X
Hediye Fabrikası » Ödüller - Sertifikalar » Oscar Ödülleri » Yılın En İyi Kocası Oscarı
Yılın En İyi Kocası Oscarı
Yılın En İyi Kocası Oscarı
Yılın En İyi Kocası Oscarı
Yılın En İyi Kocası Oscarı
Yılın En İyi Kocası Oscarı
Yılın En İyi Kocası Oscarı
Yılın En İyi Kocası Oscarı
Yılın En İyi Kocası Oscarı
Yılın En İyi Kocası Oscarı
Yılın En İyi Kocası Oscarı

Yılın En İyi Kocası Oscarı

64,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F51023
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Eşime hediye almak istiyorum diyenlere kaçırılmayacak bir hediye önerisi! Eşinize şimdiye kadar aldığınız o klasik, sıkıcı hediyelerden bıktınız ve sıradışı, esprili bir hediye mi arıyorsunuz? O halde önerimizi dikkate alın! Yılın En İyi Kocası Oscarı, sevgili eşinize özel hazırlanan çok özel ve esprili bir armağan. Kalıcılığını ve anlamını yıllarca koruyacak olan bu ödül eşinize kendini özel hissettirecek ve onun sizin için ne kadar değerli olduğunu gösterecek. Sizin için her şeyi yapan, sevgisini sonuna kadar hissettiren kocanız Yılın En İyi Kocası Oscarı'nı hakettiğini görünce duygularını ve heyecanını gizleyemeyecektir. Bu çok özel hediyeyi evinizin en özel köşesinde sergileyecektir. Özellikle kocama yeni yıl hediyesi ne alınır diye düşünüyor ancak aklınıza güzel bir hediye fikri gelmiyorsa bu Oscar tam sizlik olacak!

Sinema dünyasının en prestijli ödülü olan ve uğruna idol haline gelen yıldızların yarıştığı oscar ödülünü eşinizin hakettiğine karar verdiyseniz elinizi çabuk tutun ve Yılın En İyi Kocası Oscarı'nı onun için hemen alın. Aynı zamanda eşinize doğum günü için doğum günün hediyeleri arasından Yılın En İyi Kocası Oscarı'nı hiç düşünmeden sipariş ederek kocanıza armağan edebilir ve onu şaşırtabilirsiniz. Doğum günü gibi özel bir günde kocanıza armağan edeceğiniz bu oscar ödülünün üzerine ona olan duygularınızı gösterecek ufak mesajlar da baskılatabilirsiniz. Yılın en iyi kocası benim kocam diyenlerin asla kaçırmaması gereken bir hediye seçeneği olan bu oscar ödülüne kocanız asla hayır diyemeyecektir. Aynı şekilde erkege doğum günü hediyesi seçenekleri arasından alınabilecek en eğlenceli hediye seçeneği olacaktır. erkek sevgiliye ya da kocaya hediye almak isteyenlerin asla kaçırmaması gereken bir hediye olan Yılın En İyi Kocası Oscarı ile onları daha önce hiç olmadığı kadar mutlu edebileceksiniz. Eğer siz de hediye olarak erkege ne alinir diye kara kara düşünüyorsanız doğum günü ya da sevgililer günü gibi özel günlerde erkeğe Yılın En İyi Kocası Oscarı'nı gönül rahatlığıyla sipariş edebilir ve erkek arkadaşa unutulmayacak bir gün yaşatabilirsiniz. Yeni bir yıla girerken ya da doğum günü gibi günlerde kocaya almanız gereken eğlence dolu ve anlam yüklü bir kişiye özel hediye seçeneği olacaktır.

Siz de sevdiklere özel hediye alarak onları şımartmak istiyorsanız Yılın En İyi Kocası Oscarı'nı hiç beklemeden Hediye Fabrikası'ndan sipariş edebilirsiniz. Hediye Fabrikası özel tasarım ürünü olan bu oscar hediye seçeneğini erkek sevgiliye ya da kocaya hiç düşünmeden sipariş edebilir ve size özel sunulan fırsatlardan yararlanma imkanı bulabilirsiniz. O halde siz de daha fazla beklemeden Hediye Fabrikası'ndan Yılın En İyi Kocası Oscarı'nı kolaylıkla satın alabilir ve en özel günlerde ona armağan edebilirsiniz. En iyi koca benim kocam diyenlerin asla kaçırmaması gereken özel bir hediye tercihi olacaktır. Özellikle kişiye göre hazırlanan bir hediye olması sayesinde hediye sahibi kendisini oldukça özel hissedecektir. Evinde ya da ofisinde sergileyeceği Yılın En İyi Kocası Oscarı hediye seçeneğine baktıkça sizi ve sizi ne kadar çok sevdiğini düşünecek olan eşinize iyi ki bu oscarı almışım diyeceksiniz.

Doğum günü ya da sevgililer günü gibi özel günlerin yanında ayrıca yılbaşı hediyesi olarak da kesinlikle alınabilecek bir hediye olan Yılın En İyi Kocası Oscarı'nı kaçırmak istemiyorsanız siz de hemen şimdi bu özel ürünü kişiye özel olarak sipariş edebilir ve eşinizi hiç olmadığı kadar mutlu edebilirsiniz. Her şey için Hediye Fabrikası!

Yılın En İyi Kocası Oscarı'nı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Ödülün üzerine yerleştirilen metal plakanın üzerine 'Yılın En İyi Kocası Oscarı' yazılacaktır.
  • Heykel 29 cm yüksekliğinde, kaide 9 x 9 cm boyutlarındadır.
  • Ürün sabit şablondur.
  • Altın sarısı renkte, ahşap zemin üzerine oturtulmuş Oscar Ödülü.
  • Bakalit malzemeden üretilen üst kısmı altın sarısı renkte ve parlak özelliktedir.
  • Ahşaptan üretilen kaidesi plastik materyallerin aksine çok şık bir görüntü oluşturmaktadır ve daha dayanıklıdır.

 

 

 

 

 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2021 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.