X
Hediye Fabrikası » Hediyelik Aksesuarlar » Anahtarlık Modelleri » Yılbaşı Hediyesi İsimli Metal Anahtarlık
Yılbaşı Hediyesi İsimli Metal Anahtarlık
Yılbaşı Hediyesi İsimli Metal Anahtarlık
Yılbaşı Hediyesi İsimli Metal Anahtarlık
Yılbaşı Hediyesi İsimli Metal Anahtarlık
Yılbaşı Hediyesi İsimli Metal Anahtarlık
Yılbaşı Hediyesi İsimli Metal Anahtarlık
Yılbaşı Hediyesi İsimli Metal Anahtarlık
Yılbaşı Hediyesi İsimli Metal Anahtarlık
Yılbaşı Hediyesi İsimli Metal Anahtarlık
Yılbaşı Hediyesi İsimli Metal Anahtarlık

Yılbaşı Hediyesi İsimli Metal Anahtarlık

24,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F135754
Tavsiye Et >
500 karakter yazabilirsiniz.
500 karakter yazabilirsiniz.

Yılbaşı hediyesi isimli metal anahtarlık ile sevdiklerinize yılın ilk ve en anlamlı hediyesini siz verebilirsiniz.

Bu anahtarlık belki ilk bakışta size sadece bir anahtarlık gibi görünebilir ama biz bu anahtarlığa her baktığımızda önemsenen kişiye verilecek ve bu bağlamda da son derece exclusive, yani kişiye özel hazırlatılan bir hediye görüyoruz. Evet, anahtarlıklar belki sıradan olduğunda çok önemsenmeyen objeler olabilir ama unutmayın ki herhangi bir hediye kişiye özel olarak hazırlandığında devleşir ve son derece eşsiz bir hediyeye dönüşür. Bu açıdan da sizin yeni yılda sevdiklerinize hediye edebileceğiniz bu anahtarlık son derece özel ve yasarım  ürünü bir hediyelik olacaktır. Hediye edilmiş olan kişinin ismine özel olarak tasarlandığın asla bu anahtarlığı bir yerlerde eşi ve benzeri olamayacak bu açıdan da hediye ettiğiniz kişi asla anahtarlığının bir eşini başka bir yerlerde göremeyecektir. İsme özel anahtarlık tasarımlarının en güzellerini görebileceğiniz Hediye Fabrikası sayfaları bu gibi birbirinden şık anahtarlıklar sizler için sergiliyor.

İşte isme özel hazırlanan hediyelerin özel ve klas olmasının sebebi de budur. Zira tektir ve yeganedir isme özel hediyelikler her zaman. Aynı zaman da bu tarz hediyelerden de hep önemsendiğinin mesajını alır hediye sahipleri. Zira bu tür hediyelerde; her zaman bir düşünülmüşlük, vakit ayrılmışlık ve özel tasarımın kokusu vardır. Erkek arkadaşıma hediye arıyorum diyen bayanlara da bu nedenle tavsiyemiz bu isme özel anahtarlık olabilir.

Eğer sizde bu tarz ince düşüncelere  önem veren hassas kişiliklere hediye arıyorsanız kesinlikle onlara bu güzel armağandan hediye edebilirsiniz. Yanı sıra sürekli anahtarlarını bir yerlerde kaybeden eşinize, babanıza, erkek kardeşinize ya da  arkadaşınıza isme özel bu anahtarlıktan da hediye ettiğinizde son derece düşünceli bir davranış sergilemiş olacaksınız zira  bu sayede isme özel anahtarlıklarını asla  kıyıp da bir yerlerde unutamayacaklar hatta unutsalar bile isme özel anahtarlık taşımaları sebebiyle anahtarlarını kolayca aradıklarında bulabileceklerdir. Yılbaşı döneminde  hediyelik eşyalar dendiğinde akla çoğu zaman anahtarlıklarda gelebilir. Fakat unutmamalısınız ki hiçbir anahtarlık asla isme özel şık bir anahtarlığın yerini tutmayacaktır.

Yılbaşı hediye paketi hazırlarken kesinlikle içine bu isme özel anahtarlıklardan da atmanızı öneririz. Bu sevdikleriniz için ehem güzel bir anı hediyesi olacak hem de  tüm gün – ömür boyu kullanacakları işlevsel bir hediye…

Kişiye özel hale getirilen her hediye çok değerlidir, eşsiz mutluluklar yaratır. Sade ve sadece hediye edeceğiniz kişiye özel hazırlandığından eşi ve benzeri başka hiçkimsede olmayacaktır. Kişiye özel hale getirilen hediyeler oldukça değerli olduklarından ömür boyunca saklanırlar ve kalıcılığını sürdürürler.

Sizlerde sevdikleriniz için çok özel ve kalıcı bir yeni yıl hediyesi arayışı içindeyseniz Yılbaşı Hediyesi İsimli Metal Anahtarlık aradığınız şey olabilir..

Yılbaşı Hediyesi İsimli Metal Anahtarlık eşsiz tasarımı ile dikkatleri üzerine topluyor ve sevdiklerinizin beğenisini kazanmaya yetiyor.

İsme özel olarak tasarlanan her hediye gibi isimli deri anahtarlıkta kişiye özel tasarlanınca sevdikleriniz için eşsiz bir hediyeye dönüşüyor.

Yılbaşı Hediyesi İsimli Metal Anahtarlık sevdiklerinizin severek kullanacakları, ev araba vs. gibi anahtarlarını biraraya toplayabilecekleri harika bir aksesuar olacaktır.

Sevdiklerinizin yanlarından ayırmadıkları bir aksesuar haline getirecekleri Yılbaşı Hediyesi İsimli Metal Anahtarlık sevdikleriniz için küçük ama anlamlı bir yılbaşı hediyesi.

Metal şık anahtarlığın üzerine istediğiniz bir ismi yazdırıp değer verdiğiniz sevdiklerinize kalıcı ve şık bir yılbaşı hediyesi verebilirsiniz.

 

Yılbaşı Hediyesi İsimli Metal Anahtarlık Satın Almadan önce Bilmeniz Gerekenler:

Ürün Özellikleri:

  • Metal malzemeden imal edilmiştir.
  • Ürün boyutları: 4.5 x 2.5 cm'dir.
lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2020 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.