X
Hediye Fabrikası » Baskılı Hediyeler » Kişiye Özel Mutfak Önlüğü » Yeni Evli Çiftlere Hediye İsim Yazılı Mutfak Önlüğü
Yeni Evli Çiftlere Hediye İsim Yazılı Mutfak Önlüğü
Yeni Evli Çiftlere Hediye İsim Yazılı Mutfak Önlüğü
Yeni Evli Çiftlere Hediye İsim Yazılı Mutfak Önlüğü
Yeni Evli Çiftlere Hediye İsim Yazılı Mutfak Önlüğü

Yeni Evli Çiftlere Hediye İsim Yazılı Mutfak Önlüğü

139,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F137623
Tavsiye Et >
50 karakter yazabilirsiniz.
50 karakter yazabilirsiniz.

Aşklarının finalini evlilik ile taçlandıran sevdikleriniz için harika bir düğün hediyesi; Yeni Evli Çiftlere Hediye İsim Yazılı Mutfak Önlüğü. Yeni evlilere alınabilecek kişiye özel mutfak önlükleri arasında yer alan bu hediye ile onlara duygusal ve eğlenceli bir ortam hazırlayacak ve evliliklerine vermiş olduğunuz desteği göstereceksiniz.

Oldukça hoş bir hediye olabilecek tasarım mutfak önlüklerimiz verebileceğiniz en farklı ve en kalıcı hediyelerden. Yeni evlenen dostların isimleri ile detaylandırılıp hazır hale getirilecek Yeni Evli Çiftlere Hediye İsim Yazılı Mutfak Önlüğüdünya evine yeni giren çiftlerin özenle kurdukları mutfaklarında keyifle kullanacakları bir ürün. Bayan için olanı kırmızı renk ile hazıranırken erkek için olanı da siyah renkte hazırlanmakta. Eğer arkadaş için ev hediyesi önerileri arıyorsanız onlara bu mutfak önlüğünü gönül rahatlığıyla alabilirsiniz. Öte yandan ilk evlilik yıldönümü için yeni evlilere alınabilecek bu ürünü sevdiklere hiç düşünmeden armağan etmeye hazır olun!

Bayan önlüğü üzerinde tabak, çatal ve bıçak figürü bulunuyor, erkek önlüğü üzerinde ise çaydanlık görseli bulunuyor. Her iki önlüğün üzerine yeni evli çiftlerin isimlerinin işlenmesi bu mutfak önlüklerini sıradanlıktan çıkarıyor. Yeni evlenen dostlarınızın aldıkları en güzel düğün hediyesi olabilecek bu mutfak önlükleri ile birbirinden leziz sunumlar hazırlarken sizi hep sevgiyle anacaklardır. Ömürlük bir hediye olacak Yeni Evli Çiftlere Hediye İsim Yazılı Mutfak Önlüğü ile akıllarda kalmayı da garantileyeceksiniz. Aynı zamanda kadın doğum günü hediyeleri arasında yer alan Yeni Evli Çiftlere Hediye İsim Yazılı Mutfak Önlüğü, Hediye Fabrikası'nda sizi bekliyor.

Bütün bunların yanı sıra yeni evlenen kardeşe hediyeler almak isteyenlerin de kaçırmaması gereken anlamlı bir hediye olacaktır.Mutluluklarını evlilik ile taçlandıran yakın dostlarınız için hazırlatabileceğiniz Yeni Evli Çiftlere Hediye İsim Yazılı Mutfak Önlüğü'nü kişiye özel olarak hazırlatmak ve onlara tebrik hediyesi olarak sunmak isterseniz eğer hemen sitemizden siparişinizi oluşturup bize iletin, bizde erkek ve bayan çift önlüklerini sevdikleriniz için hazır hale getirelim.

Yeni Evli Çiftlere Hediye İsim Yazılı Mutfak Önlüğü'nü Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Fotoğraf ve isim baskısı ile oluşturulur.
  • Uzun süreli kullanım için elde yıkayınız.

 

 

 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2021 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.