X
Hediye Fabrikası » Ödüller - Sertifikalar » Ödüller » Yılın Öğrencisi Madalyon
Yılın Öğrencisi Madalyon
Yılın Öğrencisi Madalyon
Yılın Öğrencisi Madalyon

Yılın Öğrencisi Madalyon

34,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F63298
Tavsiye Et >
20 karakter yazabilirsiniz.
10 karakter yazabilirsiniz.

Öğrencilik hayatını başarı ile bitiren arkadaşlara eşsiz bir başarı ödülü vermeye ne dersiniz? Öğrenci arkadaşların emekleri karşılığında vereceğiniz Yılın Öğrencisi Madalyon oldukça farklı bir hediye olacaktır. Üzerine hediye edeceğiniz arkadaşını isminin işleneceği Yılın Öğrencisi Madalyon tüm öğrenci dostların hakettiği bir hediyedir. Arkadaşa alınabilecek anlamlı ve küçük hediyelikler arasında bulunan bu madalyon ile onlara güzel bir anı armağan etmiş olacaksınız.

Okulunu başarı ile bitirp mezuniyet heyecanını yaşayan arkadaşlara hediye edeceğiniz Yılın Öğrencisi Madalyon, onları şaşırtmaya ve mutlu etmeye yetecektir. Mezuniyet hediyesi için öğrenciye alınabilecek en özel hediye arayışına girdiyseniz Hediye Fabrikası'nın tasarladığı Yılın Öğrencisi Madalyon sıradan hediyelerin dışında oldukça farklı ve ideal bir seçim olacaktır. Arkadaş dışında mezun olan sevgiliye küçük hediye seçenekleri arasında yer alan bu madalyon aynı zamanda oldukça anlamlı ve duygusal bir armağan olacaktır. Erkek arkadaşa ya da kız arkadaşa farklı ve sıra dışı hediyeler alarak onu şaşırtmanız mümkün! Bu anlamda ilginç hediyeler sevgiliye alınabilir ve sevgiliyi daha önce hiç olmadığı kadar şaşırtabilirsiniz. Aynı şekilde mezun olan sevgiliye süpriz doğum günü hediyesi olarak gönül rahatlığıyla alabileceğiniz Yılın Öğrencisi Madalyon'u ile sevgiliyi çok mutlu edeceksiniz.

Sevgiliye olduğu gibi doğum günü hediyeleri arkadaşa da hiç düşünmeden alınabilir. Arkadaşa doğum günü hediyesi olarak mezuniyet hediyesi almak istiyorsanız Yılın Öğrencisi Madalyon'u Hediye Fabrikası'nda sizi bekliyor. Mezuniyet heyecanını yaşayan öğrencilere özel olarak tasarlanan Yılın Öğrencisi Madalyon, şık kutusu ile birlikte gönderilecektir arkadaşlarınızın beğenisine sunulacaktır. Öyleyse daha fazla beklemeden bu harika hediye seçeneğini sevdiklere özel olarak sipariş edebilir ve onu daha önce hiç olmadığı kadar mutlu edebilirsiniz. En özel anlar için her zaman olduğu gibi Hediye Fabrikası'nı tercih edin!

Yılın Öğrencisi Madalyon'u Satın Almadan Önce Bilinmesi Gerekenler:

  • 6x6 cm boyutunda, gerçeğe çok yakın altın madalya hediye paketi içinde!

 

 

 

 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2021 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.