Hediye Fabrikası » Kişiye Özel Kanvas Tablo » Yeni Doğan Erkek Bebeğe Hediye Kanvas Tablo 30x40
Yeni Doğan Erkek Bebeğe Hediye Kanvas Tablo 30x40

Yeni Doğan Erkek Bebeğe Hediye Kanvas Tablo 30x40

49,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F137387
Tavsiye Et >
Ortalama 1 işgünü içerisinde kargoya verilir
500 karakter yazabilirsiniz.
-
ADET
+

Yeni doğan erkek bebeğe alınabilecek çok özel bir hediye alternatifimiz var!!

Dünyaya gözlerini yeni açan minik bir bebek için alınabilecek hediyenin onun kullanacağı aksesuarlar olması daha mantıklı gelir. Fakat bebek için kullanılan bu ürünler belli bir süre sonra kullanılabilirliğini kaybeder, bir köşede unutulur gider. Oysa ki bebek adına hazırlatacağınız kişiye özel bir hediye sıradan bebek hediyelerinin aksine daha kalıcı olacaktır. Bebeğin anne ve babasına doyumsuz mutluluklar yaşatırken ilerde minik bebek için de güzel bir anı olarak kalacaktır.

Hediye Fabrikası olarak tasarımına imza attığımız Yeni Doğan Erkek Bebeğe Hediye Kanvas Tablo 30x40, inik bebeğin fotoğrafı ile tasarlanacak ismi ile anlam bulacak çok özel bir armağandır. Yeni doğan hediyesi olarak bundan daha güzel bir hediye bulamayacağınızdan eminiz. Çünkü tamamen bebeğe hitab edecek bu tablo evlerin en özel köşesini süsleyecek ve kalıcılığı daim olacak. Yeni Doğan Erkek Bebeğe Hediye Kanvas Tablo'yu gören minik bebeğin enne ve babası duygu dolu anlar yaşayacak ve size teşekkür etmeye doyamayacaklardır.

Yeni doğan erkek bebeğe ne hediye alınır? sorusuna en güzel cevap olabilecek Yeni Doğan Erkek Bebeğe Hediye Kanvas Tablo 30x40'yu bebeğin fotoğrafı ile hazırlatmak isterseniz elinizi çabuk tutun ve sitemizden siparişinizi hemen oluşturun. Aksi halde sıradan bebek hediyeleri almak zorunda kalabilirsiniz.

Yeni Doğan Erkek Bebeğe Hediye Kanvas Tabloyu satın almadan önce bilinmesi gerekenler:

  • Ürün boyutları: 30 x 40 cm’dir.

 

lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2017 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.