X
Hediye Fabrikası » Hediyelik Aksesuarlar » Çakmak Modelleri » Yılmaz Güney Hayranlarına Özel Çakmak Sigara Tabakası Seti
Yılmaz Güney Hayranlarına Özel Çakmak Sigara Tabakası Seti
Yılmaz Güney Hayranlarına Özel Çakmak Sigara Tabakası Seti
Yılmaz Güney Hayranlarına Özel Çakmak Sigara Tabakası Seti
Yılmaz Güney Hayranlarına Özel Çakmak Sigara Tabakası Seti

Yılmaz Güney Hayranlarına Özel Çakmak Sigara Tabakası Seti

84,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F137313
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Sinema tarihinin efsanevi isimlerinden Yılmaz Güney.. Çektiği onlarca film ve sıradışı karakteri bu efsane ismi günümüze kadar taşıdı. Dillerden düşmeyen filmleri yetmiyormuşcasına birde yönetmenliğe ve yazarlığa soyundu. Bu onun daha çok içimize taşınmasını sağladı. Devrimci karakteri onun 'Solcu Kral' lakabıyla ünlenmesine yol açtı. Türk sinema tarihininin en sevilen ismi olarak resimleri her yerde ve her üründe görülür oldu. Adına ve fotoğraflarına özel birçok ürün üretildi. Hediye Fabrikası olarak sizlere sunduğumuz Yılmaz Güney Hayranlarına Özel Çakmak Sigara Tabakası Seti de bunlardan sadece biri. Farklı kişiliğinin ve içindeki hüznün suratını yansıdığı efsanevi bir fotoğrafı ile hayat bulan bu sigara tabakası ve çakmak, Yılmaz Güney hayranları için tartışmasız en güzel hediye alternatifi. Hayatınızdaki Yılmaz Güney hayranı sigara kullanan beylere armağan edebileceğiniz bu set ile sıradanlığı kırıp en özel ve anlamlı hediyeyi seçmiş olacaksınız. Kalitesi ile kalıcılığını bir ömür koruyacak Yılmaz Güney Hayranlarına Özel Çakmak Sigara Tabakası Seti'ni beyler biran olsun yanlarından ayırmak istemeyecekler.

Yılmaz Güney hayranı olmanın verdiği gururla keyifle kullanılacağını düşündüğümüz Yılmaz Güney Hayranlarına Özel Çakmak Sigara Tabakası Seti'ni hayatınızdaki beylere en özel günlerinizde hediye etmeniz mümkün. Emin olun ki onlar için daha özel ve daha anlamlı olabilecek başka bir hediye seçeneği bulamayacaksınız.

 

Yılmaz Güney Hayranlarına Özel Çakmak Sigara Tabakası Setini Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Zenit Marka Çakmak ve Sigara Tabakası
  • Çakmak 5 cm x 3.5
  • Tabaka 9 cm x 8 cm
lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2020 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.