X
Hediye Fabrikası » Ödüller - Sertifikalar » Oscar Ödülleri » Yılın En İyi Halası Oscarı
Yılın En İyi Halası Oscarı
Yılın En İyi Halası Oscarı
Yılın En İyi Halası Oscarı
Yılın En İyi Halası Oscarı
Yılın En İyi Halası Oscarı
Yılın En İyi Halası Oscarı
Yılın En İyi Halası Oscarı

Yılın En İyi Halası Oscarı

49,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F51020
Tavsiye Et >

Her yıl ihtişamlı törenlerle dağıtılan ve yıldızların almak için birbiriyle kapıştığı bu ödülü halanızın hak ettiğine karar verdik:) Sinema dünyasının en prestijli ödülü olan ve uğruna idol haline gelen yıldızların yarıştığı bu ödülle halanızı onurlandırabilirsiniz. Altın sarısı renkte, ahşap zemin üzerine oturtulmuş Oscar Ödülü. Halaya özel olarak bu şık ve sıradışı ödülü hediye edebilirsiniz. Bakalit malzemeden üretilen üst kısmı altın sarısı renkte ve parlak özelliktedir. Ahşaptan üretilen kaidesi plastik materyallerin aksine çok şık bir görüntü oluşturmaktadır ve daha dayanıklıdır. Son yılların en gözde hediyelerinden olan Oscar Başarı Heykeliyle halanızı yılın en iyisi ilan edin! Siz de kadına hediye almak istiyorsanız kaçırmamanız gereken bir hediye seçeneğidir.

Aynı zamanda en ilginç doğum günü hediyeleri arasında yer alan bu Oscar'ı halaya hediye ederek ona özgüven kazandırabilirsinz. Bu anlamda halaya yaş günü hediyesi olarak alınabilecek en farklı ve yaratıcı hediye seçeneği olacaktır. Eğer siz de halanızı arkadaşınız olarak görüyorsanız Yılın En İyi Halası Oscarı'nı arkadaş hediyeleri adı altında halaya özel olarak sipariş edebilirsiniz. Halaya özel en güzel tasarım ev eşyaları arasında bulunacak olan bu ürün ile doğum günü gibi özel günlerde halayı son derece şaşırtacak ve mutlu edeceksiniz.

Hediye Fabrikası özel tasarım ürünlerinden olan Yılın En İyi Halası Oscarı hediye seçeneği ile yılbaşı ya da doğum günü gibi günlerde işinde başarılı olmuş halaya hediye olarak alabilir ve halaya oldukça güzel bir sürpriz yapmış olursunuz. O halde siz de bu özel hediye seçeneğini halaya armağan etmek istiyorsanız daha fazla beklemeden hemen sipariş ederek halanızı sevindirebilirsiniz. En özel hediye seçenekleri için her zaman olduğu gibi yine Hediye Fabrikası'nı tercih edin!

Yılın En İyi Halası Oscarı'nı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Ödülün üzerine yerleştirilen metal plakanın üzerine 'Yılın En İyi Halası Oscarı' yazılacaktır.
  • Heykel 29 cm yüksekliğinde, kaide 9 x 9 cm boyutlarındadır.
  • Ürün sabit şablondur.

 

 

 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2020 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.