X
Hediye Fabrikası » Ödüller - Sertifikalar » Oscar Ödülleri » Yılın Aşkı Oscarı
Yılın Aşkı Oscarı
Yılın Aşkı Oscarı
Yılın Aşkı Oscarı

Yılın Aşkı Oscarı

24,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F51026
Tavsiye Et >

Şimdi sipariş verirseniz yarın kargoya verilecektir.
-
ADET
+

Her yıl ihtişamlı törenlerle dağıtılan ve yıldızların almak için birbiriyle kapıştığı bu ödülü sevgilinizin hakettiğine karar verdik:) Sinema dünyasının en prestijli ödülü olan ve uğruna idol haline gelen yıldızların yarıştığı bu ödülle sevgilinizi onurlandırabilirsiniz. Altın sarısı renkte, ahşap zemin üzerine oturtulmuş Oscar Ödülü. Sevgiliye bu şık ve sıradışı ödülü hediye edebilirsiniz. Bakalit malzemeden üretilen üst kısmı altın sarısı renkte ve parlak özelliktedir. Ahşaptan üretilen kaidesi plastik materyallerin aksine çok şık bir görüntü oluşturmaktadır ve daha dayanıklıdır. Son yılların en gözde hediyelerinden olan Oscar Başarı Heykeliyle sevgilinizi yılın en iyisi ilan edin! Siz de bu özel oscar hediye seçeneği ile sevdikleri oldukça mutlu edecek ve onlara özgüven katacaksınız.

Eğer yılın aşkı benim sevgilim diyorsanız, yılın aşkı oscarı, bayanlara özel hediyeler olarak Hediye Fabrikası'nda sizi bekliyor! Öte yandan sevgiliye ilginç doğum günü hediyesi alarak onu şaşırtmak istiyorsanız, sevgiliye bu oscar ödülünü takdim edebilirsiniz. Aynı zamanda erkek sevgiliye doğum günü hediyeleri arasında da bulunan ve özel günler için en çok tercih edilen hediyelerden biri olan Yılın Aşkı Oscarı, sevgili tarafından çok beğenilecektir. Siz de sevgiliye ya da arkadaşa özel olarak yaş günü hediyesi almak istiyorsanız onlara alabileceğiniz hem eğlenceli hem de anlamlı hediye seçeneği olan bu oscarı tercih edebilirsiniz.

Kendisini adeta bir Hollywood yıldızı gibi hissedecek olan hediye sahibine özgüven katacak olan bu ödülü dilerse ofiste dilerse de evde sergileyebilirler. Sonuç olarak baktıkça sizi hatırlayacakları bu hediye seçeneği ile siz de sevdiklere oldukça anlamlı bir hediye alacağınızı düşüneceksiniz. Hediye Fabrikası tarafından özel olarak üretilen bu ürünü siz de sipariş etmek istiyorsanız daha fazla beklemeyin.

Yılın Aşkı Oscarı'nı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Ödülün üzerine yerleştirilen metal plakanın üzerine 'Yılın En İyi Sevgilisi Oscarı' yazılacaktır.
  • Heykel 29 cm yüksekliğinde, kaide 9 x 9 cm boyutlarındadır.
  • Ürün sabit şablondur.

 

 

lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2017 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.