X
Hediye Fabrikası » Ödüller - Sertifikalar » Plaketler » Yılın En İyi Öğretmeni Başarı Plaketi
Yılın En İyi Öğretmeni Başarı Plaketi
Yılın En İyi Öğretmeni Başarı Plaketi
Yılın En İyi Öğretmeni Başarı Plaketi
Yılın En İyi Öğretmeni Başarı Plaketi

Yılın En İyi Öğretmeni Başarı Plaketi

74,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F58423
Tavsiye Et >
25 karakter yazabilirsiniz.
25 karakter yazabilirsiniz.
120 karakter yazabilirsiniz.
10 karakter yazabilirsiniz.
15 karakter yazabilirsiniz.

Bir öğretmenin başarısı ne ödüller ile ne de hediyeler ile ifade edilebilir. Çünkü çok büyük bir emek söz konusudur. Bu yüzden de öğretmenler günü ve benzeri özel günleri, küçük de olsa hediyeler ile öğretmenlerimizi mutlu etmek için kutluyoruz. Bu dönemlerde hediye seçimi biraz zorlayıcı olabilse de, işinizi kolaylaştıracak bir seçenek olarak plaketi tercih edebilirsiniz. En güzel öğretmenler günü mesajları ile süslenebilecek olan ve öğretmenler günü sürprizleri ile daha da anlamlı olacak olan hediyeniz öğretmeninize her zaman gurur verecektir. Maddi değerinden ziyade, maneviyatı ile insanı etkileyen hediyeler tercih edilmelidir. İşte bu yüzden başarı plaketi ile öğretmeninizi ödüllendirebilirsiniz. Bunu belki de sınıf olarak düzenleyeceğiniz özel bir törenle daha da anlamlı hale getirmeniz mümkün olabilir.

Plaketin her bir detayını kendiniz şekillendirebilir, özel bir mesaj ile süsleyebilirsiniz. Bunun yanında isimler, başlık, tarih ve sınıf bilgisi gibi detayları da unutmamalısınız. Bu sayede hazır bir şablona göre tasarlanmış bir plaket değil, bizzat öğretmeninize özel bir plaketten söz etmiş oluyoruz. Güzel hediyeler güzel günlerin bir hatırası olarak kalacaktır. Bu yüzden hediye seçimi özen isteyen bir konu. Üstelik hediyeleşmek için sadece öğretmenler gününü beklemek de gerekmiyor. Öğretmeninizi mutlu etmek için dogum gunu ya da 23 Nisan Çocuk Bayramına kadar nice özel günleri değerlendirebilirsiniz. Günün pek bir önemi yok. Önemli olan, öğretmeninizi mutlu edip etmediğiniz. Nihayetinde ona olan sevgi ve minnetinizi sunacağınız için zamanın değil duyguların önemi büyük.

 

Ürün Özellikleri:

  • Ürün 13*17 cm ebatlarındadır.
  • Özel Kadife Kutusuyla Birlikte Gönderilecektir.
  • Ürün süblimasyon tekniği kullanılarak hazırlanmaktadır.
lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2021 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.