Hediye Fabrikası » Baskılı Kupalar » Yazı Tahtası Mesajlı Öğretmenler Günü Kupası
Yazı Tahtası Mesajlı Öğretmenler Günü Kupası
Yazı Tahtası Mesajlı Öğretmenler Günü Kupası
Yazı Tahtası Mesajlı Öğretmenler Günü Kupası
Yazı Tahtası Mesajlı Öğretmenler Günü Kupası

Yazı Tahtası Mesajlı Öğretmenler Günü Kupası

24,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F93627
Tavsiye Et >
Ortalama 1 işgünü içerisinde kargoya verilir
150 karakter yazabilirsiniz.
-
ADET
+

Eğitiminize ve geleceğinize olan katkısı ile sizler için en iyisini yapmaya çalışan öğretmenleriniz yaklaşan 24 Kasım öğretmenler gününde hediyenin en değerlisini hakediyorlar elbetteki. Bizde bu mantıkla yola çıkarak erkek öğretmene hediye ve bayan öğretmene hediye edilebilecek en güzel hediye alternatiflerini oluşturduk. Şık ve sıradışı baskısı ile dikkat çeken  Yazı Tahtası Mesajlı Öğretmenler Günü Kupası da bu hediye seçeneklerinden bir tanesi.

Değer verdiğiniz öğretmeninize öğretmenler gününde alınabilecek hediyeler arasında çok özel bir yere sahip bu kupa bardağı hazırlatıp vermeniz ona verdiğiniz değerin yansıması olacak adeta. Evinde ya da sınıfında kahve veya çay içmek amacıyla kullanabileceği Yazı Tahtası Mesajlı Öğretmenler Günü Kupası ile çay/kahve saatlerinin renkleneceği ve neşeleneceği kesin. Kupa bardağa her baktığında sizi hatırlatacak en güzel detay ise üzerine yazdıracağınız sevgi dolu bir öğretmenler günü mesajı. Öğretmenler günü mesajları arasından birini seçip bu kupa bardak üzerine işlettiğiniz vakit hem güne anlam katmış olacaksınız hem de kalıcılığı ömür boyu sürecek bir hediye seçeceksiniz. Özenle ve kişiye özel baskısıyla hazırlanan bu kupa bardak tıpkı el yapımı öğretmenler günü hediyesi gibi değerli ve anlamlı bir hediye olarak akıllarda bir ömür kalacaktır. Her yıl öğretmenler gününde en çok sevdiğiniz öğretmeniniz için sıradan hediyeler seçmekten sıkıldıysanız tercihiniz kesinlikle Yazı Tahtası Mesajlı Öğretmenler Günü Kupası'ndan yana olmalı. Çünkü bu şık porselen kupa bardağımız kişiye özel öğretmenler günü hediyesi olarak sizlere sunulmaktadır ve öğretmeninizi mutlu edecek nitelikte bir armağandır.

Ailenizden biri haline gelen değerli öğretmeninize bu 24 Kasım öğretmenler gününde sizin için ne kadar önemli olduğunu hissettirmek istiyorsanız bunu seçeceğiniz hediye ile başarabilirsiniz. Daha ne duruyorsunuz? Hemen Hediye Fabrikası.com'dan Yazı Tahtası Mesajlı Öğretmenler Günü Kupası'nı hazırlatın, sevgili öğretmeniniz için satın alın.


Yazı Tahtası Mesajlı Öğretmenler Günü Kupası satın almadan önce bilinmesi gerekenler:

  • Kupa baskısı sizin göndereceğiniz bilgilere göre yapılır.
  • Kupa baskılarımızda baskı kupakulpundan 2'şer cm (sağdan, soldan) dışarda başlar. Baskı yüksekliği 9 cm baskı eni  ise 21 cm'dir.
  • Süblimasyon kupalarınızı ılık suda elde yıkayınız. Bulaşık makinalarındaki tuz kupa üzerindeki verniği çizeceğinden kupanızın ömrünü kısaltır.

Öğretmenler günü için hediye etmek isteyebileceğiniz diğer özel ürünlerimize göz atmak için:

Öğretmenler Günü için Hediyeler

lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2017 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.