X
Hediye Fabrikası » Kişiye Özel Baskılı Bardak » Kişiye Özel Viski Bardağı » Yıl Dönümü Hediyesi Premium Viski Seti
Yıl Dönümü Hediyesi Premium Viski Seti
Yıl Dönümü Hediyesi Premium Viski Seti
Yıl Dönümü Hediyesi Premium Viski Seti

Yıl Dönümü Hediyesi Premium Viski Seti

499,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F137235
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Yıl Dönümü Hediyesi Premium Viski Seti sayesinde sevdiğiniz insanla geçireceğiniz yıl dönümüne özel bir hava katacaksınız. Kaliteli bir yıldönümü için oldukça kaliteli bir hediye almak istemez miydiniz? İçerisinde Viski şişesi, bardakları, viskiyi soğutması için gereken viski taşları ve viskinin vazgeçilmezi çikolatası ile Yıl Dönümü Hediyesi Premium Viski Seti sevdiğinize alabileceğiniz en güzel yıl dönümü hediyesi olacaktır. Erkek arkadaşa, Babaya, Kardeşe ya da arkadaşınıza alabileceğiniz bu set ile sevdiğiniz insanlar ayrı bir mutluluk yaşayacaklardır. Erkek arkadaşa alınabilecek isimli hediyeler arasından en kaliteli olan hediye tercihidir.

Mutlu günlerin en iyi arkadaşı, hüzünlü gecelerin ise yoldaşı olan viski, kaliteli bir içecek olmasından dolayı sevdiklerinize alacağınız bu set viskinizin hak ettiği değeri görmesini sağlayacaktır. Doğum günü gibi diğer özel günler için de hediye olarak alabileceğiniz bu set, sizleri bekliyor. Bu bakımdan arkadaşa alınabilecek doğum günü hediyeleri arıyorsanız ona Yıl Dönümü Hediyesi Premium Viski Seti'ni armağan edebilir ve yeni yaş hediyesi olarak takdim edebilirsiniz. Aynı zamanda erkek sevgiliye 14 subat sevgililer günü hediyesi için bu özel viski setini gönül rahatlığıyla erkek arkadaşına armağan edeceksiniz.

Öte yandan evlilik yıldönümü hediyeleri erkek için önemli bir yer edinmektedir. Bu yüzden erkek eşe alınabilecek en güzel yıldönümü hediyesi tamamen kaliteden oluşan bu viski seti olacaktır. Karşılıklı edeceğiniz sohbetlere tat katacak olan yegane hediye seçeneğidir. Aynı şekilde yeni yıla girerken bu hediyeyi sevgiliye almak istiyorsanız daha öncesinde sevgiliye yılbaşı mesajı hazırlayarak o günü daha da özel bir hale getirebilirsiniz. O halde daha fazla beklemeden Hediye Fabrikası'ndan kişiye özel isim baskısı yaptırarak alabileceğiniz bu viski setini kaçırmayın! Sevgiliye unutulmayacak bir anı bırakın!

Yıl Dönümü Hediyesi Premium Viski Seti'ni Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • 1 adet Premium viski şişesi
  • 2 adet viski bardağı
  • 4 adet viski taşı
  • 70 gr Premium Melodi Sütlü Çikolata

 

 

 

 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2018 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.