X
Hediye Fabrikası » Mini Bahçeler » Yılbaşına Özel Hediye Canlı Bahçe
Yılbaşına Özel Hediye Canlı Bahçe
Yılbaşına Özel Hediye Canlı Bahçe
Yılbaşına Özel Hediye Canlı Bahçe
Yılbaşına Özel Hediye Canlı Bahçe

Yılbaşına Özel Hediye Canlı Bahçe

179,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F138996
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Sevgiliye yeni yıl hediyesi olarak birbirinden güzel hediyeler arasından ne alabilirim diye düşünüyor ve bir sonuca ulaşamıyorsanız eğer Yılbaşına Özel Hediye Canlı Bahçe seçeneğini gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Özellikle doğayı ve canlıları seven sevgililerin asla hayır diyemeyeceği anlamlı bir hediyedir. En güzel ev aksesuarları ve fiyatları hakkında bilgi edinmek istiyorsanız Hediye Fabrikası'nda aradığınız her şeyi bulabileceksiniz.

Öte yandan yılbaşı hediyesi haricinde evlilik yıldönümü hediyeleri bayan için oldukça önemlidir. Bayan eşe evlilik yıl dönümü hediyesi olarak alabileceğiniz minyatür bahçeyi dilerseniz yılbaşı hediyesi olarak da gönül rahatlığıyla armağan edebilirsiniz. Aynı zamanda yeni yıl için kocaye hediye olarak da sipariş edebileceğiniz bu anlamlı hediyeye her baktığında kocanız sizi düşünecektir. Dilerse ofisinde dilerse de evinde sergileyecek olan bu minyatür bahçe, kocanızın ismine özel olarak üretileceği için kocanız kendisini oldukça önemli hissedecek. Bütün bunlar haricinde eğer sevgiliye ne hediye alınır erkek için düşünüyorsanız erkek sevgiliye hiç düşünmeden Yılbaşına Özel Hediye Canlı Bahçe'yi armağan edebilirsiniz.

Erkek haricinde eşime hediye bayan için yılbaşı hediyesi olarak ne alabilirim diye uzun uzun düşünüyorsanız Yılbaşına Özel Hediye Canlı Bahçe'yi asla kaçırmamalısınız. Bayan eşin çok beğeneceği ve gözü gibi bakacağı bu anlamlı hediye ile onu hem mutlu edecek hem de her zaman sizi düşünmesini sağlayacaksınız. Bu bakımdan yeni yıl hediyesi olarak sevgilime ne alabilirim diye düşünenlerin asla kaçırmaması gereken özel bir hediye seçeneği olan Yılbaşına Özel Hediye Canlı Bahçe , Hediye Fabrikası'nda sizlerle buluşuyor. İsme özel olarak hazırlanan bu minyatür bahçe ile sevdiklerinizi son derece mutlu etmeye hazırlanın. Yılbaşına Özel Hediye Canlı Bahçe hediye seçeneğini hemen almak istiyorsanız acele edin ve sevdiklerinizi şaşırtın!

Yılbaşına Özel Hediye Canlı Bahçe'yi Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

Minyatür bahçeler özel kutularda sağlam paketlenmiş bir şekilde Türkiye’nin her noktasına gönderilebilir.

-Bahçe tasarımları : sukulent bitkiler doğal taş ve suya dayanıklı akrilik minyatür figürler ile tasarlanmıştır.


-Kap : özel tasarım porselen saksı

en : 19, boy : 19, yükseklik : 5,5 (cm)


-Sukulent bakımı : iç ortamda sukulent bitkileri sprey yöntemiyle haftada 2 defa sulanmalıdır.

Toprak tamamen kuruyunca her bitki için 50 ml su ile sulanmalıdır.

Dalları uzaması halinde makas yardımıyla uçlarından budanabilir..


-Sukulentlerin uzun süre yaşaması için güneş görür alanlarda bulunması ve günde 1-2 saat temiz hava ile havalandırılması önemlidir. Ayrıca sulama için kullanılan suyun dinlendirilmiş olmasına özen gösteriniz(bitkilerinizi klordan korumalısınız).


-NOT :Tasarımlarımızda kullanılan malzemeler doğaldır.

Sipariş ettiğniz ürünlerle görseldeki ürünlerin aksesuarları aynıdır.

Doğal olan malzemeler ise ufak farklılıklar gösterebilir.

Bahçe modellerimizde kullanılan bitkiler canlı ve doğal ürünlerdir. Bu nedenle ortalama boyları ve yaprak cinsleri değişkenlik gösterebilmektedir.

Minyatür bahçeler; niteliği itibariyle iade edilemeyecek ürünler kapsamına girdiği için ürün ile ilgili açıkca bir kusur olmadığı takdirde cayma hakkı kullanılamamaktadır. Ürün ile ilgili boyut ölçüleri ve açıklamalarını dikkatle okuyarak bahçe modelini seçebilirsiniz.


lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2019 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.