X
Hediye Fabrikası » » Zaman Seninle Güzel Duvar Saati
Zaman Seninle Güzel Duvar Saati

Zaman Seninle Güzel Duvar Saati

44,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F93558
Tavsiye Et >
Ortalama 1 işgünü içerisinde kargoya verilir
10 karakter yazabilirsiniz.
10 karakter yazabilirsiniz.
10 karakter yazabilirsiniz.
-
ADET
+

Aşkınızı anlatmanın en güzel yolunu gösteriyoruz size. Özel ve çokça kıymetli duyguyu bir arada yansıtan bir hediyeden söz ediyoruz. Sevgilinizin gözlerini kamaştıran bu hediye, size ait detaylar ile bezenmiş şık bir duvar saati. Üstelik yıldönümünüz ya da sevgilinizin doğum günü gibi özel bir tarihi de hediyeniz üzerine not edebilirsiniz. Şık ve romantik tasarımı ise hediyenizin en güzel yanlarından biri… Ayrıca tabi bir de kalitesinden söz etmek gerek. Cam üzerine yapılan ısı transferi ile kalıcı ve oldukça kaliteli bir sonuç elde ediliyor. Tasarımın kalpler ile bezeli detayları, kırmızı rengi ise insanı aşkın büyüsüne sürüklemek için yeterli.

Kıza hediye ne alınır diye soruyorsanız, cevap çok basit. Hayatın kıymetini, sevgilinizin ne kadar da değerli olduğunu yansıtan hediyeniz, çokça özel duyguyu yansıtacak. Ayrıca mutfak duvar aksesuarları arayanlar için de iyi bir seçenek olabilir. Aşkınızı evinizin her köşesine yaymış olacaksınız böylece. Sevgili doğum günü gelmişse artık endişelenmenize hiç gerek yok. Sevgililer günü hediyesi yapımı ile elde edeceğiniz el yapımı hediyeler kadar değerli bir seçenek ile karşı karşıyasınız. Yani zamanınız yanınıza kar kalacak. Hadi o zaman ne bekliyorsunuz, hemen sipariş verebilirsiniz. Bu kez güzel ve özel günler, sizin eşsiz hediyeniz ile taçlanacak ve geleceğe unutulmaz bir hediye ile imza atacaksınız. İsim ve tarih bilgilerini ise doğru ve eksiksiz olarak verdiğinizden emin olmalısınız…

 

Zaman Seninle Güzel Duvar Saati satın almadan önce bilmeniz gerekenler:

  • Görselde yer alan tasarım, süblimasyon (ısı transferi) yöntemiyle saatinizin üst yüzeyine kalıcı bir şekilde işlenmektedir.
  • Ürün 1 adet AA pil (standart kalem pil) ile çalışmaktadır.
  • Cam malzemeden üretilmektedir. Çapı 30 cm, Kalınlığı 4 mm'dir.
lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2017 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.