X
Hediye Fabrikası » İlginç Ürünler » Yumuşacık Sarı Peluş Sıcak Su Torbası
Yumuşacık Sarı Peluş Sıcak Su Torbası
Yumuşacık Sarı Peluş Sıcak Su Torbası
Yumuşacık Sarı Peluş Sıcak Su Torbası
Yumuşacık Sarı Peluş Sıcak Su Torbası
Yumuşacık Sarı Peluş Sıcak Su Torbası

Yumuşacık Sarı Peluş Sıcak Su Torbası

69,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F139060
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Kadınların en çok ihtiyaç duyduğu ürünlerden biri olan sıcak su torbaları her zaman çekici olmamıştır. Son derece kullanışlı bir ürün olan sıcak su torbaları kadınları soğuk gecelerden en güzel şekilde korurken sıkıcılığıyla onları pek de çekici kılmaz. İşte bu yüzden sevgiliye sevgililer günü hediyesi olarak alabileceğiniz civciv tasarımlı tatlı bir hediye olan Yumuşacık Sarı Peluş Sıcak Su Torbası seçeneğini sizlere öneriyoruz. Oldukça kullanışlı olan bu sıcak su torbası aynı zamanda kadınlar için bir peluş ayıcık kadar tatlıdır.

Aynı zamanda eşiniz hamileyse eğer, hamileye hediye seçenekleri arasında da yer alan Yumuşacık Sarı Peluş Sıcak Su Torbası, hamile eşinizin geceleri oldukça huzurlu yatmasını sağlayacaktır. Bununla birlikte eğer eşime doğum günü sürprizi yapmak istiyorum ancak ona ne hediye alacağıma bir türlü karar veremiyorum diyenlerdenseniz, Yumuşacık Satı Peluş Sıcak Su Torbası'nı gönül rahatlığıyla eşinize doğum günü hediyesi olarak armağan edebilir ve ona unutulmayacak bir doğum günü yaşatabilirsiniz.

Hamile eşe olduğu kadar doğum yapan eşe hediye olarak da almanız gereken ve eşinizin en çok ihtiyaç duyduğu zamanlardan biri olan doğum sonrası için onu rahatlatmak adına bu sıcak su torbasını eşinize armağan edebilirsiniz. Daha evlenmemiş olanlara ise sevgiliye hediye fikirleri olarak sunduğumuz Yumuşacık Sarı Peluş Sıcak Su Torbası ile sevgilinizin sizi daha çok sevmesine ön ayak oluyoruz. Sevgilinin her daim sizi düşünmesini sağlayacak olan bu sıcak su torbası ile ona ne kadar çok değer verdiğinizi ince bir bakış açısıyla ona anlatabileceksiniz. O halde Hediye Fabrikası tarafından özel olarak hazırlanan Yumuşacık Sarı Peluş Sıcak Su Torbası hediye seçeneğini gönün rahatlığıyla doğum günü gibi özel günlerde sevdiğinize armağan edebilirsiniz.

Yumuşacık Sarı Peluş Sıcak Su Torbası'nı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Ölçüleri : 33 cm x 20 cm'dir.
  • Yumuşacık peluş yüzeyine soğuk kış günlerinde sıkıca sarılabilirsiniz.
  • Sıcak su torbası özel hediye kutusu üzerine hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

 

 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2020 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.