X
Hediye Fabrikası » Ödüller - Sertifikalar » Oscar Ödülleri » Yılın En İyi Amcası Oscarı
Yılın En İyi Amcası Oscarı
Yılın En İyi Amcası Oscarı
Yılın En İyi Amcası Oscarı
Yılın En İyi Amcası Oscarı
Yılın En İyi Amcası Oscarı
Yılın En İyi Amcası Oscarı
Yılın En İyi Amcası Oscarı
Yılın En İyi Amcası Oscarı

Yılın En İyi Amcası Oscarı

64,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F51025
Tavsiye Et >

Baba yarısı olan amcaları Yılın En İyi Amcası Oscarı ile gururlandırın!! 'Amcama ne hediye alabilirim?' diyenlerdenseniz bu tasarım size özel. Amcaya doğum günü gibi özel günlerde alınabilecek kişiye özel doğum günü hediyesi seçeneklerinden biri olan bu oscar ile onun kendisini özel hissetmesini sağlayacaksınız.

Birbirinden farklı ve özel hediye seçeneklerini sizlere sunan Hediye Fabrikası bu sefer de amcayı mutlu etmeniz için sizlerle. Amcaya alınabilecek en özel hediye alternatifi olarak tasarladığı Yılın En İyi Amcası Oscarı, en orjinal hediye fikirlerinden. Amcayı gururlandıracak bu hediye şimdiye kadar aldığı tüm hediyeleri geride bırakacak. Her yıl ihtişamlı törenlerle dağıtılan ve yıldızların almak için birbiriyle kapıştığı bu ödül sade ve sadece amcanızda olacak. İster ofisinde ister evinde keyifle sergileyeceği bu hediye ile her daim aklında olabileceksiniz. Amcanın masaüstü ofis malzemeleri olarak kullanabileceği ve sergileyeceği bu oscar ile amcayı son derece mutlu edeceksiniz. Bu anlamda amcaya farklı ve komik hediye almayı düşünenlerin kaçırmaması gereken bir hediye olacaktır. Özellikle  babalar günü gibi özel günlerde babaya hediye alırken amcaya da Yılın En İyi Amcası Oscarı'nı armağan edebilirsiniz. Öte yandan amcaya alınabilecek en guzel dogum gunu hediyesi bu oscar olacak ve ona unutulmayacak bir anı olacaktır.

Amcaya alınabilecek en özel hediye olabilecek Yılın En İyi Amcası Oscarı için Hediye Fabrikası'ndan sipariş oluşturmanız yeterli olacaktır. Öyleyse daha fazla beklemeden amcayı sevindirecek olan bu özel oscar hediyesini Hediye Fabrikası'ndan sipariş ederek ona armağan edebilir ve hediyeye baktıkça sizi düşünmesini sağlayabilirsiniz. En özel hediyeler için her zaman olduğu gini Hediye Fabrikası'nı tercih ederek sevdikleri son derece mutlu etmek için hemen tıklayın! Acele edin!

Yılın En İyi Amcası Oscarı'nı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Ödülün üzerine yerleştirilen metal plakanın üzerine 'Yılın En İyi Amcası Oscarı' yazılacaktır.
  • Heykel 29 cm yüksekliğinde, kaide 9 x 9 cm boyutlarındadır.
  • Ürün sabit şablondur.
  • Altın sarısı renkte, ahşap zemin üzerine oturtulmuş Oscar Ödülü.
  • Bakalit malzemeden üretilen üst kısmı altın sarısı renkte ve parlak özelliktedir.
  • Ahşaptan üretilen kaidesi plastik materyallerin aksine çok şık bir görüntü oluşturmaktadır ve daha dayanıklıdır.

 

 

 

 

 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2021 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.