşe katacak bir tavlayı isimlere özel hale getirerek dostlarınızın evine giderken götürebilir, gizli bölmeli duvar saati ile arkadaşınıza hem kullanışlı hem de ilginç bir hediye verebilirsiniz. Birlikte keyifli vakit geçirdiğiniz, özel anlarınızı paylaştığınız arkadaşınıza evinde kullanabileceği ilginç doğum günü sürprizleri ile mutlu edebilirsiniz. Örneğin “Ne olacak bu memleketin hali?” yazılı rakı kadehleri arkadaşınız için esprili ve eğlenceli bir tercih olacaktır. İsme özel bir tirbuşon, elma dilimleyici ya da masaüstü langırt… Arkadaşınızın evine renk katacak bu ilginç hediyeler yeni ev hediyesi olarak da ideal tercihler olabilir.

Sevdiklerinizin mutluluklarını paylaşırken, onlara desteğinizi ve ilginizi gösterirken bu anları etkileyici bir hediye ile somut hatıralara dönüştürmek istiyorsanız yeni evlenen, bir yuva kuran ya da yeni bir eve taşınan arkadaşlarınızın hayatındaki bu değişime ortak olurken hediyelik ev eşyaları ile onları mutlu edebilirsiniz. Bir ev hediyesi olarak isim yazılı bir anahtarlık küçük ve etkileyici bir tercih olabilir, ahşap ayaklı isme özel bir masa takvimi de evi güzelleştirecek bir hatıra olarak uzun süre sizin etkinizi hissettirebilir. Ev hediyesi seçenekleri arasında sevdikleriniz için hazırlatacağınız isme özel bir porselen kupa da akılda kalıcı olacaktır.

Sizin için özel insanlara sunacağınız en özel hediyeler, evlerine renk katabileceğiniz en güzel hediyelik ev eşyası seçenekleri Hediye Fabrikası’nda en uygun fiyatlarla sizlerle buluşuyor. Sevdiklerinizin hayatına dokunmanızı sağlayacak ilginç ve etkileyici hediyeler sadece bir tıkla, aynı gün kargo avantajıyla sevdiklerinize ulaşıyor…

Ev Hediyeleri

Temizle

Total record

Kime Hediye

Popüler Ürün Grupları

Filtrele

Fiyata Göre

Sırala

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2021 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.