X
Hediye Fabrikası » Sevgili Hediyeleri » Sevgiliye İlginç Hediyeler » VIP Kalite Gökkuşağı Şemsiye
VIP Kalite Gökkuşağı Şemsiye
VIP Kalite Gökkuşağı Şemsiye
VIP Kalite Gökkuşağı Şemsiye
VIP Kalite Gökkuşağı Şemsiye
VIP Kalite Gökkuşağı Şemsiye

VIP Kalite Gökkuşağı Şemsiye

99,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F138810
Tavsiye Et >

Arkadaşa ya da çocuklara doğum günü hediyesi alarak onları sevindirmek istiyorsanız VIP Kalite Gökkuşağı Şemsiye hediye seçeneğini gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Gökkuşağı renklerinden oluşan ve son derece kaliteli şık tasarımlı bir hediye olan bu şemsiye, yağmurlu havalarda hediye sahibini korumakla kalmayacak, aynı zamanda ona eğlenceli bir dünya da sunacaktır. Tıpkı yağmur sonrası oluşan gökkuşağı gibi bir yansıması sayılacak olan bu şemsiye, hediye sahibine eğlenceli ve mutlu günler yaşatacaktır. VIP Kalite Gökkuşağı Şemsiye, çocuk hediye seçenekleri arasından en çok tercih edilen ürünlerden biri olacak!

Aynı şekilde doğum günü hediyeleri bayan için de oldukça önemlidir. Bu yüzden VIP Kalite Gökkuşağı Şemsiye hediye seçeneğini bayan arkadaşa ya da sevgiliye hiç düşünmeden doğum günü hediyesi olarak armağan edebilir ve her kullandığında sizi düşünmesini sağlayabilirsiniz. Bu anlamda sevgiliye ya da annelere alınacak hediyeler içerisinde de yer alan bu şemsiye ile dilerseniz sevgiliyi, dilerseniz de annenizi çocukluğuna döndürebilirsiniz. Artık anneye doğum günü hediyesi ne alınır diye kara kara düşünmeye gerek yok! Rengarenk şekliyle oluşturulan VIP Kalite Gökkuşağı Şemsiye Hediye Fabrikası'nda sizleri bekliyor!

Bütün bunların yanında evlilik yıldönümü için hediyeler arıyor fakat nasıl bir hediye alacağınızı bilmiyorsanız, çocukluğunu hala yaşayan eşinize VIP Kalite Gökkuşağı Şemsiye hediye seçeneğini hiç düşünmeden tercih edebilir ve eşinizi çocukluğuna geri döndürebilirsiniz. Hediye Fabrikası tarafından özel olarak tasarlanmış olan bu şemsiye ile çocukları ve hala çocuk olanları çok mutlu edecek ve onlara eğlenceli bir dünyanın kapısını aralamış olacaksınız. Doğum günü ya da yıl dönümü gibi özel günler için sipariş edebileceğiniz anısal bir değere sahip güzel bir hediye olacaktır. Acele edin ve bu ürünü sakın kaçırmayın!

VIP Kalite Gökkuşağı Şemsiye'yi Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • 1. Sınıf malzemeden yapılmış 16 tel ve 16 renkli kaliteli şemsiye.

  • Ürün Ölçüleri:

  • Yumuşak kayar asansör ve soft bir stoperi bulunur.

 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2020 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.