X
Hediye Fabrikası » Ödüller - Sertifikalar » Oscar Ödülleri » Yılın En İyi Dayısı Oscarı
Yılın En İyi Dayısı Oscarı
Yılın En İyi Dayısı Oscarı
Yılın En İyi Dayısı Oscarı
Yılın En İyi Dayısı Oscarı
Yılın En İyi Dayısı Oscarı
Yılın En İyi Dayısı Oscarı
Yılın En İyi Dayısı Oscarı
Yılın En İyi Dayısı Oscarı
Yılın En İyi Dayısı Oscarı
Yılın En İyi Dayısı Oscarı

Yılın En İyi Dayısı Oscarı

64,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F51028
Tavsiye Et >

Sinema dünyasının en prestijli ödülü olan ve uğruna idol haline gelen yıldızların yarıştığı oscar ödülünü dayınızın hakettiğine karar verdik!! Eğer siz de aynı düşüncedeyseniz Yılın En İyi Dayısı Oscarı ile dayıya harika bir hediye verebilirsiniz. En ilginç ev eşyaları arasında yer alacak olan bu oscar, dayı için unutulmayacak bir anı olacaktır.

'Dayıma ne hediye alabilirim?' diye günlerdir düşünüyor fakat bir sonuca varamıyorsanız Yılın En İyi Dayısı Oscarıdayınız için harika bir hediye alternatifi olabilir. O'na kendini özel hissettirecek bu ödül evinde gururla sergileyeceği bir armağan olacaktır. Yılın En İyi Dayısı Oscarı'na her baktığında sizi hatırlayacak, aranızdaki sevgi bağı güçlenecektir. Bu sıradışı hediyeyi ister evinde isterse de ofisinde dilediği gibi sergileyebilir. Dayıya alınabilecek eğlenceli ve ucuz hediyelik eşyalar arasında yer alan Yılın En İyi Dayısı Oscarı'nı sakın kaçırmayın! Aynı zamanda yeni yıla girerken yılbaşı için hediyeler alarak dayıyı şaşırtmak istiyorsanız ona Yılın En İyi Dayısı Oscarı hediye seçeneğini hiç beklemeden sipariş edebilir ve kişiye özel olarak hazırlatabilirsiniz. Bu anlamda yılbaşı erkek hediyeleri seçeneklerinden en çok tercih edilen ürünlerden biri oscar hediyeleridir. Dayıya özel olarak erkekler için hediye arıyor fakat ona ne hediye alacağınıza bir türlü karar veremiyorsanız bu oscar hediye seçeneğini kesinlikle almalısınız.

Doğum günü hediyesi olarak veya ofis hediyesi olarak dayıya hediye edebileceğiniz Yılın En İyi Dayısı Oscarı'nı kaçırmamanızda fayda var. O halde daha fazla beklemeden dilerseniz de yılbaşı hediyesi olarak dayıya armağan edebileceğiniz Kişiye Özel Yılın En İyi Dayısı Oscarı hediye seçeneğini Hediye Fabrikası'ndan sipariş ederek dayıya armağan edebilir ve onun kendisini oldukça önemli hissetmesini sağlayabilirsiniz. Acele edin ve bu ürünü hemen satın alın!

Yılın En İyi Dayısı Oscarı'nı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Ödülün üzerine yerleştirilen metal plakanın üzerine 'Yılın En İyi Dayısı Oscarı' yazılacaktır.
  • Heykel 29 cm yüksekliğinde, kaide 9 x 9 cm boyutlarındadır.
  • Ürün sabit şablondur.
  • Altın sarısı renkte, ahşap zemin üzerine oturtulmuş Oscar Ödülü.
  • Bakalit malzemeden üretilen üst kısmı altın sarısı renkte ve parlak özelliktedir.
  • Ahşaptan üretilen kaidesi plastik materyallerin aksine çok şık bir görüntü oluşturmaktadır ve daha dayanıklıdır.

 

 

 

 

 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2021 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.