X
Hediye Fabrikası » Kadına Hediye » İsimli Hediyeler » Zaman Seninle Güzel Duvar Saati
Zaman Seninle Güzel Duvar Saati

Zaman Seninle Güzel Duvar Saati

69,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F93558
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Zaman seninle güzel duvar saati ile zamanı dahi onun için sevgiyle kucaklayabileceksiniz.

İnsanın aşık olduğunda sevdiği için yapamayacağı şey yoktur. Yapabileceği şeyler ise saymakla bitmez. Aynı Hediye Fabrikasında sizler için sergilenen bu saatte olduğu gibi. Bu saat ile anlatabilecekleriniz sevgiliniz adına o kadar yoğun duygularla dolu olacak ki, her saate baktığında kendini sevginizle sarıp – sarmalanmış hissedecektir her şeyden önce. Sevgiliye hediye ne alınır sorusuna harika bir yanıt olabilecek olan saatle onun gönlünü en güzel şekilde alabilirsiniz.

 

Aşık olan bir kişi ne yapar hepimiz biliriz. Her zaman sevdiğini düşünür. Yataktan kalkarken hatta hatta gözünüzü açtığınız anda başlayan bu düşünce seli gün boyu sürer tekrar gözlerinizi yumacağınız vakte dek. Hatta rüyalarınızda bile onu görürsünüz. İşte bu saatte en güzel şekilde bu halinizi anlatacaktır sevdiğinize. Zaman seninle güzel saatinde günler hatta geceler boyu onu düşünmeniz ve zamanı onun için sevgiyle kucaklamanız, onsuz bir an ile geçiremeyeceğiniz mesajları en güzel şekilde anlatılıyor. Sevgi günü hediyeleri aradığınız  zaman  bu saat size harika bir hediye fikri olacak.

Bu özel sevgili saatinin tasarımında; kalple bağlılığınızı simgeleyen isimleriniz, altında önemli tarihiniz, saatin sağında bulunan bölümünde ‘zaman seninle güzel’ kelimeleriyle en güzel şekilde anlatılmış olan duyguların bir ifadesi yer alıyor. Bu saati sevgililer gününde en güzel duyguların ifadesi olarak sevgilinize armağan edebilir, en güzel doğum günü ya da yıl başı hediyesi olarak ona sunabilirsiniz. Hadi hemen siparişinizi oluşturmak için ilgili bölümüne geçin ve doldurmanız gereken yerleri özenle doldurun. Zira bu saatin tasarımı ikinize özel olacak. Sevgiliye yeni yıl hediyesi aradığınız zamanlarda unutulmaz bir hediye alternatifi olarak yine bu güzel tasarımlı saatten yararlanabilirsiniz.

Aşkınızı anlatmanın en güzel yolunu gösteriyoruz size. Özel ve çokça kıymetli duyguyu bir arada yansıtan bir hediyeden söz ediyoruz. Sevgilinizin gözlerini kamaştıran bu hediye, size ait detaylar ile bezenmiş şık bir duvar saati. Üstelik yıldönümünüz ya da sevgilinizin doğum günü gibi özel bir tarihi de hediyeniz üzerine not edebilirsiniz. Şık ve romantik tasarımı ise hediyenizin en güzel yanlarından biri… Ayrıca tabi bir de kalitesinden söz etmek gerek. Cam üzerine yapılan ısı transferi ile kalıcı ve oldukça kaliteli bir sonuç elde ediliyor. Tasarımın kalpler ile bezeli detayları, kırmızı rengi ise insanı aşkın büyüsüne sürüklemek için yeterli.

Kıza hediye ne alınır diye soruyorsanız, cevap çok basit. Hayatın kıymetini, sevgilinizin ne kadar da değerli olduğunu yansıtan hediyeniz, çokça özel duyguyu yansıtacak. Ayrıca mutfak duvar aksesuarları arayanlar için de iyi bir seçenek olabilir. Aşkınızı evinizin her köşesine yaymış olacaksınız böylece. Sevgili doğum günü gelmişse artık endişelenmenize hiç gerek yok. Sevgililer günü hediyesi yapımı ile elde edeceğiniz el yapımı hediyeler kadar değerli bir seçenek ile karşı karşıyasınız. Yani zamanınız yanınıza kar kalacak. Hadi o zaman ne bekliyorsunuz, hemen sipariş verebilirsiniz. Bu kez güzel ve özel günler, sizin eşsiz hediyeniz ile taçlanacak ve geleceğe unutulmaz bir hediye ile imza atacaksınız. İsim ve tarih bilgilerini ise doğru ve eksiksiz olarak verdiğinizden emin olmalısınız…

 

Zaman Seninle Güzel Duvar Saati satın almadan önce bilmeniz gerekenler:

  • 6 mm Ahşap plaka üzerine renkli, canlı baskı alınmaktadır
  • Saat modeli 27 cm çapındadır.
  • 1 adet AA pil ile çalışmaktadır.
  • Saat mekanizması olarak ses çıkarmayan akıcı mekanizma kullanılmaktadır.
  • Duvar saati siparişiniz özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.
lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2021 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.