X
Hediye Fabrikası » » Yılbaşı Temalı Işıklı Ve Müzikli Kar Küresi
Yılbaşı Temalı Işıklı Ve Müzikli Kar Küresi
Yılbaşı Temalı Işıklı Ve Müzikli Kar Küresi
Yılbaşı Temalı Işıklı Ve Müzikli Kar Küresi

Yılbaşı Temalı Işıklı Ve Müzikli Kar Küresi

59,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F137836
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

İzlemeye doyamadığınız kar küreleri yeni yıla özel bir hale büründü; Yılbaşı Temalı Işıklı Ve Müzikli Kar Küresi. Küçük büyük herkesin hayran olduğu kar küreleri yılbaşı hediyesi olarak tercih edilebilecek en güzel alternatiflerden.

İstediğiniz yaşta ve istediğiniz her kişi için satın alabileceğiniz Yılbaşı Temalı Işıklı Ve Müzikli Kar Küresi yeni yıl teması ile dikkat topluyor. Kürenin içinde 3 tane kardan adam figürü yer alırken bu cam küre şirin bir evin üstünde bulunuyor. Tamamen yılbaşına özel olarak dizayn edilen Yılbaşı Temalı Işıklı Ve Müzikli Kar Küresi birde müzikli olduğundan daha çok hayranlık ve beğeni kazanıyor. Yılbaşında sevgilime ne hediye alsam diye düşünlerin kesinlikle tercih etmesi gereken bu şık ve şirin kar küresi en anlamlı yılbaşı hediye önerilerinden biri. Sevgiliye alınabilecek yılbaşı hediyesinin dışında en yakın arkadaşa alınabilecek yılbaşı hediyelerinden biri olarak da değerlendirilebilecek Yılbaşı Temalı Işıklı Ve Müzikli Kar Küresi ile sevgili arkadaşınıza yeni yıl dileklerinizi en güzel şekilde iletebileceksiniz. Evlerin en özel köşelerinde sergilenecek yeni yıl temalı kar küresinin ilk günkü heyecanından asla bir şey kaybetmeyeceğini söyleyebiliriz. Sevgiliniz ya da arkadaşınız huzur dolu bir melodiye sahip bu kar küresine her baktığında tatlı hayallere dalıp gidecek, her seferinde de sizi hatırlayacak.

El yapımı yılbaşı hediyeleri kadar değerli bir hediye olabilecek Yılbaşı Temalı Işıklı Ve Müzikli Kar Küresi'ni sevdiğiniz insana ya da en yakın arkadaşınıza yılbaşı hediyesi olarak vermek için daha ne bekliyorsunuz ki? Bundan daha güzel ve bundan daha anlamlı bir hediye bulamayacağınızı söyleyebiliriz. Hediye Sepeti.com'un diğer yılbaşında alınabilecek hediyelerini de incelemeden geçmeyin.

 

Yılbaşı Temalı Işıklı Ve Müzikli Kar Küresini Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Işıklı ve müzikli kar küresi 13 x 9 cm ölçülerindedir.
  • İçinde led ışık bulunmaktadır.
  • 3 adet kalem pille çalışmaktadır.
  • İçinde pil yollanmamaktadır.
lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2018 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.