X
Hediye Fabrikası » Ödüller - Sertifikalar » Oscar Ödülleri » Yılın En İyi Dedesi Oscarı
Yılın En İyi Dedesi Oscarı
Yılın En İyi Dedesi Oscarı
Yılın En İyi Dedesi Oscarı
Yılın En İyi Dedesi Oscarı
Yılın En İyi Dedesi Oscarı
Yılın En İyi Dedesi Oscarı
Yılın En İyi Dedesi Oscarı
Yılın En İyi Dedesi Oscarı
Yılın En İyi Dedesi Oscarı

Yılın En İyi Dedesi Oscarı

64,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F51024
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Dedelerimize alınabilecek hediyeler artık klasikleşmiş sıkıcı hediyelerdir. Sanıyoruz ki bu hediyelerden siz de oldukça sıkıldınız ve sıradışı bir hediye arayışı içine girdiniz. En özel günlerde dedeniz için seçtiğiniz hediye fark yaratsın, dedenize kendini özel hissettirsin istiyorsanız bu hediye tam size göre; Yılın En İyi Dedesi Oscarı.. Dedeye dogum gunu hediyesi olarak alınabilecek özel ürünlerden biri olan bu oscar, Hediye Fabrikası'nda sizi bekliyor.

Her yıl ihtişamlı törenlerle dağıtılan ve yıldızların almak için birbiriyle kapıştığı oscar ödülünü dedelerimize özel hale getirdik. Son yılların en gözde hediyelerinden olan Oscar Başarı Heykeliyle dedenizi yılın en iyisi ilan etmenizi sağlayacağız. Dedenize duygu dolu anlar yaşatacağını düşündüğümüz bu ödül dedenizin evinde en özel köşede yerini alacaktır. Sevgili dedenizin bu özel hediyeye her baktığında sizi sevgiyle hatırlayacağından eminiz. Dedeye özel erkek doğum günü hediyesi ne alabilirim diye artık uzun uzun düşünmeye hiç gerek yok! Bu anlamda erkekler için en güzel hediyeler arasında yer alan Yılın En İyi Dedesi Oscarı, dedeyi son derece mutlu edecek. Öyleyse erkek için farklı ve erkeğe ilginç hediyeler arayışı içerisinde olanların hiç düşünmeden sipariş etmeleri gereken anlamlı ve anısal niteliğe sahip ürünler arasında bulunmaktadır. Dedeye doğum günü hediyesi olarak alınması gereken en güzel ev aksesuar seçeneklerinden biri olan Yılın En İyi Dedesi Oscarı ile onu daha önce hiç olmadığı kadar mutlu etmeye hazır olun!

Dedeyi gururlandıracak, ona duygu dolu anlar yaşatacak Yılın En İyi Dedesi Oscarı'nı kaçırmamanızda fayda var. Daha fazla beklemeden bu harika hediye seçeneğini dedeye özel gün hediyesi olarak hazırlatarak ona armağan edebilir ve onun mutluluğunu paylaşmaktan keyif alabilirsiniz. Acele edin!

Yılın En İyi Dedesi Oscarı'nı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Ödülün üzerine yerleştirilen metal plakanın üzerine 'Yılın En İyi Dedesi Oscarı' yazılacaktır.
  • Heykel 29 cm yüksekliğinde, kaide 9 x 9 cm boyutlarındadır.
  • Ürün sabit şablondur.
  • Altın sarısı renkte, ahşap zemin üzerine oturtulmuş Oscar Ödülü.
  • Bakalit malzemeden üretilen üst kısmı altın sarısı renkte ve parlak özelliktedir.
  • Ahşaptan üretilen kaidesi plastik materyallerin aksine çok şık bir görüntü oluşturmaktadır ve daha dayanıklıdır.

 

 

 

 

 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2021 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.