Hediye Fabrikası » Hediyelik Aksesuarlar » Anahtarlık Modelleri » Yılbaşı Hediyesi İsimli Metal Anahtarlık
Yılbaşı Hediyesi İsimli Metal Anahtarlık

Yılbaşı Hediyesi İsimli Metal Anahtarlık

24,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F135754
Tavsiye Et >
Ortalama 1 işgünü içerisinde kargoya verilir
500 karakter yazabilirsiniz.
500 karakter yazabilirsiniz.
-
ADET
+

Kişiye özel hale getirilen her hediye çok değerlidir, eşsiz mutluluklar yaratır. Sade ve sadece hediye edeceğiniz kişiye özel hazırlandığından eşi ve benzeri başka hiçkimsede olmayacaktır. Kişiye özel hale getirilen hediyeler oldukça değerli olduklarından ömür boyunca saklanırlar ve kalıcılığını sürdürürler.

Sizlerde sevdikleriniz için çok özel ve kalıcı bir yeni yıl hediyesi arayışı içindeyseniz Yılbaşı Hediyesi İsimli Metal Anahtarlık aradığınız şey olabilir..

Yılbaşı Hediyesi İsimli Metal Anahtarlık eşsiz tasarımı ile dikkatleri üzerine topluyor ve sevdiklerinizin beğenisini kazanmaya yetiyor.

İsme özel olarak tasarlanan her hediye gibi isimli deri anahtarlıkta kişiye özel tasarlanınca sevdikleriniz için eşsiz bir hediyeye dönüşüyor.

Yılbaşı Hediyesi İsimli Metal Anahtarlık sevdiklerinizin severek kullanacakları, ev araba vs. gibi anahtarlarını biraraya toplayabilecekleri harika bir aksesuar olacaktır.

Sevdiklerinizin yanlarından ayırmadıkları bir aksesuar haline getirecekleri Yılbaşı Hediyesi İsimli Metal Anahtarlık sevdikleriniz için küçük ama anlamlı bir yılbaşı hediyesi.

Metal şık anahtarlığın üzerine istediğiniz bir ismi yazdırıp değer verdiğiniz sevdiklerinize kalıcı ve şık bir yılbaşı hediyesi verebilirsiniz.

 

Yılbaşı Hediyesi İsimli Metal Anahtarlık Satın Almadan önce Bilmeniz Gerekenler:

Ürün Özellikleri:

  • Metal malzemeden imal edilmiştir.
  • Ürün boyutları: 4.5 x 2.5 cm'dir.
lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2017 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.