Hediye Fabrikası » Baskılı Kupalar » Vespa Ayna Kapaklı Kupa
Vespa Ayna Kapaklı Kupa
Vespa Ayna Kapaklı Kupa
Vespa Ayna Kapaklı Kupa

Vespa Ayna Kapaklı Kupa

39,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F137471
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Günlük hayatınızda olmazsa olmazınız haline gelen kahvenizi daha farklı ve orijinal bir kupa bardaktan yudumlamak ister misiniz? Kendinizi bu sayfada bulduğunuza göre cevabınızın evet olduğunu duyar gibiyiz. O halde Vespa Ayna Kapaklı Kupa'yı sizlere keyifle sunuyoruz!

Evinizde veya ofisinizde sıklıkla gördüğünüz sıradan kupa bardaklardan oldukça farklı bir tasarıma sahip bu kapaklı kupamızı kullanmaktan büyük keyif alacaksınız. Hatta elinizden düşürmek istemeyeceğinizden eminiz. Çünkü Vespa Ayna Kapaklı Kupa üzerindeki nostaljik motor deseni ve yazılar oldukça şirin görünüyor ve rahat kullanılabilir  dizaynı kahvenizi keyifle yudumlamanızı sağlıyor. Hediye Fabrikası'nın siz kahve severlere sunduğu bu şık kupayı evinizde veya ofisinizde keyifle kullanabilirsiniz. Vespa Ayna Kapaklı Kupa'yı nereden edindiğinizin merak konusu olacağından da şüpheniz olmasın.

Keyifle içtiğiniz kahvenizi ekstra bir keyifle içmenizi sağlayacak Vespa Ayna Kapaklı Kupa'yı yalnızca kendiniz için değil mesai arkadaşınıza hediye olarak, sevgilinize veya annenize hediye olarak da tercih edebilirsiniz. Acele edin ve bu şık tasarım bardağı kaçırmayın!

 

Vespa Ayna Kapaklı Kupayı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

14.5 cm x 8 cm ölçülerinde.

Ayna kapaklı.

lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2017 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.