X
Hediye Fabrikası » Baskılı Hediyeler » Kişiye Özel Yastık » Yeni Doğan Hediyesi Kız Çocuğa Esprili Yastık
Yeni Doğan Hediyesi Kız Çocuğa Esprili Yastık
Yeni Doğan Hediyesi Kız Çocuğa Esprili Yastık
Yeni Doğan Hediyesi Kız Çocuğa Esprili Yastık
Yeni Doğan Hediyesi Kız Çocuğa Esprili Yastık

Yeni Doğan Hediyesi Kız Çocuğa Esprili Yastık

49,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F138513
Tavsiye Et >
50 karakter yazabilirsiniz.
50 karakter yazabilirsiniz.

Yeni evlenen çiftlere hediye olarak bebek hediyesi almak istiyorsanız, üstelik bebek kız ise Yeni Doğan Hediyesi Kız Çocuğa Esprili Yastık seçeneğini onlara armağan edebilirsiniz. Bebek hediyeleri arasından en şirini olan bu yastık, üzerine yazı baskısı da yapılarak kişiye özel bir hale getirilebilir. Yakın arkadaşlar için yeni doğan bebeğe hediye almayı düşünenlerin kaçırmaması gereken bir hediye tercihidir.

Alınabilecek yastık tasarımları arasından yeni doğacak olan bebek için Yeni Doğan Hediyesi Kız Çocuğa Esprili Yastık'ı Hediye Fabrikası'ndna sipariş ederek sevdiklere armağan edebilirsiniz. Kız çocukların doğduklarında kullanacakları bu yastık ile her zaman kendinizi hatırlatacaksınız. Bebeği olacak en yakın arkadaşa hediye tavsiyeleri arıyorsanız eğer, ona bebeğine özel olarak baskılatabileceğiniz bu esprili yastığı armağan edebilir ve arkadaşla aranızdaki samimiyeti güçlendirebilirsiniz. Ayrıca yeni evlenenlere hediye olarak alınabilecek ürünler arasında bulunan Yeni Doğan Hediyesi Kız Çocuğa Esprili Yastık ile onlara artık bebek yapın gizli mesajını da vereceksiniz! Sevdiklerin bebekleri için alınması gereken özel ve anlamlı hediyelerin başında gelmektedir. Pamuktan üretilmiş olan bu yastık oldukça yumuşak ve tamamen sağlıklıdır. Bu sayede kız bebekler için keyifli uykular geçirmelerini sağlar.

Öte yandan kız çocuklar için hediye almak isteyenlerin gönül rahatlığıyla kişiye özel olarak isim baskılı bir şekilde sipariş edebilecekleri bu yastık Hediye Fabrikası fırsatlarıyla sizi de mutlu edecektir. Kardeşe, ablaya ya da arkadaşa özel olarak bebeği için alınabilecek güzel bir hediye olan Yeni Doğan Hediyesi Kız Çocuğa Esprili Yastık'ı onlar kullandıkça sizi hatırlayacaklardır. O halde daha fazla beklemeden Hediye Fabrikası tarafından özel olarak üretilen bu güzel hediye seçeneğini sevdiklere özel olarak size özel fırsatlardan yararlanarak sipariş edebilir ve onların mutluluğuna ortak olabilirsiniz.

Yeni Doğan Hediyesi Kız Çocuğa Esprili Yastık'ı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • %100 sağlıklı baskı.
  • Kumaşla bütünleşen canlı ve çıkmayan süblime baskı.
  • 40X40 cm ölçüsünde kare yastık.
  • Yastık içi dolu kullanıma hazır olarak gelmektedir.
  • Özel dokulu kaliteli kumaş.
  • Çamaşır makinasında yıkanabilir.
  • Yeni Doğan Hediyesi Kız Çocuğa Esprili Yastık özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

 

 

 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2020 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.