X
Hediye Fabrikası » Ödüller - Sertifikalar » Oscar Ödülleri » Yılın En İyi Sevgilisi Oscarı
Yılın En İyi Sevgilisi Oscarı
Yılın En İyi Sevgilisi Oscarı
Yılın En İyi Sevgilisi Oscarı
Yılın En İyi Sevgilisi Oscarı
Yılın En İyi Sevgilisi Oscarı
Yılın En İyi Sevgilisi Oscarı
Yılın En İyi Sevgilisi Oscarı
Yılın En İyi Sevgilisi Oscarı
Yılın En İyi Sevgilisi Oscarı

Yılın En İyi Sevgilisi Oscarı

79,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F51021
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Sevgilime güzel hediye almak istiyorum diyorsanız ve kız arkadaşınızın yılın sevgilisi olduğuna inanıyorsanız sevgiliye hediye olarak kesinlikle Yılın En İyi Sevgilisi Oscarı hediye seçeneğini almalısınız. Bu özel ürünü sevgililer günü için sipariş edebileceğiniz gibi dilerseniz sevgiliye doğum günü hediyesi olarak da sipariş edebilirsiniz. Yılın en iyi sevgilisi benim sevgilim diyenlerin asla kaçırmamaları gereken anlamlı ve bir o kadar eğlenceli bir hediye olacaktır. Özellikle kız arkadaşa hediye olarak alınabilecek duygusal ve eğlenceli bir hediye olan Yılın En İyi Sevgilisi Oscarı ile kız arkadaşı son derece mutlu edecek ve hediyeye baktıkça sizi düşünmesini sağlayacaksınız. Ofis hediyesi ya da ev hediyesi olarak alabileceğiniz gibi bu ürünü sevgiliye sevgililer günü hediyesi olarak da sipariş edebilir ve onu şaşırtabilirsiniz.

Her yıl ihtişamlı törenlerle dağıtılan ve yıldızların almak için birbiriyle kapıştığı bu ödülü sevgilinizin hakettiğine karar verdik:) Sinema dünyasının en prestijli ödülü olan ve uğruna idol haline gelen yıldızların yarıştığı bu ödülle sevgilinizi onurlandırabilirsiniz. Altın sarısı renkte, ahşap zemin üzerine oturtulmuş Oscar Ödülü. Sevgiliye bu şık ve sıradışı ödülü hediye edebilirsiniz. Bakalit malzemeden üretilen üst kısmı altın sarısı renkte ve parlak özelliktedir. Ahşaptan üretilen kaidesi plastik materyallerin aksine çok şık bir görüntü oluşturmaktadır ve daha dayanıklıdır. Siz de bayanlara alınacak hediyeler arasında bulunan bu oscar ödülünü gönül rahatlığıyla sipariş edebilirsiniz. Son yılların en gözde hediyelerinden olan Oscar Başarı Heykeliyle sevgilinizi yılın en iyisi ilan edin! Kız arkadaşa hediye olarak alınabileceği gibi doğum günü gibi özel günlerde erkek sevgiliye hediye olarak da sipariş ederek erkek arkadaşı daha önce hiç olmadığı kadar mutlu edebilirsiniz. Sevgilimi şaşırtmak ve ona güzel bir hediye almak istiyorum diyenlerin kaçırmaması gereken anlamlı bir hediye tercihidir.

Bütün bunların yanı sıra sevgili için ilginç doğum günü hediye fikirleri edinmek istiyorsanız size önerdiğimiz Yılın En İyi Sevgilisi Oscarı, sevgiliye hediye olarak alınabilecek en ilginç ve anlamlı hediyelerden biri olacaktır. Yılın en iyi sevgilisi benim sevgilim diyorsanız bu özel ürünü sakın kaçırmayın! Özellikle kız arkadaşa alınacak hediyeler içerisinden ona bu oscarı armağan ederek sevgilinin sürekli sizi düşünmesini sağlayabilirsiniz. Hediye Fabrikası özel tasarım ürünlerinden biri olan bu oscar hediyesini kişiye özel olarak sipariş edebilir ve üzerine sevgilinin ismini baskılatabilirsiniz. Ofis ya da evinin en güzel yerine koyarak sergileyeceği bu oscar ile sevgiliniz kendisini Hollywood yıldızı gibi hissedecektir. Kız arkadaşın ismine özel olarak hazırlatacağınız Yılın En İyi Sevgilisi Oscarı'nı ona armağan ederek sevgilinin kendisini oldukça önemli hissetmesini sağlayabilir ve sevgiliye şık bir sürpriz yapabilirsiniz. Her baktığında sizi ne kadar çok sevdiğini düşünecek olan kız arkadaşa alınması gereken özel hediyelerin başında Yılın En İyi Sevgilisi Oscarı bulunmaktadır. Aynı şekilde yeni yıl hediyesi olarak da almayı düşünebileceğiniz bir armağan olan bu oscar hediyesini, Hediye Fabrikası'ndan kolaylıkla sipariş ederek sevgiliye armağan edebilir ve ona unutamayacağı bir yılbaşı yaşatabilirsiniz.

Öyleyse daha fazla beklemeden Yılın En İyi Sevgilisi Oscarı'nı gönül rahatlığıyla kız arkadaşa ya da erkek arkadaşa armağan edebilir ve ona karşı olan sevginizi en farklı şekilde sevgiliye gösterebilirsiniz. Hediye Fabrikası tarafından özel olarak hazırlanan en özel hediyeler arasında yer almayı başaran Yılın En İyi Sevgilisi Oscarı, Hediye Fabrikası'nda sizleri bekliyor. Siz de bu özel hediyeyi sakın kaçırmayın! Daha fazla beklemeden bu ürün için acele edin!

Yılın En İyi Sevgilisi Oscarı'nı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Ödülün üzerine yerleştirilen metal plakanın üzerine 'Yılın En İyi Sevgilisi Oscarı' yazılacaktır.
  • Heykel 29 cm yüksekliğinde, kaide 9 x 9 cm boyutlarındadır.
  • Ürün sabit şablondur.

 

 

 

 

 

 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2021 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.