X
Hediye Fabrikası » Ödüller - Sertifikalar » Oscar Ödülleri » Yılın En İyi Ablası Oscarı
Yılın En İyi Ablası Oscarı
Yılın En İyi Ablası Oscarı
Yılın En İyi Ablası Oscarı
Yılın En İyi Ablası Oscarı
Yılın En İyi Ablası Oscarı
Yılın En İyi Ablası Oscarı
Yılın En İyi Ablası Oscarı
Yılın En İyi Ablası Oscarı

Yılın En İyi Ablası Oscarı

64,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F51027
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Önemli ve özel günlerde sevdiklere en güzel hediyeleri vermek isteriz. Onlara kendilerini özel hissettirecek o özel hediyeyi bulmak için bakmadığımız yer kalmaz. Hediye Fabrikası sizi bu sıkıntıdan kurtarıyor ve sevdikleriniz için tercih edebileceğiniz en güzel hediye alternatiflerini sizlere sunuyor. Yılın En İyi Ablası Oscarı da biricik ablanız için tercih edebileceğiniz harika bir tasarım. Ablaya kendini özel hissettirecek bu ödül kalıcılığını ve anlamını yıllar geçse bile koruyacak. Ablanızın odasının en özel köşesinde yerini alacak. Yılın En İyi Ablası Oscarı'na her baktığında her daim kalbinde olduğunuz gibi aklında da olacaksınız. Ablaya doğum günü ya da yılbaşı hediyesi olarak alınabilecek güzel ev eşyaları arasında yer alan bu oscar ödülünü hediye ederek onu mutlu edebilir ve hediyeye baktıkça sizi düşünmesini sağlayabilirsiniz. En özel günlerde ablaya hediye alarak onu daha önce hiç olmadığı kadar mutlu etmek istiyorsanız eğer daha fazla beklemeden bu ürünü hemen sipariş edebilirsiniz.

Öte yandan ablaya doğum günü sürprizleri hazırlayarak ona unutamayacağı bir doğum günü yaşatmak amacındaysanız doğum günü hediyesi olarak ablaya Yılın En İyi Ablası Oscarı'nı sipariş edebilirsiniz. Siz de ablanız için sıradışı ve anlamlı bir hediye arayışı içindeyseniz en gözde hediyelerinden olan Oscar Başarı Heykeliyle ablanızı yılın en iyisi ilan edebilir, onu çocuklar gibi sevindirebilirsiniz. Sonuçta doğum günü gibi özel günlerde kızlara hediye olarak alınacak ürün onun karakterine uygun duygusal ve eğlendirici bir hediye olmalıdır. Bu anlamda ablama doğum günü hediyesi olarak ne hediye alacağıma karar veremiyorum diyenlerin asla kaçırmaması gereken özel ve eğlenceli bir hediye seçeneği olacaktır. Yılın En İyi Ablası Oscarı ile ablayı daha önce hiç olmadığı kadar mutlu etmeye hazır olun!

Eğer kardeşe doğum günü sürprizleri yaparak ona olan sevginizi en güzel şekilde göstermek istiyorsanız Yılın En İyi Ablası Oscarı hediye seçeneğini isim baskısı yaptırarak Hediye Fabrikası'ndan kişiye özel olarak sipariş edebilir ve ablaya doğum gününde armağan edebilirsiniz. Mükemmel bir ev hediyesi ya da ofis hediyesi olacak olan Yılın En İyi Ablası Oscarı'nı ablanız çok beğenecektir. Baktıkça sizi ne kadar çok sevdiğini düşünecek olan ablaya kesinlikle alınması gereken en anlamlı hediyelerden biridir. Bu açıdan özellikle çalışan ablaya vermiş olduğunuz desteği gösterecek en güzel hediye Yılın En İyi Ablası Oscarı olacaktır. Öte yandan ablanızın size çok iyi davrandığını ve tam bir abla olduğunu düşünüyorsanız eğer ona Yılın En İyi Ablası Oscarı'nı kesinlikle alarak ablayı sevindirmelisiniz.

Hediye Fabrikası tarafından özel olarak hazırlanan Yılın En İyi Ablası Oscarı'nı size özel sunulan fırsatlardan yararlanarak kişiye özel olarak sipari edebilir ve ablayı daha önce hiç olmadığı kadar mutlu etmeyi başarabilirsiniz. Artık ablama ne hediye alsam diye uzun uzun düşünmeye hiç gerek yok! Ona doğum günü gibi özel günlerde alabileceğiniz bu oscar hediyesi ile ablayı son derece sevindireceğinize emin olabilirsiniz. O halde daha fazla beklemeden bu harika hediye seçeneğini ablaya doğum günü ya da yeni yıl hediyesi olarak Hediye Fabrikası'ndan sipariş edebilir ve ona güzel bir sürprizle armağan edebilirsiniz. Kaliteli malzemelerden üretilmiş olan oscar hediyesi aynı zamanda sıcak baskı sayesinde kişiselleştirilecektir. Ablama güzel bir hediye almak istiyorum diyenlerin hiç düşünmeden sipariş etmeleri gereken gerçek bir duygusal hediye olacaktır. Daha fazla beklemeden Yılın En İyi Ablası Oscarı hediyesini alarak anlayı sevindirmek ve onu eğlendirmek istiyorsanız bu güzel hediye seçeneğini sakın kaçırmayın!

Yılın En İyi Ablası Oscarı'nı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Ödülün üzerine yerleştirilen metal plakanın üzerine 'Yılın En İyi Ablası Oscarı' yazılacaktır.
  • Heykel 29 cm yüksekliğinde, kaide 9 x 9 cm boyutlarındadır.
  • Ürün sabit şablondur.
  • Altın sarısı renkte, ahşap zemin üzerine oturtulmuş Oscar Ödülü.
  • Bakalit malzemeden üretilen üst kısmı altın sarısı renkte ve parlak özelliktedir.
  • Ahşaptan üretilen kaidesi plastik materyallerin aksine çok şık bir görüntü oluşturmaktadır ve daha dayanıklıdır.

 

 

 

 

 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2021 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.