X
Hediye Fabrikası » Kadına Hediye » Yeni İş Hediyesi Minyatür Sukulent Bahçesi
Yeni İş Hediyesi Minyatür Sukulent Bahçesi
Yeni İş Hediyesi Minyatür Sukulent Bahçesi
Yeni İş Hediyesi Minyatür Sukulent Bahçesi
Yeni İş Hediyesi Minyatür Sukulent Bahçesi

Yeni İş Hediyesi Minyatür Sukulent Bahçesi

129,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F136291
Tavsiye Et >
20 karakter yazabilirsiniz.
20 karakter yazabilirsiniz.

Yeni iş hediyesi minyatür sukulent bahçe ile tanıdıklarınıza en yaratıcı ofis hediyesini verebilirsiniz!

İş yeri açan tanıdıklarınıza hediye seçimi konusunda bazen kısır döngü yaşayabilirsiniz. Evet bunun için birçok hediye fikri ve alternatifi var belki ama siz çok farklı olanını arıyorsunuz. O halde gelin bakın bu sayfada ne var? Sevdiklerinize, uzak – yakın tanıdıklarınıza ister mesafeli olsun ister  kırk yıllık arkadaşınız olsun iş yeri açılışları ya da terfi  hediyesi olarak  minyatür sukulent bahçesinden götürdüğünüzde  hepsi de  bu hediyeyi ilginç buldukları kadar  içlerini açacak bir hediyeyle de buluşacaklar. Terfi zamanında ya da yeni iş yeri açılışlarında alınabilecek hediyeler konusunda  hediye Fabrikası’na güvenebilirsiniz.

Size belki yeni işyeri, ofis açılışları, adres değişikliği ya da terfii hediyeleriyle ilgili binlerce alternatif sunabiliriz. Kartvizitlikler, masa üzeri isimlikler, masa saati modelleri dolma kalemler, defter kalem setleri duvar saatleri, ilginç kalemler ve daha nice hediye seçeneği fikri… Belki bunları onlarca kez iş yeri açan ahpablarınıza armağan ettiniz. Ama artık herkesin ezberlediği bu ürünlerden almak istemiyorsunuz sevdiklerinize. Endişelenmeyin sizi bu klasik hediye kaosundan kurtaracağız. Diyeceğimiz o ki;İsme özel yeni iş hediyesi minyatür sukulent bahçeden alın olsun bitsin…

Bu bahçede neler mi var? Hediye ettiğiniz kişinin işten güçten  stresten sıkıldığı vakitlerde bu bahçenin  başına geçtiğinde arınabileceği her şey var doğrusu. İlginç desen ve renkteki  dinginleştirici sukulentler, yem yeşil çimen görünümleri, çakıl taşları, sizi bir parkta oturuyormuş gibi  hayal kurduracak ve hissettirecek olan bank, kırmızı mantarlar ve  bu bahçenin hediyenin sahibine ait olduğunu hissettirecek olan bir tabela. Yeni iş hediyesi erkek arayışlarınız için bu güzel üründen  düşünmeden yararlanabilirsiniz. Özellikle de  erkeklere  her zaman hediye seçmek zordur biliriz. Ama bu minyatür bahçeyi kadın erkek tüm tanıdıklarınızı ayırt etmeksizin göğsünüzü gere gere götürebileceksiniz.

Sukulentleriniz; özel saksılarında sukulent bitkilerle hazırlanmıştır.  Sukulent bitkilerin gölgesinde banklı bahçe oluşturulmuştur. Bankı ve ağacı saran doğal ince taş malzemelerle manzaraya seyirlik bir görüntü kazandırılmıştır.. Evinizin, ofisinizin en güzel köşesinde ağırlayabileceğiniz veya sevdiklerinize hediye edebileceğiniz minyatür bahçelerinizin bakımı oldukça kolay ve keyiflidir.

Yeni İş Hediyesi Minyatür Sukulent Bahçesi Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Sukulent bitkilerin lazer kesim kutularda sağlam paketlenmiş bir şekilde Türkiye’nin her noktasına gönderilebilir.
  • Minyatür Bahçedeki Malzemeler: sukulent bitkiler, doğal çim, doğal taş ve suya dayanıklı akrilik minyatür figürler.
  • Saksı Ölçüleri:15x15x6 cm boyutlarında özel tasarım seramik saksı
  • Sukulent bakımı : iç ortamda sukulent bitkileri sprey yöntemiyle haftada 2 defa sulanmalıdır.Dalları uzaması halinde makas yardımıyla uçlarından budanabilir.
  • Sukulentlerin uzun süre yaşaması için güneş görür alanlarda bulunması ve günde 1-2 saat temiz hava ile havalandırılması önemlidir. Ayrıca sulama için kullanılan suyun dinlendirilmiş olmasına özen gösteriniz(bitkilerinizi klordan korumalısınız).
  • Sipariş ettiğiniz ürünlerle görseldeki ürünlerin aksesuarları aynıdır.
  • Bahçe modellerimizde kullanılan bitkiler canlı ve doğal ürünlerdir. Bu nedenle ortalama boyları  ve yaprak cinsleri değişkenlik gösterebilmektedir.
  • Minyatür bahçeler; niteliği itibariyle iade edilemeyecek ürünler kapsamına girdiği için ürün ile ilgili açıkca bir kusur olmadığı takdirde cayma hakkı kullanılamamaktadır. Ürün ile ilgili boyut ölçüleri ve açıklamalarını dikkatle okuyarak bahçe modelini seçebilirsiniz.
lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2020 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.