Hediye Fabrikası » İlginç Hediyeler » İlginç Ürünler » Yeni İş Hediyesi Beyaz Renk Metal Kartvizitlik
Yeni İş Hediyesi Beyaz Renk Metal Kartvizitlik

Yeni İş Hediyesi Beyaz Renk Metal Kartvizitlik

36,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F136960
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Yeni işe başlayan bay ya da bayan arkadaşlarınız için tercih edebileceğiniz harika bir ürün; Yeni İş Hediyesi Beyaz Renk Metal Kartvizitlik.

Yeni işe başlayan dostlarınızın heyecanını ve mutluluğunu paylaşmak adına onlara vereceğiniz bir hediye ömür boyu sevgiyle hatırlanmanızı sağlayacaktır. Yeni İş Hediyesi Beyaz Renk Metal Kartvizitlik de bu özel hediye alternatiflerinden bir tanesi. Rengi ve tasarımıyla olduka şık görünen bu kartvizitliğin keyifle kullanılacağından eminiz. Bu şık kartvizitliği hediye edeceğiniz dostlarınız/arkadaşlarınız kredi kartlarını, kartvizitlerini düzenli bir şekilde yanlarında taşıyabilecekler, masalarında bulundurabilecekler. Orda-burda unutulan kartlar Yeni İş Hediyesi Beyaz Renk Metal Kartvizitlik sayesinde hep birarada olacak ve asla zarar görmeyecek.

Yeni bir işe başlayan sevdiklerinize hediye edebileceğiniz Yeni İş Hediyesi Beyaz Renk Metal Kartvizitlik'i kaçırmamak istiyorsanız elinizi çabuk tutun ve sitemizden hemen siparişinizi oluşturun. Bu şık kartvizitliği dilerseniz kendiniz için de tercih edebilirsiniz.

 

Yeni İş Hediyesi Beyaz Renk Metal Kartvizitlik'i satın almadan önce bilmeniz gerekenler:
  • Malzeme: PU ve Metal.
  • Ebat: 9,3 x 6,1 x 1,4 cm
lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2017 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.