X
Hediye Fabrikası » Kadına Hediye » Yeni Evli Çifte Hediye Bambu Peynir Tabağı
Yeni Evli Çifte Hediye Bambu Peynir Tabağı
Yeni Evli Çifte Hediye Bambu Peynir Tabağı
Yeni Evli Çifte Hediye Bambu Peynir Tabağı
Yeni Evli Çifte Hediye Bambu Peynir Tabağı
Yeni Evli Çifte Hediye Bambu Peynir Tabağı
Yeni Evli Çifte Hediye Bambu Peynir Tabağı
Yeni Evli Çifte Hediye Bambu Peynir Tabağı

Yeni Evli Çifte Hediye Bambu Peynir Tabağı

124,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F139241
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Yeni evlenen bir arkadaşa yeni ev hediyesi olarak güzel bir hediye arayışı içerisindeyseniz eğer ona Yeni Evli Çifte Hediye Bambu Peynir Tabağı hediye seçeneğini armağan edebilirsiniz. Bambu ağacından yapılmış olan bu tabak tamamen sağlığa yararlı ve oldukça dayanıklı bir tabaktır. Yeni evli çiftler her zaman birlikte yemek yapmayı sevdiğinden onların mutfakta geçirecekleri zamana güzellik kazandırmak için bu güzel hediyeyi armağan edebilirsiniz. En farklı hediye çeşitleri içerisinde yer alan Yeni Evli Çifte Hediye Bambu Peynir Tabağı ile yeni evlenen arkadaşa unutamayacağı bir hediye vermiş olacaksınız. Aynı zamanda hediyenin üzerine hediye sahibinin ismini de baskılatarak onun kendisini özel hissetmesini sağlayacaksınız.

Onlara özel olarak ilginç tabaklar ve ilginç mutfak önlükleri alabilir ve yeni evliliklerinin mutlu ve son derece eğlenceli bir şekilde geçmesini sağlayabilirsiniz. Onlarla aranızdaki bağı güçlendirmenizi sağlayacak bir hediye olan Yeni Evli Çifte Hediye Bambu Peynir Tabağı, arkadaşa alınabilecek en özel ev hediyesi olacak! Öte yandan yemek yapmayı seven herkes için alınabilecek en güzel mutfak eşyaları içerisinde yer alan Yeni Evli Çifte Hediye Bamub Peynir Tabağı, yemek yapmayı sevenlerin isteğini daha da artıracak! Sevgiliye sevgililer günü hediyesi olarak da sipariş edebileceğiniz ve yeni eviniz için olmazsa olmaz bir hediye olacaktır. Bu güzel ürünü sevgilinizle birlikte çift hediyeleri olarak kullanabilir ve birlikte yemek hazırlarken doyasıya eğlenebilirsiniz. Adeta bir gurme edasıyla hazırlayacağınız bu peynir tabağı ile doyumsuz lezzetlere yelken açmaya hazır olun!

Kadın için olduğu kadar 14 şubat hediyeleri erkek için de oldukça önemlidir. Yemek yapmayı seven yeni eşinize sevgililer günü hediyesi olarak alacağınız Yeni Evli Çifte Hediye Bambu Peynir Tabağı ile eşinizden daha önce hiç yemediiğiniz lezzette yemekler tadacaksınız. Aşkınızı pekiştirecek ve yeni lezzetler tatmanızı sağlayacak olan Yeni Evli Çifte Hediye Bambu Peynir Tabağı Hediye Fabrikası'nda kişiye özel olarak hazırlanmaktadır. Öyleyse bu güzel ürünü daha fazla beklemeden size özel sunulan fırsatlardan yararlanarak hemen sipariş edin ve yeni evli arkadaşı veya kendi eşinizi son derece mutlu edin!

Yeni Evli Çifte Hediye Bambu Peynir Tabağı'nı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • 37.5cm x 18.5cm ölçülerinde 1.5 cm kalınlığındadır.

  • 1 adet Spatula Bıçak 1 adet Küçük Bıçak 1 adet Sunum Çatalı bulunmaktadır.

  • Peynir sunum tabağı doğal bambu ahşap malzemedir. Elde yıkamanız önerilir

  • Kişiselleştirme işlemi lazer kazıma yöntemi ile yapılmaktadır ve asla çıkmaz.

  • Yeni Evli Çifte Hediye Bambu Peynir Tabağı özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2020 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.