X
Hediye Fabrikası » Ödüller - Sertifikalar » Oscar Ödülleri » Yılın Aşkı Oscarı
Yılın Aşkı Oscarı
Yılın Aşkı Oscarı
Yılın Aşkı Oscarı
Yılın Aşkı Oscarı
Yılın Aşkı Oscarı
Yılın Aşkı Oscarı
Yılın Aşkı Oscarı
Yılın Aşkı Oscarı
Yılın Aşkı Oscarı
Yılın Aşkı Oscarı

Yılın Aşkı Oscarı

64,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F51026
Tavsiye Et >

Her yıl ihtişamlı törenlerle dağıtılan ve yıldızların almak için birbiriyle kapıştığı bu ödülü sevgilinizin hakettiğine karar verdik:) Sinema dünyasının en prestijli ödülü olan ve uğruna idol haline gelen yıldızların yarıştığı bu ödül ile sevgiliyi onurlandırabilirsiniz. Altın sarısı renkte, ahşap zemin üzerine oturtulmuş Oscar Ödülü. Sevgiliye bu şık ve sıradışı ödülü hediye edebilirsiniz. Bakalit malzemeden üretilen üst kısmı altın sarısı renkte ve parlak özelliktedir. Ahşaptan üretilen kaidesi plastik materyallerin aksine çok şık bir görüntü oluşturmaktadır ve daha dayanıklıdır. Son yılların en gözde hediyelerinden olan Oscar Başarı Heykeliyle sevgiliyi yılın en iyisi ilan edin! Siz de bu özel oscar hediye seçeneği ile sevdikleri oldukça mutlu edecek ve onlara özgüven katacaksınız. Sevgilime güzel bir yeni yıl hediyesi alarak onu duygulandırmak istiyorum diyorsanız eğer Yılın Aşkı Oscarı'nı daha fazla beklemeden Hediye Fabrikası'ndan sipariş edebilirsiniz.

Eğer yılın aşkı benim sevgilim diyorsanız, yılın aşkı oscarı, bayanlara özel hediyeler olarak Hediye Fabrikası'nda sizi bekliyor! Öte yandan sevgiliye ilginç doğum günü hediyesi alarak onu şaşırtmak istiyorsanız, sevgiliye bu oscar ödülünü takdim edebilirsiniz. Kadın sevgiliye hediye olarak alınabileceği gibi aynı zamanda erkek sevgiliye doğum günü hediyeleri arasında da bulunan ve özel günler için en çok tercih edilen hediyelerden biri olan Yılın Aşkı Oscarı, sevgili tarafından çok beğenilecektir. Siz de sevgiliye ya da arkadaşa özel olarak yaş günü hediyesi almak istiyorsanız onlara alabileceğiniz hem eğlenceli hem de anlamlı hediye seçeneği olan bu oscarı tercih edebilirsiniz. Sevgiliye sevgililer günü hediyesi olarak alabileceğiniz gibi Yılın Aşkı Oscarı'nı arkadaşa doğum günü hediyesi olarak da gönül rahatlığıyla sipariş edebilir ve arkadaşı daha önce hiç olmadığı kadar mutlu edebilirsiniz. Doğum günü gibi özel günlerde alınması gereken ve hediye sahibini oldukça önemli hissettirecek anlamlı bir hediye seçeneği olacaktır.

Kendisini adeta bir Hollywood yıldızı gibi hissedecek olan hediye sahibine özgüven katacak olan bu ödülü dilerse ofiste dilerse de evde sergileyebilirler. Sonuç olarak baktıkça sizi hatırlayacakları bu hediye seçeneği ile siz de sevdiklere oldukça anlamlı bir hediye aldığınızı düşüneceksiniz. Doğum günü hediyesi olarak, sevgililer günü hediyesi olarak ya da yeni yıl hediyesi olarak arkadaşa ya da sevgiliye en içten dileklerinizle armağan edebileceğiniz Kişiye özel bir hediye seçeneği olacaktır. Kendisini oldukça önemli hissedecek olan hediye sahibi, hediyeye baktıkça sizi ve sizi ne kadar çok sevdiğini düşünecektir. En özel anlar için sevgiliye özel bir hediye almak istiyorsanız eğer Yılın Aşkı Oscarı hediye seçeneğini hiç düşünmeden tercih ederek sevgiliyi mutlu edebilir ve siz de bundan keyif alabilirsiniz.

Bütün bunların yanı sıra kız kardeşe hediye olarak da doğum günü ya da yılbaşı hediyesi olarak alabileceğiniz Yılın Aşkı Oscarı, kız kardeşi de oldukça mutlu edecektir. Sevdikleri şaşırtmak ve onlara kendilerini özel hissetmelerini sağlamak istiyorsanız daha fazla beklemeden Yılın Aşkı Oscarı hediye seçeneğini, Hediye Fabrikası'ndan size özel sunulan avantajlı fırsatlardan yararlanarak sipariş edebilir ve sevdikleri son derece şaşırtabilirsiniz.  Hediye Fabrikası tarafından özel olarak üretilen bu ürünü sipariş etmek istiyorsanız daha fazla beklemeyin ve hemen harekete geçin. Sevgiliye, arkadaşa ya da kız kardeşe özel olarak isim baskısıyla hazırlanacak olan kişiye özel hediye seçeneğidir. En özel anlar için her zaman olduğu gibi yine Hediye Fabrikası'nı tercih ederek sevdikleri şaşırtabilir ve size en uygun hediyeyi gönül rahatlığıyla sipariş edebilirsiniz.

Yılın Aşkı Oscarı'nı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Ödülün üzerine yerleştirilen metal plakanın üzerine 'Yılın En İyi Sevgilisi Oscarı' yazılacaktır.
  • Heykel 29 cm yüksekliğinde, kaide 9 x 9 cm boyutlarındadır.
  • Ürün sabit şablondur.

 

 

 

 

 

 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2021 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.