X
Hediye Fabrikası » Ödüller - Sertifikalar » Oscar Ödülleri » Yılın En İyi Abisi Oscarı
Yılın En İyi Abisi Oscarı
Yılın En İyi Abisi Oscarı
Yılın En İyi Abisi Oscarı
Yılın En İyi Abisi Oscarı
Yılın En İyi Abisi Oscarı
Yılın En İyi Abisi Oscarı
Yılın En İyi Abisi Oscarı
Yılın En İyi Abisi Oscarı
Yılın En İyi Abisi Oscarı
Yılın En İyi Abisi Oscarı

Yılın En İyi Abisi Oscarı

64,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F51018
Tavsiye Et >

Kardeşleri için en iyi idol olduklarını düşündüğümüz abilerin, her yıl ihtişamlı törenlerle dağıtılan oscar ödülünü hakettiğini düşündük ve bu çok özel hediyeyi onlar için tasarladık; Yılın En İyi Abisi Oscarı! Abime doğum günü hediyesi olarak ne alabilirim diye düşünüyorsanız eğer, Yılın En İyi Abisi Oscarı hediyesini gönül rahatlığıyla ona armaüan edebilirsiniz. Eğer doğum günü gibi özel günlerde erkek kardeşe hediye almak istiyorsanız daha fazla beklemeye hiç gerek yok!

'Abime nasıl bir hediye alabilirim?' diyenleri şöyle alalım, çünkü sizlere sunduğumuz bu hediye hem çok özel hemde oldukça espirili. Klasik, sıkıcı hediyelerin aksine oldukça anlamlı ve kalıcı bir hediye olabilecek Yılın En İyi Abisi Oscarı, abinizin sizin için ne kadar değerli ve özel olduğunu hissettirecektir. O'na doğum gününde veya diğer özel günlerde vereceğiniz bu hediye aranızdaki o eşsiz sevgiyi pekiştirecektir. Odasının en özel köşesinde sergileyeceği Yılın En İyi Abisi Oscarı'nı yıllar geçse bile aynı heyecanla ve duygularla hatırlayacaktır. Erkek kardeşe ev aksesuarlari olarak alabileceğiniz Yılın En İyi Abisi Oscarı hediyesini hiç düşünmeden Hediye Fabrikası'ndan sipariş edebilirsiniz. Bu anlamda kardeşe doğum günü sürprizleri arasından yapılacak en güzel sürpriz olan Yılın En İyi Abisi Oscarı hediye seçeneği ile abiyi daha önce hiç olmadığı kadar mutlu edebilirsiniz. Abiye doğum günü gibi özel günlerde alabileceğiniz bu oscar, erkeklere alınacak en güzel hediyeler arasında bulunmaktadır. Öte yandan çalışan abiye alınabilecek ofis aksesuarları arasında en çok tercih edilen hediyelerden biri olan bu oscar ödülü ile ona vermiş olduğunuz değeri en güzel şekilde abiye göstereceksiniz.

Abime doğum günü hediyesi olarak ne alabilirim diye kara kara düşünüyor fakat ne hediye alacağınıza karar veremiyorsanız Yılın En İyi Abisi Oscarı'nı tercih edebilirsiniz. Öte yandan abiye yılbaşı hediyesi olarak da yeni yıla girmeden önce alabileceğiniz anlamlı ve onu kendisini özel hissettirecek güzel bir hediye olacaktır. Abime hediye olarak ne almalıyım sorusuna en güzel cevaplardan biri olan Yılın En İyi Abisi Oscarı, Hediye Fabrikası tarafından isme özel olarak hazırlanıyor. Bu bakımdan işinde iyi olan abiye vermiş olduğunuz desteği ve size karşı güzel tavırlarından ötürü ona olan sevginizi onu yılın en iyi abisi olarak seçerek abiye gösterebilirsiniz. Artık özel günler için abime nasıl bir hediye alsam diye düşünmeden önce Hediye Fabrikası tarafından kişiye özel olarak hazırlanan bu güzel armağanı sevilen abiye gönül rahatlığıyla armağan edebilir ve aynı zamanda ona güzel bir anı hediye etmiş olursunuz.

Abilerin asla hayır diyemeyeceği özel bir hediye olan bu Yılın En İyi Abisi Oscarı ile abinizi daha önce hiç olmadığı kadar mutlu etmiş olacaksınız. Abime alınabilecek en güzel hediye nedir diye düşünüyorsanız hem anlamlı hem de oldukça eğlenceli bir seçenek olan bu Oscar hediye seçeneğini hiç düşünmeden abiye özel olarak Hediye Fabrikası'ndan sipariş edebilirsiniz.

O halde daha fazla beklemeden size özel olarak sunulan fırsatlardan yararlanarak Hediye Fabrikası'ndan Yılın En İyi Abisi Oscarı'nı gönül rahatlığıyla sipariş ederek abiye doğum günü gibi özel günlerde armağan edebilir ve onu son derece mutlu edebilirsiniz. Aranızdaki samimiyetin güçlenmesini sağlayacak olan bu hediyeyi abiniz çok beğenecektir. Abiyi mutlu etmek ve gururlandırmak adına tercih edebileceğiniz Yılın En İyi Abisi Oscarı için elinizi çabuk tutun ve bu özel hediyeyi biricik abiniz için satın alın. Daha fazla beklemeye hiç gerek yok!

Yılın En İyi Abisi Oscarı'nı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Ödülün üzerine yerleştirilen metal plakanın üzerine 'Yılın En İyi Abisi Oscarı' yazılacaktır.
  • Heykel 29 cm yüksekliğinde, kaide 9 x 9 cm boyutlarındadır.
  • Ürün sabit şablondur.
  • Altın sarısı renkte, ahşap zemin üzerine oturtulmuş Oscar Ödülü.
  • Bakalit malzemeden üretilen üst kısmı altın sarısı renkte ve parlak özelliktedir.
  • Ahşaptan üretilen kaidesi plastik materyallerin aksine çok şık bir görüntü oluşturmaktadır ve daha dayanıklıdır.

 

 

 

 

 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2021 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.