X
Hediye Fabrikası » Ödüller - Sertifikalar » Oscar Ödülleri » Yılın En İyi Annesi Oscarı
Yılın En İyi Annesi Oscarı
Yılın En İyi Annesi Oscarı
Yılın En İyi Annesi Oscarı
Yılın En İyi Annesi Oscarı
Yılın En İyi Annesi Oscarı
Yılın En İyi Annesi Oscarı
Yılın En İyi Annesi Oscarı

Yılın En İyi Annesi Oscarı

64,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F51019
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Her yıl ihtişamlı törenlerle dağıtılan ve yıldızların almak için birbiriyle kapıştığı bu ödülü annenizin hakettiğine karar verdik :) Anneye yeni yıl hediyesi olarak Yılın En İyi Annesi Oscarı ürününü sipariş edebilirsiniz. Hatta anneler günü ya da anneye doğum günü hediyesi olarak da hiç düşünmeden sipariş edebileceğiniz harika bir hediye olacaktır. Bu anlamda annelere özel hediyeler içerisinden en çok tercih edilecek olan hediye kesinlikle bu oscar olacaktır. Kişiye özel bir şekilde hazırlanan oscar hediyesiyle anneye unutamayacağı bir armağan vermiş olacaksınız.

Sinema dünyasının en prestijli ödülü olan ve uğruna idol haline gelen yıldızların yarıştığı bu ödülle annenizi onurlandırabilme fırsatını yakalıyorsunuz. Anneniz için şimdiye kadar aldığınız o klasik hediyelerin çok dışında kalan Yılın En İyi Annesi Oscarı karşısında anneniz şaşkınlığını ve mutluluğunu gizleyemeyecek. Evinin en özel köşesinde sergileyeceği bu özel ödül ile her an gururlanacak, her daim sizi anacak. Biricik yavrusunun aldığı bu çok özel hediyeye uzun yıllar geçse bile aynı heyecanla bakacak. Anneye alınabilecek en anlamlı doğum günü hediyesi seçenekleri içerisinde yer alan Yılın En İyi Annesi Oscarı hediyesi ile anneyi doğum gününde oldukça mutlu edeceksiniz.

Siz de melek annenizi onurlandırmak, ona kendini özel hissettirmek ve sizin için ne kadar değerli olduğunu göstermek istiyorsanız Yılın En İyi Annesi Oscarı'nı onun için hemen alın. Son yılların en gözde hediyelerinden olan Oscar Başarı Heykeliyle annenizi yılın en iyisi ilan edin! Öte yandan bu güzel oscar'ın üzerine anneye güzel sözler hazırlayabilir ve ona karşı olan güzel duygularınızı en iyi şekilde anneye gösterebilirsiniz. Herkesin sahip olmak isteyeceği hediyeler arasında bulunan Yılın En İyi Annesi Oscarı ile anneye asla unutamayacağı güzellikte bir yaşatacaksınız. Evinde ya da iş yerinde sergileyeceği ve baktıkça sizi düşüneceği bu oscar ile annenizi ne kadar çok sevdiğinizi kesinlikle göstereceksiniz. Bu anlamda anneye uygun ev hediyesi ne olabilir diye uzun uzun düşünmenize artık hiç gerek yok! Yılın En İyi Annesi Oscarı'nı Hediye Fabrikası'ndan kolaylıkla anneniz için sipariş edebilir ve ona doğum günü gibi özel günlerde armağan edebilirsiniz. Kişiye özel olarak hazırlatacağınız anneler günü oscarı ile annenizin kendisini oldukça özel hissetmesini sağlayacaksınız.

Bütün bunlarla birlikte anneye özel günlerde alınabilecek bu oscarı hiç beklemeden anneye yeni yıl hediyesi olarak da sipariş edebilirsiniz. Anneye alınabilecek yılbaşı hediye seçenekleri arasından en çok tercih edilen ürün olan Yılın En İyi Annesi Oscar'ı ile anneye güzel ve eğlenceli bir yeni yıl gecesi yaşatacaksınız. Hediye Fabrikası tarafından özel olarak tasarlanan kişiye özel bir hediye seçeneği Yılın En İyi Annesi Oscarı'nı size özel sunulan fırsatlardan yararlanarak Hediye Fabrikası'ndan kolayca sipariş edebilirsiniz. O halde siz de daha fazla beklemeden dilerseniz anneye doğum günü hediyesi olarak, dilerseniz de anneler günü için bu ürünü kişiye özel olarak hazırlatıp anneye armağan edebilirsiniz. Baktıkça sizi hatırlayacak olan anneniz için unutulmayacak bir anı olacağına emin olun!

Hediye Fabrikası ile anneleri daha önce hiç olmadığı kadar mutlu etmeye ve şımartmaya var mısınız? Anneme güzel bir hediye almak istiyorum diyorsanız ve aradığınız ürünü bir türlü bulamadıysanız size kaçırmamanız gereken bir hediye olan Yılın En İyi Annesi Oscarı hediye seçeneğini tavsiye ediyoruz. Siz de özel günlerde annemi mutlu etmek istiyorum diyorsanız bu oscarı hemen sipariş ederek annenizi sevindirebilirsiniz. En özel anlar için acele edin!

Yılın En İyi Annesi Oscarı'nı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Ödülün üzerine yerleştirilen metal plakanın üzerine 'Yılın En İyi Annesi Oscarı' yazılacaktır.
  • Heykel 29 cm yüksekliğinde, kaide 9 x 9 cm boyutlarındadır.
  • Ürün sabit şablondur.
  • Altın sarısı renkte, ahşap zemin üzerine oturtulmuş Oscar Ödülü.
  • Bakalit malzemeden üretilen üst kısmı altın sarısı renkte ve parlak özelliktedir.
  • Ahşaptan üretilen kaidesi plastik materyallerin aksine çok şık bir görüntü oluşturmaktadır ve daha dayanıklıdır.

 

 

 

 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2021 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.