X
Hediye Fabrikası » Anneler Günü Hediyesi

Anne, 4 harfli o kutsal kelime... 9 ay boyunca bizi taşıyan, doğduktan sonra belli bir yaşa gelesiye kadar hayatından, uykularından fedakarlık yapmak zorunda bıraktığımız ve devamı »

daha sonrasın da mutluluğumuzla, üzüntümüzle, doğrumuzla, yanlışımızla sürekli yanımızda olan, yanımızda olmadığı zamanlarda bile varlığını, desteğini, sevgisini, samimiyetini hissettiren, kızdığında bizim iyiliğimizi düşündüğü için kızdığını bildiğimiz aslında en kısa haliyle hayatını bize adayan hakkını hiçbir zaman ödeyemeyeceğimiz tek varlık annemiz.

Küçükken düştüğümüzde her zaman elimizden tutup bizi kaldıracak birinin olduğunu bilirdik. Canımız yandığında kendi canı yanmışçasına üzülen annemiz yaşımız her ne olursa olsun yine düştüğümüzde yanımızda olacak yine canımız yandığında kendi canı yanmışçasına üzülecek.

Üzerimizde bu kadar emeği bulunan annelerimize ne yapsak ne söylesek azdır. Ona her gün bizi bugünlere getirdiği için yanaklarından öpüp, teşekkür etsek dünyanın en mutlu insanı olacaklarını biliyoruz. Çünkü onlar bizleri dünyanın en güzel hediyesi olarak görüyorlar. Fakat onlara daha fazlasını yapmak boynumuzun borcu. Belki her gün hediye alamayız ama senede öyle özel bir gün var ki o gün aldığımız hediye belki tüm günlere eş değer olacak nitelikte bir hediye olacaktır. Anneler günü hediyesi... Bildiğiniz üzere her sene mayıs ayının 2. Haftası anneler günü olarak kutluyoruz. Bir sene boyunca gerek hayat şartlarından, gerek iş güçten fazla ilgi gösteremediğimiz annemize bir nevi bir senenin özürünü dileme, aflarına sığınma günü. Onlara bu özel günlerinde elimizden gelenin en güzelini, en özelini yapmamız gerektiğini biliyoruz. Sabah ellerimizle hazırladığımız bir kahvaltı, bir bütün günü onun sevdiği şeyleri yapmaya ayırmak ve günün sonunda ellerini öperek o özel hediyeyi verip mutluluğunu paylaşmak. Asıl önemli olan o özel anneler günü hediyesini seçmek. Bugüne kadar hepimiz annemize bu klasik hediyeleri almışızdır. Takı, kıyafet, ayakkabı, çiçek, ev eşyaları vs. Artık sıra seçeceğimiz hediyelerin manevi değerinin de bulunması. Kendisine özel yapılmış, tasarlanmış bir hediyeyi gördüğünde mutluluğunu şimdiden tahmin edebilirsiniz. Bu yüzden de hediyefabrikası olarak sizlere anneniz için en özel hediyeyi bulmanıza, seçmenize yardımcı olmak amacıyla birbirinden özel anneler günü hediyelerimizi sizinle paylaşıyoruz. Sonuçta annemizin mutluluğu bizim de mutluluğumuzdur. Şimdiden tüm annelerimizin anneler gününü kutluyor ellerinden öpüyoruz. daralt «

Anneye Hediye & Anneler Günü Hediyesi

Temizle

Total record

Yaşa Göre

Popüler Ürün Grupları

Filtrele

Fiyata Göre

Sırala

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2021 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.