X
Hediye Fabrikası » Hediyelik Aksesuarlar » Anahtarlık Modelleri » Yeni Araç Hediyesi Plaka Anahtarlık
Yeni Araç Hediyesi Plaka Anahtarlık
Yeni Araç Hediyesi Plaka Anahtarlık
Yeni Araç Hediyesi Plaka Anahtarlık
Yeni Araç Hediyesi Plaka Anahtarlık
Yeni Araç Hediyesi Plaka Anahtarlık
Yeni Araç Hediyesi Plaka Anahtarlık

Yeni Araç Hediyesi Plaka Anahtarlık

44,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F136443
Tavsiye Et >
15 karakter yazabilirsiniz.
50 karakter yazabilirsiniz.

Yeni araç hediyesi plaka anahtarlık aracını yeni almış tanıdıklarınıza hem düşünceli hem de mükemmel bir hediye alternatifi.

Bir erkeğin arabası neredeyse her şeyidir. Elinde bezi daima üfleyerek arabasını silen tiplemelere hiç de uzak değiliz öyle değil mi? İllaki her birimizin ailesinde bu tip aracına düşkün bir eş, bir baba, bir erkek kardeş ya da yakın mevcuttur. İşte bu kişiliklere en güzel hediye ne olabilir diye düşündüğünüzde mükemmel bir fikir olacak isme özel plaka nolu oto anahtarlığını tasarladık. Bu anahtar almış yakınınızın gerçek manada arabasının hakiki plakasını içereceği gibi üzerinde aynı zamanda da isim – soy isim bilgilerini taşıyacaktır. Sevgiliye hediye erkek konusunda bir şeyler bakıyorsanız bu anahtar hem çok sevimli hem de işlevsel olacaktır.

65x25x6mm ebatlarında olan bu güzel anahtarlık mini minnacık bir minyatür plaka formatında çıkacak karşılarına çıkarken,  çelik aparatı sayesinde de neme - tere karşı dayanıklı olduğundan asla paslanmayacaktır. Araba anahtarlık modelleri arasında en güzeli ve esprilisi bu olacak bizce. Sevdiklerinizi, tanıdıklarınızı, eşinizi, sevgilinizi yeni bir araba aldığında ancak bu şekilde çok sevindirebileceğinizi unutmamalısınız. Üzerinde gerek plaka, gerek se de isim baskıları ile çıkmayan baskıları taşıyacak olan bu kişiye özel anahtarlıklar evladiyelik ürünler olarak her zaman sevdiklerinizde kalacak ve hep sizi onlara sevgiyle anımsatacak. Hadi tüm yeni araç almış olan tanıdıklarınız, sevdikleriniz için tasarlatabileceğiniz anahtarlıkların siparişini başlatabilirsiniz dilerseniz.

Yeni araç sahibi olan yakınlarınıza bir mutlulukta siz yaşatın. İnanın ki bu işlevsel ve sempatik anahtarlığı gördüklerinde hediye sahipleri bu işe bayılacaklardır. Kısacası en güzel araba hediyesi burada diyoruz.

Araba her erkeğin tutkusudur. Siz de babaya, sevgiliye, arkadaşa veya kardeşie tutkunu oldukları arabalarına ve isimlerine özel hazırlanacak bir hediye vermeye ne dersiniz? Bu anlamda kişiye özel baskı hediye seçenekleri arasında yer alan Yeni Araç Hediyesi Plaka Anahtarlık ile araba sahibi sevdikleri çok mutlu edeceksiniz.

Yeni araba alan veya arabasını değiştiren babanız, sevgiliniz veya arkadaşınız için hazırlatabileceğiniz Yeni Araç Hediyesi Plaka Anahtarlık üzerine hediye edeceğiniz kişinin ismiyle beraber yeni araç plakalarını işletebileceksiniz. Böylelikle hediyeniz sadece onlara özel hazırlanacak ve kendilerini özel hissetmelerini sağlayacaktır. Hazırlatacağınız bu çok özel ürünü bir an olsun yanlarından ayırmak istemeyeceklerdir. Yeni Araç Hediyesi Plaka Anahtarlık'ı satın almak için acele edin. Eğer siz de babalar günü hediyesi fikirleri arıyorsanız, babalar günü için babaya hediye olarak bu anahtarlığı sipariş edebilirsiniz. Öte yandan askere giden sevgiliye hediye olarak da alınabilecek bu anahtarlık ona her zaman sizi hatırlatacaktır. Artık asker sevgiliye hediye fikirleri düşünmenize hiç gerek yok! Sevgililer günü ya da doğum günü gibi özel günlerde Hediye Fabrikası tarafından bu özel anahtarlığı sipariş edebilirsiniz. Siz de doğum günü eşyaları arasında bulunan Yeni Araç Hediyesi Plaka Anahtarlık sevdiklere alınabilecek en özel hediye olacak. Bu anlamda bir erkeğe alınacak hediye seçenekleri arasından en çok tercih edilen kişiye özel tercih, bu anahtarlık olacaktır.

Siz de sevgiliye, erkek arkadaşa ya da babaya hediye olarak doğum günü ya da yılbaşı gibi özel günlerde bu plaka anahtarlığı onlara armağan edebilirsiniz. Hediye Fabrikası tarafından özel olarak üretilen bu ürünü siz de sipariş etmek istiyorsanız daha fazla beklemenize hiç gerek yok. Sevdiklere unutulmayacak hediyelerden biri olan bu ürünü sakın kaçırmayın!

Yeni Araç Hediyesi Plaka Anahtarlık'ı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • 65 mm x 25 mm
  • 6 mm kalınlık
  • Plaka ve isim yazı alanı
  • Çelik anahtalık halkası
  • Çıkmayan Baskı

 

 

 

 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2021 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.