X
Hediye Fabrikası » Hediyelik Aksesuarlar » Ajanda Çeşitleri » VIP İş Seti Powerbank USB Ajanda
VIP İş Seti Powerbank USB Ajanda
VIP İş Seti Powerbank USB Ajanda
VIP İş Seti Powerbank USB Ajanda
VIP İş Seti Powerbank USB Ajanda
VIP İş Seti Powerbank USB Ajanda
VIP İş Seti Powerbank USB Ajanda

VIP İş Seti Powerbank USB Ajanda

399,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F138821
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

İş arkadaşına doğum günü hediyesi ya da yeni yıl hediyesi almak isteyenlerin kaçırmak istemeyeceği bir hediye olan VIP İş Seti Powerbank USB Ajanda seçeneğini sizlere öneriyoruz. Sizler için bir araya getirilmiş olan ofis masa seti seçeneği ile iş arkadaşınıza asla hayır diyemeyeceği bir armağan vermiş olacaksınız. İçerisinde taşınabilir şarj aleti, usb ve ajanda yer alan bu setteki ürünlerin üzerine dilerseniz hediye sahibinin ismini baskılatarak da onun kendisini özel hissetmesini sağlayabilir ve iş arkadaşınız ile yakınlığınızı artırmış olursunuz. Dilerseniz yılbaşı hediye seçeneği olarak bu seti tercih edebilir ve iş arkadaşınıza hem yararlı hem de anlamlı bir hediye almış olursunuz.

Aynı şekilde öğretmen hediyeleri arasında da yer alan VIP İş Seti Powerbank USB Ajanda hediye seçeneği ile öğretmenler gününde öğretmeninizi son derece mutlu edeceksiniz. Bu anlamda en güzel öğretmen günü hediyeleri içerisinde yer alan VIP İş Seti Powerbank USB Ajanda hediye seçeneğini öğretmen arkadaşınız için de gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Son derece kullanışlı bir iş hediye seti olan bu VIP set ile hediye sahibini oldukça mutlu edeceksiniz.

Ayrıca erkeklere olduğu kadar kızlara ne hediye alınır sorusuna da en güzel cevap olan VIP İş Seti Powerbank USB Ajanda hediye seçeneği ile kız arkadaşınıza da güzel bir iş hediyesi vermiş olacaksınız. O halde daha fazla beklemeden Hediye Fabrikası tarafından bir araya getirilip oluşturulan bu iş setini kolaylıkla sipariş ederek sevdiklerinize doğum günü ya da yılbaşı gibi özel günler için armağan edebilir ve her daim kendinizi hatırlatabilirsiniz. En özel anlar için her zaman olduğu gibi yine Hediye Fabrikası'nı tercih edin, hem kendinizi hem de sevdiklerinizi mutlu edin!

VIP İş Seti Powerbank USB Ajanda'yı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler

  • bir arada üründür: Ajanda, Powerbank, USB Bellek

  • Ajanda:17x23x3cm ölçülerindedir. Yıl takvimi yok, içi değiştirilebilir

  • USB Bellek: 16GB kapasiteli, kapak kısmında mıknatıslı ve portatiftir.

  • Powerbank: Rensi marka 6000mAh, 2A giriş ve çıkışlıdır.

  • Ajandanın kapak kısmındaki metal alana kişiye özel isim ve firma logosu işlenebilir.

 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2020 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.