X
Hediye Fabrikası » Kişiye Özel Yastık » Yılbaşı Ağacı Tasarımlı İsim Yazılı Hediye Yastık
Yılbaşı Ağacı Tasarımlı İsim Yazılı Hediye Yastık

Yılbaşı Ağacı Tasarımlı İsim Yazılı Hediye Yastık

39,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F137845
Tavsiye Et >
Ortalama 1 işgünü içerisinde kargoya verilir
100 karakter yazabilirsiniz.
100 karakter yazabilirsiniz.
-
ADET
+

Güzel dilekler ile hazırladığınız yılbaşı ağaçlarınız şimdi yastıklarda! En güzel yılbaşı hediyelerinden biri olarak beğeninize sunulan Yılbaşı Ağacı Tasarımlı İsim Yazılı Hediye Yastık şık ve şirin tasarımı ile sevdiklerinizi mutluluktan havalara uçuracak bir armağan.

Yılbaşının yaklaşmasıyla herkesi tatlı bir teaş sarmış durumda. Sevdikleri için en güzel yılbaşı hediyelerini seçmek isteyenler günler hatta haftalar öncesinden araştırmaya başladı. Sizde onlardan birisiniz ki kendinizi bu sayfada buldunuz. Bayan ya da erkek sevdikleriniz için tercih edebileceğiniz en farklı yılbaşı hediyelerinden biri olabilecek Yılbaşı Ağacı Tasarımlı İsim Yazılı Hediye Yastık onları keyiflendirecek bir armağan. Üzerindeki yılbaşı çam ağacı görseli ile sıradanlıktan çıkarılan bu yastık yine üzerine yazılacak isim soyisim ve yeni yıl mesajınız ile anlamlı bir hediyeye dönüşecektir. Böylelikle kişiye özel hediye fikirlerinden birine dönüştürülen bu yastık modelinin etkisi yalnızca bir gün değil yılın her günü hatta bir ömür sürecektir. Hep aynı heyecanla hatırlanacak Yılbaşı Ağacı Tasarımlı İsim Yazılı Hediye Yastık'ın sevdiklerinize daima sizi hatırlatacağından da emin olabilirsiniz. Evlerin en güzel köşesini süsleyecek bu şık yılbaşı yastığını sevgiliye alınabilecek yılbaşı hediye önerilerinden biri olarak sevgi dolu mesajınız ve isimleriniz ile hazırlatabileceğiniz gibi en yakın arkadaşınıza ya da aile bireylerinizden birine yılbaşında alınabilecek hediyelerden biri olarak da tercih edebilirsiniz.

En farklı ve kalıcı yeni yıl hediyelerini tasarlayıp sizlere sunan Hediye Fabrikası.com'un tasarladığı Yılbaşı Ağacı Tasarımlı İsim Yazılı Hediye Yastık'ı isme özel hazırlatmak isterseniz eğer elinizi çabuk tutun ve sitemizden siparişinizi hemen oluşturun. Hediyenizin yanına ek olarak özenle hazırlanan yılbaşı sepetlerimizden birini tercih edebilirsiniz.

 

Yılbaşı Ağacı Tasarımlı İsim Yazılı Hediye Yastığı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • 40X40 cm ölçüsünde kare yastık.
  • Yastık içi dolu kullanıma hazır olarak gelmektedir.
  • Özel dokulu kaliteli kumaş.
  • Çamaşır makinasında yıkanabilir.
lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2017 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.