X
Hediye Fabrikası » Ödüller - Sertifikalar » Ödüller » Yeni Yıl Aşıklarına Özel Madalyon
Yeni Yıl Aşıklarına Özel Madalyon
Yeni Yıl Aşıklarına Özel Madalyon
Yeni Yıl Aşıklarına Özel Madalyon

Yeni Yıl Aşıklarına Özel Madalyon

34,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F51002
Tavsiye Et >
20 karakter yazabilirsiniz.
30 karakter yazabilirsiniz.
10 karakter yazabilirsiniz.

Sevgilinin, eşin, dostun ya da kardeşin  heyacanını ve coşkusunu paylaşmak istiyorsanız sizin için mükemmel ve çok farklı bir seçim öneriyoruz ; Yeni Yıl Aşıklarına Özel Madalyon ! Eğer aklınızda yılbaşında sevgiliye ne alınır gibi sorular varsa eğer sevgiliye alınabilecek en özel hediye bu madalyon olacaktır.

Eğer sevdiklere orijinal ve benzersiz bir hediye vermek istiyorsanız Kişiye Özel ürünler tam size göre. Seçtiğiniz ürüne sevgilinin resmini, adını, istediğiniz yazıyı ekleterek bu hediyeyi çok daha çekici bir hale getirebiliyorsunuz. Yaptıracak olduğunuz bu ürün hem sıradışı hem de Türkiye'de tek olmuş olur. Bu anlamda arkadaşa yılbaşı hediyesi almak istiyorsanız Yeni Yıl Aşıklarına Özel Madalyon seçeneğini gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Bu anlamda erkeğe yılbaşı hediyesi olarak alabileceğiniz en iyi hediye tercihleri arasında bulunan bu madalyon, erkek arkadaşa kendisini oldukça özel hissettirecektir.

Öte yandan sevdiklere özel yılbaşı paketi oluşturabilir ve oluşturacağınız bu paketin içerisine madalyon ürünü koyabilirsiniz. Bunun yanında özel sözler ve küçük çikolatalar hazırlayıp yılbaşı paketi için eksikleri tamamlayabilirsiniz. Arkadaşa ya da sevgiliye en anlamlı yeni yıl hediyelerinden birisi olacağı kesin!

Peki neden kişiye özel hediye fikirleri düşünmeliyim diye soracak olursanız; Herhangi bir objenin ya da ürünün sadece size özel üretilmesi, eşi ve benzeri olmaması, dünyada bir tek size ait olması anlamına gelir. Kişiye özel ürünler her zaman çekiciliğini korumuştur ve zamanın tüketemediği, hep tercih edilen tasarımlardır. Hiç eskimeyecek ve ömür boyu hatırlanmanızı sağlayacaktır.

Sonuç olarak eğer sevdiklere özel bir yılbaşı hediyesi almak istiyorsanız size önerdiğimiz Yeni Yıl Aşıklarına Özel Madalyon'u Hediye Fabrikası'ndan en uygun fiyata sipariş edebilirsiniz. Sevdikler ile gireceğiniz yeni yıl herkes için oldukça özel olacaktır.

Yeni Yıl Aşıklarına Özel Madalyon'u Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • 6x6 cm boyutunda
  • gerçeğe çok yakın altın madalya hediye paketi içinde!
https://www.hediyefabrikasi.com/hediyeler/kisiye-ozel-hediyeler
lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2021 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.